09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Апаратний лімфодренаж для схуднення

apparatnyiy-limfodrenazh-dlya-pohudeniya

У наші дні широко використовується апаратний лімфодренаж для схуднення. Апаратний лімфодренаж буває декількох видів, залежно від використовуваної техніки. Його поділяють також на вплив частинами тіла (для обличчя, живота, сідниць і ін.).

Що важливо при плануванні такої процедури - це те, що апаратний лімфодренаж для схуднення має ряд показань і протипоказань, які часто стають вирішальним фактором.

Відгуки на таку процедуру в косметологічних центрах і клініках Києва, в основному, позитивні, тому що разом з схудненням процедура сприяє загальному поліпшенню стану здоров'я людини.

Що таке апаратний лімфодренаж тіла

Якщо ви випадковому перехожому задасте питання, що таке апаратний лімфодренаж, він, швидше за все, попросить вас не лаятися або буде, як мінімум, в подиві від дивних слів. Давайте розберемо за словами, в чому сенс кожного з них.

Лімфодренаж — це поєднання двох слів: лімфа і дренаж. Лімфа - це речовина, яка обволікає тканини і судини організму, різновид сполучної тканини. Накопичуючись в лімфатичних вузлах, вона виконує імунну роль. Рухається лімфа по організму за рахунок скорочень м'язів, тому, коли немає достатнього рівня фізичного навантаження, лімфа застоюється і через це на тілі виникають небажані рельєфи. Дренаж - це інша назва слова «рух».

Лімфодренаж в значенні назви процедури є  штучна стимуляція руху лімфи по тілу людини, в основному, за допомогою масажу. Так, лімфодренаж поділяють на ручний і апаратний.

Власне, а що це - апаратний лімфодренаж? Це процедура, яка має на увазі використання різної техніки для стимуляції руху лімфи.

Апаратний лімфодренаж тіла: показання та протипоказання

Як і для будь-якої іншої косметологічної процедури, для апаратного лімфодренажу тіла існують свої показання і протипоказання.

Лімфодренаж апаратний - показання:

 • Місцеве відкладення жирів, зайва вага;
 • Целюліт на початкових стадіях;
 • Відсутність тонусу шкіри, в'ялість;
 • Неглибокі старі шрами;
 • Наявність набряків;
 • Процеси запалення;
 • Варикоз на перших етапах розвитку;
 • Венозна недостатність.

Щоб процедура виправдовувала всі ці показання, апаратний лімфодренаж роблять за допомогою різних технологій - щоб по-різному, але найбільш ефективно впливати на необхідну область.

Але для будь-якої косметологічної процедури є протипоказання - апаратний лімфодренаж не виключення.

Апаратний лімфодренаж - протипоказання:

 • Вагітність і годування грудним молоком.
 • Хвороби дихальних шляхів.
 • Будь-які загострення хронічних хвороб.
 • Розвиток несприятливих процесів на шкірі в місці, де хотіли проводити апаратний лімфодренаж.
 • Будь-які захворювання серцево-судинної системи.
 • ОнкологІя.
 • Цукровий діабет.

З якими проблемами допомагає впоратися лімфодренаж апаратний

В принципі, як лімфодренаж апаратний впливає на проблеми, до яких процедура показана, уявити не складно.

Під час процедури апарат стимулює таку діяльність:

 • Оскільки струм лімфи нерозривно пов'язаний з кровообігом, завдяки поліпшенню руху лімфи, посилюється і рух крові по судинах. Завдяки цьому, клітини краще насичуються киснем і поживними речовинами, які переносить кров.
 • Лімфа як вид з'єднувальної тканини містить в собі фібробласти, які виробляють колаген, що забезпечує пружність шкірного покриву. Лімфодренаж апаратний допомагає поліпшити утворення цих клітин.
 • Коли лімфа починає краще циркулювати по організму, рівномірніше розподіляється вода в ньому, а відповідно в деяких місцях з'являється її надлишок. За допомогою процедури можна вивести цей надлишок з організму.
 • Завдяки кращій циркуляції крові поліпшуються метаболічні процеси, завдяки чому відбувається більш активне руйнування жирових клітин. Це допомагає використовувати лімфодренаж для схуднення.
 • Продукти діяльності нашого організму виводяться не тільки з випорожненнями, але і через шкіру. Краща циркуляція лімфи дозволяє вивести через шкіру отрути, що утворилися в нашому організмі під час життєдіяльності, і які накопичувались через погану роботи видільних систем.

Апаратний лімфодренаж в Києві: відгуки про процедуру

Про апаратний лімфодренаж відгуки, в основному, позитивні. Це пов'язано з комплексною дією процедури на організм. І навіть не дивлячись на скрізь високу вартість цієї процедури в косметологічних центрах і клініках, багато хто відзначає, що це варто робити не один раз, а регулярно.

В м Київ апаратний лімфодренаж, як для схуднення, так і для інших цілей, входить в список послуг безлічі центрів і клінік. І ми - центр естетичної медицини BG Lab - належимо до їхнього числа. Якщо Ви подивитеся думки про послугу апаратний лімфодренаж, відгуки будуть в більшості своїй хороші, що свідчить про професіоналізм наших фахівців.

Якщо Ви перебуваєте в м Київ апаратний лімфодренаж, який виконується професіоналами стає доступним. Звертайтеся до нас!

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing