Перейти до основного вмісту

Коррекция рубцов и растяжек

Корекція рубців і розтяжок є однією з найпопулярніших процедур сучасної косметології серед жінок і чоловіків будь-якої вікової категорії. Кожен мріє про шикарну, підтягнутою фігурі, досягти яку дуже складно через появу таких недоліків. Вони здатні зіпсувати не тільки зовнішній вигляд вашої шкіри, але і негативно позначитися на самооцінці і психологічному стані.

Центр естетичної медицини
BG LAB

Естетична косметологія — забезпечує ефективний догляд за шкірою обличчя
і тіла, продовжуючи вашу молодість, а також підкреслюючи природну красу.

Дивитися відео

Корекція рубців і розтяжок - досить складне завдання. Головне - це правильно підібрана комплексна терапія. І чим раніше було розпочато лікування, тим більше ймовірності отримання вираженого позитивного ефекту.

Адже як відомо, в молодих рубцях і розтяжках ще є досить гарне харчування пошкоджених тканин, а отже і ще збережено великий потенціал до повного їх відновлення.

Переваги BG LAB

eximia

Eximia
Використовується якісна інноваційна техніка - апарат EXIMIA

cval

Кваліфікація
Висока кваліфікація фахівців

obsled

Обстеження
Проведене перед маніпуляціями обстеження мінімізує ризики

bezbol

Безболісність
Безболісність і ефективність процедури

Методи лікування

У центрі естетичної медицини BG LAB для корекції рубців і розтяжок застосовуються найсучасніші методики лікування:
фото 70
  • пілінг;
  • мезотерапія;
  • мезоролер.

 

Ці методики застосовуються як окремо, так в комплексі. Особливості їх комбінації індивідуальні і застосовуються по-різному в кожній конкретній ситуації.

Для того, щоб підібрати найбільш оптимальний і ефективний метод корекції, вам необхідно звернутися до наших кваліфікованих фахівців.

Лазеропорація

Лазеропорація – дієва методика омолодження шкіри. Суть даної технології полягає в стимуляції низькоенергетичним лазером клітин. При цьому між клітинами утворюються мікрощілини, в які безін'єкційна методом вводяться активні речовини, що руйнують шкірні ущільнення. Більш того, процедура передбачає прогрів тканини, що стимулює клітини фібробласти активніше проводити колаген та еластин.

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка – методика впливу лазера на поверхневі шари дерми, спрямована на вирівнювання рельєфу шкіри. Цей спосіб прекрасно справляється із завданням видалення стрий, шрамів, рубців.

Біоревіталізація

Ще один спосіб вирівняти рельєф шкіри, зробивши менш помітними шрами, розтяжки і рубці – біоревіталізація. Це ін'єкційна технологія, суть якої полягає у введенні під шкіру спеціальних коктейлів, що містять гіалуронову кислоту. В результаті курсу процедур шкіра виглядає такою, що відпочила і посвіжілої, оскільки її загальний стан значно поліпшується.

фото 69

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – безпечна, високоефективна і універсальна PRP-терапія. Дана методика передбачає введення в глибокі шари епідермісу плазми пацієнта, насиченою тромбоцитами, і звільненої від еритроцитів і лейкоцитів. Тромбоцити прискорюють процеси загоєння пошкоджених тканин, оновлення клітин і відновленню щільності тканин. Вони покращують обмінні процеси у верхніх шарах дерми, пружність і еластичність шкіри.

PRP-терапія запускає природні процеси омолодження, завдяки яким поліпшується якість шкіри, тому пацієнти, які пройшли курс процедур, спостерігають, як їх шкіра стає більш гладкою, пружною і зволоженою.

Мезотерапія

У прагненні домогтися ідеальної поверхні шкіри без шрамів, рубців, розтяжок допоможе мезотерапія. Ця методика передбачає введення в епідерміс особливих коктейлів, насичених корисними для шкіри речовинами, які стимулюють клітини шкіри більш активно виробляти колаген та еластин.

Мезоролери

Мезоролер-терапія – ручна мезотерапія, що здійснюється за допомогою спеціального ролера. Застосування даного приладу дозволяє позбутися не тільки від шрамів і стрий, але і від гіперпігментації, зморшок і т.д. Позитивний результат помітний після однієї процедури, так що її швидкодію також відноситься до переваг мезоролер-терапії.
Пилинг поверхностный

Поверхневий пілінг – найбільш безпечна методика впливу хімічних препаратів, лазера, ультразвуку на роговий шар шкіри і кілька більш глибоких шарів клітин з метою прискорення процесів клітинного оновлення. Що впливають фактори на ороговілі клітини дерми сприяють зменшенню і вирівнюванню рельєфу шкіри, від чого поліпшується її колір і стан в цілому.

Пілінг серединний

Ще одна косметологічна процедура, за допомогою якої можна усунути з поверхні шкіри розтяжки і рубці - серединний пілінг. Це методика видалення ороговілих клітин епідермісу, активізації відновлювальних процесів і відновлення шкіри.

RF Eximia

Eximia – інноваційний апарат, який виконує цілий комплекс процедур, серед яких лазеропорація, радіоліфтінг, радіоліфт міні і алмазна мікродермабразія. Для усунення шрамів, рубців, стрій найбільше підійде RF ліфтинг.

RF EndyMed

Фракційний RF лифтинг – технологія, що поєднує кілька методик: фракційну шліфування і термоліфтінга. Для реалізації даної процедури використовується апарат торгової марки EndyMed. Він впливає на глибокі шари епідермісу таким чином, що в результаті вирівнюється рельєф шкіри, відновлюється її щільність і пружність.

фото 49
фото 43

Ендомасаж

Курс процедур ендомасажа активізує утворення фібробластів - клітин, що відповідають за вироблення колагену і еластину. Активне функціонування фібробластів дозволяє створити новий каркас шкіри, тобто повернути їй здоровий вигляд.

Алмазна мікродермабразія Hydra Facial

Алмазна мікродермабразія – м'який механічний пілінг, мета якого зводиться до видалення рогових часток шкіри. При цьому використовуються спеціальні насадки з різною огранюванням.

фото 66

Алмазна мікродермабразія Eximia

Вирівняти рельєф і поліпшити колір шкіри можна шляхом мікродермабразії - механічного пілінгу, який передбачає зняття ороговілого шару клітин за допомогою спеціального апарату. Дану процедуру можна виконати на обладнанні Eximia. Мікродермабразія - апаратна шліфування поверхневого шару дерми.

Крім того, в нашому центрі існують спеціальні програми профілактики розтяжок. В їх основі лежить використання коштів професійної косметики, які не тільки зміцнюють шкіру, але і роблять її більш пружною і еластичною. До складу таких засобів входять тільки високоякісні й натуральні препарати - ефірні масла, екстракти рослин, колаген та еластин.

Телефонуйте, записуйтеся і приходьте в центрі естетичної медицини BG LAB і ви неодмінно залишитеся задоволені результатом!

Записатися на прийом

Провідні фахівці
У клініці BG LAB працюють не просто досвідчені, висококваліфіковані професіонали, а й справжні естети, які допоможуть зробити вашу красу природною і досконалою!
Барсученко Світлана Геннадіївна
Автор проєкту
alt
Доброс Тетяна Леонидівна
Дерматокосметолог, лікар ін'єкціоніст
alt
Руднєва Тетяна Сергіївна
Подолог, дерматокосметолог
alt
Бєлєвцова Яна Ігорівна
Головний медкоординатор
alt
Дегтярьова Лариса Михайлівна
Старша медсестра
alt
Пучева Яна Ігорівна
Старший адміністратор
alt

Дипломи та сертифікати