09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Ефективність ринопластики: фото до і після

Young woman before and after rhinoplasty on white background. Plastic surgery concept

Сьогодні практично будь-який недолік зовнішності може вирішити естетична медицина. Інтернет наповнений фото пацієнтів, як публічних людей, так і звичайних громадян, які перетворили своє обличчя в еталон краси завдяки пластиці.

Однією з найпопулярніших процедур по корекції обличчя в Києві є ринопластика. «До» і «після» обличчя пацієнтів виглядає абсолютно по-різному, адже саме ніс є елементом естетичної краси вигляду. Якщо з формою або з довжиною носа трохи не пощастило - Вам допоможе ринопластика. На фото пацієнти, які отримали новий красивий ніс, виглядають набагато щасливіше, їх відгуки також повністю підтверджують цей факт.

Змінити форму носа, зменшити його розмір, прибрати горбинку - всі ці чудеса робить ринопластика, фото «до» і «після» показують колосальну різницю естетики обличчя - наскільки правильна форма носа може поліпшити людину. Широку популярність придбала ринопластика як у жінок, так і у чоловіків, «до» і «після» процедури у пацієнтів будь-якої статі видно однаково вражаючі результати.

Пластика горбинки носа, фото пацієнтів до і після

За відгуками пластичних хірургів горбинка на носі - одна з найпоширеніших особливостей, усунути яку в Києві дозволяє пластика носа. Фото «до» і «після» процедури демонструють ідеальний ніс без жодного натяку на горбинку. У Києві існує 2 принципово різних методу корекції горбинки на носі, які передбачає пластика носа. Фото «до» і «після» пацієнтів після такої корекції виглядають однаково добре, але тривалість результату різна.

rinoplastika_nosa-1

Безопераційна пластика носа — це ін'єкції спеціальних наповнювачів в підшкірні шари, які крадуть горбинку. За відгуками фахівців з області естетичної пластики, такий метод ідеально підходить для усунення незначних дефектів, за умови, що функція носового дихання не порушена, оскільки «до» і «після» пластики носа безопераційним методом стан носової перегородки залишається незмінним. Крім того, результат від такої пластики поступово йде і через півроку-рік процедуру потрібно повторювати. Найзначніше перевага такої корекції - вона не має реабілітаційного періоду.

Ринопластика —це виправлення форми і довжини носа, а також усунення внутрішніх деформацій за допомогою операції. Ця пластика носа передбачає досить тривалий відновлювальний період, а також обстеження до і після процедури. Зате вона здатна виправити будь-які дефекти, і має довічний ефект.

Ніс до та після закритої і відкритої ринопластики

Ринопластика проводиться 2 способами — відкрита і закрита. Ніс «до» і «після» ринопластики, зробленої одним з цих методів, виглядає ідеально, але за умови, що операцію проводив досвідчений фахівець.

Закрита ринопластика абсолютно не залишає зовнішніх слідів операції і є менш травмуючою, але вона вимагає надзвичайної скрупульозності і точності.

Відкрита ринопластика, в свою чергу, дає більше гарантій для результату, який на 100% буде відповідати запланованим змінам. Але є ймовірність того, що може залишитися легкий рубець на стовпчику носової перегородки. Хоча на багатьох фото «до» і «після» ринопластики слідів і зовсім не побачити.

Ринопластика носа в Києві в клініці BG LAB, відгуки пацієнтів

Якщо Ви шукаєте спеціалізований заклад в Києві, щоб зробити ринопластику обов'язково вивчіть відгуки. Оскільки рівень професіоналізму лікаря більшою мірою і визначає кінцевий результат.

Центр естетичної медицини BG LAB має великий досвід проведення ринопластики в Києві, відгуки пацієнтів повністю підтверджують високий рівень надання цієї послуги, а, головне - прекрасний і натуральний результат.

BG LAB вже багато разів повністю виправдав, покладені на нього надії, силами фахівців центру, якими була успішно проведена ринопластика носа. Відгуки пацієнтів свідчать про радість щодо того, що довірили свій носик саме хірургам з BG LAB.

У BG LAB проявляється найвищий професіоналізм на всіх етапах, які передбачає ринопластика, відгуки пацієнтів виділяють, крім операції, уважне ставлення на консультації, а також в реабілітаційний період.

BG LAB — професійна ринопластика в Києві.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing