09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Гіпергідроз – що це таке

chto-takoe-gipergidrozi

Гіпергідроз — це стан, який проявляється занадто сильними виділеннями потових залоз. Підвищена пітливість може бути генералізованого або локального характеру. Подібне порушення діяльності потових залоз зустрічається приблизно у 2-3% населення планети.

Гіпергідроз — це захворювання, яке може бути викликане багатьма причинами. Також він може бути симптомом інших захворювань. Спроби позбутися від нього домашніми методами не приводять до успіху, а лише допомагають полегшити стан. У той же час, його можна лікувати, звернувшись до Центру естетичної медицини BGLAB.

Фахівці визначать причини і вирішать, чим і як лікувати гіпергідроз. Такий вибір вирішення питання, як позбутися від підвищеної пітливості, виправданий ще й тим, що Зараз в центрі проходить вигідна акція — лікування стало дешевше.

Яку б область і не лікував пацієнт, вартість послуги дорівнює 9500 грн, що набагато дешевше за звичайну ціну— 13000 грн.

Записатися на прийом можна за номером зазначеному на сайті!

Підвищена пітливість, причини патології

Люди можуть роками страждати від недуги, навіть не намагаючись з'ясувати, які причини підвищеної пітливості і чи можна від неї позбутися. А між тим, лікарі вже сторіччя шукають способи, як позбавити пацієнтів від такої неприємності як підвищена пітливість.

Перш ніж почати лікування, фахівці клініки з'ясовують, які має гіпергідроз причини. Вони можуть бути такі:

 • Недотримання гігієнічних правил.
 • Носіння синтетичного одягу і взуття.
 • Перегрів в силу високої температури в приміщенні або на вулиці.
 • Стрес.
 • Занадто великі фізичні навантаження.

Крім того, підвищена пітливість, причини може мати пов'язані з хворобами, в такому випадку вона стає симптомом:

 • Порушень роботи ЦНС.
 • Туберкульозу.
 • Рахіту.
 • Ревматизму.
 • Плоскостопості.
 • Гормональних порушень.
 • Вегетосудинної дистонії.
 • Цукрового діабету.
 • Зайвої ваги.
 • Онкологічних проблем.
prichinyi-povyishennoy-potlivosti

В такому випадку, крім лікування самого гіпергідрозу потрібно лікувати основне захворювання, тільки так можна досягти успіху.

Симптоми гіпергідрозу

Які у гіпергідрозу симптоми? Спостереження за пацієнтами і клінічні дослідження дозволили скласти картину прояви підвищеної пітливості:

 • гіпергідроз пахвових западин, промежини, гіпергідроз рук і ніг;
 • шкіра стає холодною і вологою;
 • шкіра ніг набуває синюшного відтінку, відмічається несподівана пітливість під час сну.

Визначивши у пацієнта гіпергідроз, його симптоми і причини, фахівці клініки проводять цикл процедур, які можуть на тривалий термін позбавити клієнта від неприємних проявів хвороби.

Локалізація: генералізований і локальний гіпергідроз

Вчені ділять це захворювання на дві великі групи: локальний гіпергідроз і генералізований гіпергідроз. У свою чергу, генералізований гіпергідроз може бути як самостійною хворобою, яку лікують специфічними методами, так і проявом інших захворювань. В цьому випадку підвищена пітливість зникає лише після того, як пацієнт зцілиться від першопричини - основного недуги.

Кваліфіковані фахівці обов'язково рекомендують тим, хто страждає від загального гіпергідрозу пройти комплексне обстеження, щоб виключити серйозні захворювання.

Локальний гіпергідроз успішно лікується в Центрі естетичної медицини BGLAB за допомогою перевірених методик, в числі яких ін'єкції ботокса і диспорта.

generalizovannyiy-gipergidroz

Чим і як лікувати гіпергідроз?

Як лікувати підвищену пітливість, яка здатна істотно ускладнювати життя людини? Позбавлення від гіпергідрозу допомагає бути більш впевненим у собі, легше будувати взаємини з людьми.

Сучасні кваліфіковані медики знають, як лікувати гіпергідроз, і чим лікувати гіпергідроз, і домагаються значних успіхів в цьому напрямку. Один з таких способів - застосування ботокса і його аналога диспорта.

Якщо у пацієнта гіпергідроз, як лікувати симптоми патології за допомогою ін'єкцій? Процедура здійснюється в кілька етапів:

 • Підготовка - визначення локалізації, з'ясування загального стану здоров'я, аналізи.
 • Терапія - проходить швидко і безболісно. У зону локалізації гіпергідрозу роблять кілька уколів. Кількість ін'єкцій і дозу ліків лікар призначає індивідуально з урахуванням особливостей організму кожного пацієнта.
 • Отримання ефекту - перші результати видно вже через добу, але стійкий ефект помітний через 14-16 днів і зберігається протягом 8-30 місяців. Після цього процедуру потрібно повторити.
gipergidroz-kak-lechit

Як позбутися від підвищеної пітливості раз і назавжди

Природно, людини, яка страждає від гіпергідрозу, цікавить, як позбутися від підвищеної пітливості на тривалий період. Лікуванню сприяють кілька чинників:

 • Здоровий спосіб життя. Слід збалансувати харчування, виключити або сильно обмежити жирну, солону, копчену, смажену їжу. Також не рекомендується багато кави, газованих напоїв.
 • Позбавтеся від шкідливих звичок - алкоголь і куріння тільки посилюють сітуацію.Умеренние заняття спортом зміцнюють організм.
 • Не перегрівайтеся.

Але, використовуючи тільки такі методи, позбутися симптомів гіпергідрозу, як локального так і генералізованого неможливо.

Фахівці Центру естетичної медицини BGLAB на основі досліджень визначать кожного пацієнта спосіб, як позбутися від підвищеної пітливості.

Призначені маніпуляції допоможуть відновити здоров'я і поліпшити якість вашого життя, при цьому ви не витратите ні зайвих грошей, ні зайвого часу, оскільки робота центру спрямована на інтереси кожного клієнта.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing