09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Фракційний фототермоліз — метод лазерного омолодження обличчя

fraxel

Фракційний фототермолиз — це сучасна косметологічна процедура, яка полягає в деструкції верхнього шару шкіри та стимуляції процесів регенерації, що в комплексі забезпечує суттєве омолодження шкіри. Фракційний фототермоліз може проводиться за допомогою струму, або за допомогою лазера (лазерне омолодження). У даній статті більш детально розповімо про останній.

Отже, лазерне омолодження обличчя, або лазерна шліфовка — це процедура, в ході якої на шкіру впливають лазерним променем. Він проходить на різну глибину та викликає термічне пошкодження шкіри, а також випаровує з клітин воду. Саме за рахунок деструкції верхнього шару шкіри стає можливим оновлення, регенерація нижчих шарів — це лежить в основі омолодження.

Далі розповімо, кому показане лазерне омолодження обличчя, які існують показання та протипоказання до даної процедури, а також ознайомимося з відгуками пацієнтів і цінами.

Що таке лазерне шліфування обличчя

Слово «шліфування», якщо воно зіставляється з обличчям, може всерйоз налякати. Але що таке лазерне шліфування обличчя та чи варто його боятись? Це сучасна, цілком безпечна процедура, яка останнім часом набула широкої популярності. Як згадувалося вище, в ході процедури застосовується лазерний промінь. Він рівномірно пронизує шкіру, створюючи мікропори, через які в подальшим випаровується вода, що знаходиться в клітинах. Крім цього, лазер прогріває верхні та серединні шари шкіри, тим самим їх пошкоджуючи. Однак, пошкоджується не більше, ніж 25% — цього достатньо для стимуляції процесів регенерації та омолодження й, в той же час, для збереження цілісності шкіри та запобігання серйозних опіків та інших ускладнень.

Побачити, що таке лазерне шліфування обличчя та яких результатів слід від неї очікувати, можна у відгуках пацієнтів. Слід пам'ятати, що лазерне шліфування обличчя, або фракційний фототермоліз вимагає спеціального обладнання, тому проводиться далеко не в кожній клініці.

Фракційний фототермоліз: показання та протипоказання

Фракційний фототермоліз, або лазерне шліфування обличчя можуть бути показані в наступних випадках:

 • Наявність перших ознак старіння — мімічні зморшки, в'ялість шкіри, погіршення кольору обличчя, нерівність рельєфу шкіри.
 • Глибокі зморшки.
 • Наявність розширених пор.
 • Наявність пігментних плям.
 • Наявність постакне, шрамів, рубців, розтяжок.
До-и-после-омоложения-лазером-768x1130 2

Чи існують до процедури фракційний фототермоліз протипоказання? Незважаючи на безпеку та малоінвазивність, до процедури лазерне шліфування протипоказання все ж таки існують. Вони включають наступне:

 • Засмагла шкіра.
 • Наявність шкірних захворювань.
 • Наявність новоутворень на обличчі.
 • Гострі інфекційні захворювання.
 • Соматичні захворювання в стадії декомпенсації.
 • Колагенози.
 • Схильність до формування келоїдних рубців.
 • Вагітність та лактація.

Лазерне шліфування обличчя, відгуки після процедури

Чи ефективний фракційний термоліз? Після процедури лазерний фракційний фототермоліз відгуки переважно позитивні. Крім безпеки та ефективності, пацієнти виділяють безліч інших переваг, якими володіє лазерне шліфування.

Відгуки до плюсів процедури зараховують наступне:

 • Виражене омолодження шкіри — один з головних плюсів, якими володіє фракційний фототермоліз.
 • Після процедури ефект зберігається тривалий час (близько 2-3 років).
 • Процедура проводиться без анестезії та не вимагає попередньої підготовки.
 • Процедура не має вікових обмежень.
 • Оскільки лазер має й бактерицидну дію, ризик інфекційного зараження відсутній.
 • Низький ризик розвитку ускладнень.
 • Швидкий реабілітаційний період.
 • Такі делікатні, чутливі зони, як шкіра навколо очей, — не є протипоказанням до процедури лазерна шліфовка обличчя.
laser

Відгуки деяких пацієнтів серед мінусів процедури виділяють ціну, а також наявність у відновлювальним періоді таких ускладнень, як лущення, печіння, сухість шкіри, почервоніння.

Фракційний фототермоліз: ціни на лазерне омолодження

Скільки коштує фракційний фототермоліз? Ціна на омолодження таким шляхом відрізняється залежно від косметологічної клініки, від глибини проникнення лазерного променя (поверхнева, серединна та глибинна шліфування), обсягу втручання, від кваліфікації лікаря. В середньому в Києві ціна лазерного шліфування обличчя починається від 200 грн. за 1 см2 шкіри. Лазерне шліфування повністю всього обличчя може коштувати від 2 000 грн. до 10 000 грн. й вище. Глибоке лазерне шліфування коштуватиме дорожче, ніж поверхневе та серединне шліфування. У деяких клініках різниця може становити навіть 4-5000 грн (ціни 2018 року).

Виходячи з відгуків, відмінно як за ціною, так і за якістю, зарекомендувала себе клініка BGLab в Києві. Вона забезпечена сучасним, високотехнічним обладнанням, завдяки чому процедура фототермолізу пройде максимально швидко, точно та безболісно! Крім цього, в клініці працюють висококваліфіковані фахівці, які знають, що таке краса та молодість, а головне — як їх повернути! Ціна лазерного шліфування обличчя вказана на сайті клініки. Записатися на консультацію лікаря можна або за телефоном, або через сайт.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing