09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Ботулінотерапія – що це?

botulinoterapiya

Ботулінотерапія — це дуже популярний метод вирішення багатьох косметичних проблем. Підшкірні або внутрішньом'язові ін'єкції препарату ботулотоксину допомагають позбутися від «гусячих лапок», прибрати зморшки, що з'явилися на обличчі і шиї, підняти куточки губ, відновити овал обличчя.

Також ботулінотерапія — надійний спосіб лікування гіпергідрозу долонь, стоп і пахвових западин. В силу цього в косметології уколи ботулотоксину застосовуються досить широко. Нові препарати, що використовуються фахівцями Центру естетичної медицини BGLAB, безпечні, вводяться тонкими голками, тому корекція проходить безболісно, з мінімумом незручностей та ризиків ускладнень. Дія зберігається досить довго, тому ціна процедур ботулінотерапіі виправдана.

Значення ботулотоксину в косметології

Ботулотоксин в косметології почали застосовувати в кінці 90-х років минулого століття. Ефективність процедур настільки висока, що вони не втрачають актуальності, але стають дедалі популярнішими.

Для чого вводять ботулотоксин? Для того, щоб блокувати ті лицьові м'язи, які відповідають за нашу міміку. Під впливом препарату м'язи набагато менше і слабше скорочуються, тому шкіра стає більш еластичною, зникає її перенапруження. А це прекрасна можливість не допустити виникнення нових зморшок і скорегувати зморшки, що виникли раніше.

byistroe-omolozhenie

На сьогодні цінність ботулотоксину в косметології - швидке і ефективне омолодження, нехірургічним методом лікування. Його ефективність підтверджується клінічними дослідженнями і відгуками людей, які зберегли молодість і красу завдяки введенню ботулотоксину.

Можливе лікування і корекція ботулотоксином

Коли можна проводити лікування ботулотоксином? Перш за все, лікарі стверджують, що немає необхідності колоти ін'єкції краси до 18 років - молода шкіра сама прекрасно відновлюється і протистоїть шкідливим впливам стресу і екології. В якому віці починати лікування ботулотоксином, залежить від безлічі факторів. Але, прийнявши відповідне рішення, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, так як корекція ботулотоксином передбачає введення отруйної речовини. Відповідно потрібно враховувати і індивідуальні особливості організму.

Протипоказання до проведення процедур ботулінотерапіі:

 • вагітність, годування дитини грудьми;
 • хвороби в гострій формі;
 • онкологія;
 • запалення в місці передбачуваних уколів;
 • застуда;
 • порушення зору;
 • хвороби крові;
 • алергія на препарати, що вводяться;
 • прийом ряду ліків, зокрема, антибіотиків;
 • міастенія.
pregnant woman waiting for a desired baby

Не варто робити уколи безпосередньо перед важливими подіями, так як може знадобитися кілька днів для того, щоб зняти набряки і позбутися від синців. Крім того, ефект корекції з'являється через кілька днів після зроблених уколів.

Також не варто забувати, що дія ін'єкції мають зворотню дію, тому через якийсь час ботулінотерапію потрібно буде повторити. Після першого застосування препарату його дія припиняється, в середньому, через півроку. Потім між ін'єкціями термін збільшується до 8-12 місяців. Повторні уколи лікар дозволить не раніше, ніж м'язова активність відновиться на 50%.

Дія ін'єкцій ботулотоксину

Як діють ін'єкції ботулотоксину?

Фахівці косметології виділяють кілька етапів впливу препаратів:

 • Уколи ботулотоксину взаємодіють з нервовими закінченнями, які відповідають за рух м'язів.
 • Рухові нерви поглинають ботулотоксин. Дія препарату призводить до розслаблення м'язів.
 • Через певний проміжок часу (до 6-8 місяців) відбувається відновлення скорочення м'язів. Препарат ботулотоксин дію припиняє, тільки після цього можливе повторення ін'єкцій ботулотоксину.
ukolyi-botulotoksina

Таким чином, уколи ботулотоксину не впливають на нервову систему, а тільки на час знерухомлюють мімічні лицьові закінчення, не пошкоджуючи їх. У цьому полягає одна з важливих переваг уколів краси.

Ботулотоксин, ціна препаратів

Сьогодні Центр естетичної медицини і косметології BGLAB пропонує кілька препаратів для ботулінотерапіі: ін'єкції ботокса, диспорта, Ксеомін.

Вони відрізняються складом, дозуванням, мають різних виробників. Відповідно, на що входить в них ботулотоксин ціна дещо відрізняється. Спочатку диспорт трохи дешевше, ніж ботокс і Ксеомін, але його потрібно вводити більше. Тому на різні ін'єкції ботулотоксину ціна співвідносна. Крім того, ви можете скористатися часто проводяться акціями та спеціальними пропозиціями, інформація про яких розміщується на сайті центру BGLAB.

Вибір ботулотоксину: препарату, дозування - залежить від характеру зморшок. На корекцію глибших, лікарі впливають ботоксом і диспортом.

Все більш популярним стає Ксеомін, так як містить менше ботулінічного нейротоксину, викликає меншу кількість алергій, а ціна його трохи нижче. Також його цінують за більш живу міміку і відсутність «ефекту маски».

Незважаючи на високу токсичність самого ботулотоксину, препарати, які використовуються в косметології, безпечні, так як застосовуються в мікродозах.

Досвідчені лікарі розраховують індивідуальну дозу, враховуючи масу м'язів і їх силу, індивідуальну переносимість обраного засобу.

Тому важливо робити корекцію зморшок уколами краси в спеціалізованих медичних установах, де застосовують тільки перевірені сертифіковані препарати.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing