Перейти до основного вмісту

Eximia

У наших уявленнях про бездоганну фігуру поряд з гармонійністю всіх її частин обов'язково присутній образ здорової пружної шкіри без ознак целюліту, розтяжок або складок. Для досягнення цього ідеалу застосовувалося безліч способів (багато з яких досить болючі і травматичні) - жироспалюючі ін'єкції, різноманітні масажі, апаратні процедури, які поєднуються з фітнесом і дієтою, нарешті, хірургічне втручання.

Центр естетичної медицини
BG LAB

Естетична косметологія — забезпечує ефективний догляд за шкірою обличчя
і тіла, продовжуючи вашу молодість, а також підкреслюючи природну красу.

Дивитися відео

Сучасна комплексна корекція фігури втілена в апараті фізіотерапевтичного впливу Eximia Platinum. Інноваційний бодіконтурінг від італійських розробників унікальний, безпечний і ефективний. Спеціально створена самопресувна маніпула з укладеними всередині неї роллерами діє як пошаровий механо-вакуумний масаж. Це обладнання має кілька унікальних програм:

 • Skin Report – діагностична 3D платформа, яка відтворює індивідуальні особливості пацієнта і дозволяє об'єктивно оцінити стан тканин, а потім вибирає і пропонує персональну стратегію лікування з подальшим відстеженням змін параметрів - щільності фіброзу, обсягу застійної рідини, натягу і еластичності шкіри;
 • 22 лікувальних варіанти для тіла і 6 підпрограм для обличчя (наприклад, ендомагнітний масаж X-ATTRACTION; боротьба з целюлітом здійснюється за допомогою технології ультрапораціі X-MOVE; радіопарація X-RADIO і X- STONE).
Переваги BG LAB

eximia

Eximia
Використовується якісна інноваційна техніка - апарат EXIMIA

cval

Кваліфікація
Висока кваліфікація фахівців

obsled

Обстеження
Проведене перед маніпуляціями обстеження мінімізує ризики

bezbol

Безболісність
Безболісність і ефективність процедури

Як працює апарат EXIMIA

фото 43
фото 42

Ексклюзивність процедури забезпечується науково доведеною, дослідженою і запатентованою триєдиною технологією:

 • Використання змінної фазності роботи вакууму (ендоліфтінг) дозволяє вкрай обережно впливати на шкіру, покращувати кровообіг, анітрохи не травмуючи судини; при цьому клітини максимально виробляють новий дермальний білок, який створює ефект підтяжки.
 • Особлива низькочастотна ультразвукова кавітація (ультрапорація) робить можливою роботу з локальними щільними відкладеннями жиру і запущеними формами целюліту (3-4 ст.), руйнуючи жирові вакуолі.
 • Електропорація збільшує проникність мембрани адипоцити, тим самим посилюючи метаболізм всередині клітин, а також видаляючи продукти розпаду.

Який результат отримує пацієнт після процедури EXIMIA

Крім того, незаперечними перевагами перед іншими аналогічними методиками є: повна відсутність болісних відчуттів; абсолютне співставлення з будь-якої з програм (апаратних або ін'єкційних) для корекції фігури або обличчя; швидкий видимий результат досягається в половину меншою кількістю процедур (в порівнянні з курсом LPG).

Професійний персонал центру естетичної косметології висококваліфіковано надає послугу з моделювання фігури за допомогою апарату Eximia Platinum, гарантуючи при цьому комфортну атмосферу, індивідуальний підхід до кожного клієнта і доступну вартість процедури.

фото 40

Ми чекаємо пацієнтів для проведення процедури на апараті EXIMIA, якім необхідно:

 • швидко і якісно скоротити вікові трансформування шкірних покривів - в'ялість, нерівномірність кольору, зморшки;
 • зменшити застійні явища - набряклість тканин;
 • прибрати розтяжки і місцеві відкладення жиру;
 • пройти курс післяпологової реабілітації, відновлення після ліпосакції;
 • позбутися целюліту;
 • провести корекцію дефектів шкіри обличчя - друге підборіддя і т. п.
фото 38
фото 37

Зрозуміло, є загальні протипоказання для застосування цього методу: порушення неушкодженості дермального шару - незагоєні післяопераційні рубці, ранові поверхні та інше; наявність імплантованих кардіостимуляторів; онкологічне захворювання; існування каменів в нирках або жовчному міхурі; тромбофлебіт; періоди вагітності та годування груддю; гормонозалежні габаритні пухлини черевної порожнини, фази загострення хронічних захворювань.

Оптимальний результат досягається після проведення курсу, що складається з 4 - 6 процедур і виражається в стимулюванні вироблення колагену і еластину в конкретних зонах, які були піддані обробці; поліпшенні капілярного кровотоку; нормалізації насичення крові киснем.

Наша клініка регулярно пропонує своїм потенційним пацієнтам різноманітний спектр знижок і акційних пропозицій.

фото 39
фото 41

Записатися на прийом

Провідні фахівці
У клініці BG LAB працюють не просто досвідчені, висококваліфіковані професіонали, а й справжні естети, які допоможуть зробити вашу красу природною і досконалою!
Барсученко Світлана Геннадіївна
Автор проєкту
alt
Доброс Тетяна Леонидівна
Дерматокосметолог, лікар ін'єкціоніст
alt
Руднєва Тетяна Сергіївна
Подолог, дерматокосметолог
alt
Бєлєвцова Яна Ігорівна
Головний медкоординатор
alt
Дегтярьова Лариса Михайлівна
Старша медсестра
alt
Пучева Яна Ігорівна
Старший адміністратор
alt

Дипломи та сертифікати