09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Біоревіталізація, що це…

chto-takoe-biorevitalizatsiya-700x465

В області б'юті індустрії досить часто зустрічається поняття біоревіталізація, а ось що це таке розглянемо більш детально в цій статті.

Насичення глибоких шарів шкіри гіалуроновою кислотою за допомогою ін'єкцій, лазера або ультразвуку - ось що таке біоревіталізація. Якщо порівняти фото «до» і «після» застосування гіалуронової кислоти видно, що шкіра виглядає набагато молодше, чистіше і свіжіше.

Гіалуронова кислота є природною складовою міжклітинної рідини, тому цілком обгрунтовано вважається, що процес її штучного синтезу є природною процедурою омолодження.

Як і будь-яка косметологічна процедура, певні особливості має і біоревіталізація. Що ж це за особливості, і які відгуки набула ця процедура, давайте розбиратися!

Гіалуронова біоревіталізація, відгуки пацієнтів про процедуру

Однією з найпоширеніших омолоджуючих і профілактичних процедур вважається саме біоревіталізація, відгуки пацієнтів, які зазнали її на собі, описують цю процедуру, як відмінний спосіб зупинки передчасного старіння, нейтралізації сухості, тьмяності обличчя, а також в'ялості шкіри.

Фото «до» і «після» того, як була проведена гіалуронова біоревіталізація, показують явний результат ефективності процедури. Крім того, відгуки пацієнтів підкреслюють той факт, що це таке омолодження, яке дає і лікувальний ефект.

Варто відзначити, що очевидне омолодження відбувається тільки за повноцінний курс, хоча зміни будуть помітні вже після декількох процедур. Залежно від особливостей шкіри, віку пацієнта, і бажаного результату, можуть знадобитися і повторні сеанси.

biorevitalizatsiya-glaz-foto-360x283

Ефект, який дає гіалуронова біоревіталізація, триває досить довго. Період 3-6 місяців, саме такий мінімальний термін зберігається результат, який дає біоревіталізація. Відгуки деяких пацієнтів, а також фото «до» і «після» стверджують, що ефект омолодження може тривати роками.

У порівнянні із засобами для зовнішнього застосування, які містять гіалуронову кислоту, омолодження шкіри на глибокому клітинному рівні набагато перевершує їх по результативності і тривалості дії.

Обличчя — це не єдина ділянка, де застосовується біоревіталізація. Відгуки пацієнтів, які використовували цю процедуру для поліпшення стану волосся, також підтверджують її високу ефективність, саме волосся на фото «до» і «після» також виглядають значно краще.

Результати біоревіталізаціі, фото до і після процедури

Секрет тривалого омолоджуючого результату, який дає біоревіталізація ховається в тому, що ця процедура підвищує синтез колагену і еластану. Якщо порівняти шкіру «до» і «після» процедури, то після біоревіталізація, шкіра виглядає більш зволоженою і сяючою, також підвищується її тонус і еластичність.

На сьогоднішній день серед нехірургічних способів омолодження максимально розгладжує зморшки, прибирає рельєф і коригує овал обличчя саме біоревіталізація, фото «до» і «після» процедури мають колосальну різницю. Крім зморшок після біоревіталізаціі також зникають набряки і синяки під очима.

Але омолодження не єдиний ефект від проведення процедури, існує поняття лікувальної біоревіталізаціі. Фото «до» і «після» чітко демонструють повне зникнення або значне зменшення купероза і пігментації, спостерігається зникнення прищів і суттєве звуження пор.

biorevitalizatsiya-do-i-posle

Для того, щоб отримати результат, який дійсно буде тішити, дуже важливо звернутися до хорошого фахівця, в установу з перевіреною репутацією. Перед самою процедурою, косметолог оцінює стан шкіри пацієнта, консультує його, пояснює, що це таке, як проходить процедура, скільки сеансів знадобиться і які перспективи очікуваного результату передбачаються.

Центр естетичної медицини BG LABуспішно і висококваліфіковано здійснює різні процедури по омолодженню, серед яких і біоревіталізація. Після процедури, для того, щоб підвищити і максимально продовжити ефект, фахівці BG LAB залишають рекомендаційні відгуки щодо важливості повсякденного догляду, адже правильно підібрані професійні засоби по догляду за обличчям є дуже важливим фактором для шкіри будь-якого віку.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing