09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Гіпергідроз стоп і долонь

gipergidroz-stop-700x464

Гіпергідроз — це порушення потовиділення, при якому людина страждає від підвищеної пітливості. Найчастіше причиною стану є висока температура або стресові ситуації. Крім того, потовиділення підвищується також внаслідок деяких захворювань.

Сам гіпергідроз не небезпечний для життя, але ось завдати неприємностей може. Дуже неприємно, коли занадто сильно пітніють кінцівки, така особливість організму часто перешкоджає спілкуванню, може негативно позначитися на кар'єрі, взаєминах.

Як виявляється гіпергідроз стоп і долонь? Про нього свідчать такі симптоми:

 • почервоніння ніг і рук;
 • вологі сліди, які з'являються на папері, коли її беруть в руки або наступають на неї (наприклад, під час діагностичного тесту);
 • людині складно утримувати письмове приладдя і слизькі предмети.

Якщо у вас пітніють руки або помічений гіпергідроз стоп, лікування не варто відкладати - це стан піддається корекції в Центрі естетичної медицини BGLAB. Щоб зменшити або повністю вилікувати гіпергідроз долонь і стоп, в центрі використовуються ін'єкції ботокса і диспорта.

Процедура сьогодні стала більш вигідною - лікування будь-якої зони коштує не 13000 грн., Як зазвичай, а 9500 грн. таким чином, процедура стає не тільки швидкою і безболісною, а й доступною.

Записатися на прийом можна за телефонами вказаними на сайті!

Підвищена пітливість (гіпергідроз) долонь і ніг, причини появи

Чим може бути спровокована підвищена пітливість ніг і рук? Гіпергідроз долонь і гіпергідроз стоп може бути викликаний різними причинами:

 • Збільшена кількість потових залоз на руках і на ногах. Відповідно, поту виділяється більше. Якщо підвищена пітливість ніг причини має саме такі, корекції не уникнути. Сучасна медицина і косметологія допомагає позбавлятися від такого стану.
 • Розлади нервової системи. Оскільки роботу потових залоз регулює вегетативна нервова система, то будь-який збій в її роботі призводить до підвищеного потовиділення. У такому випадку при підвищеній пітливості ніг лікування потрібно починати з гармонізації нервового і психічного стану.
prichinyi-izlishney-potlivosti
 • Збої в ендокринній системі. Часто у підвищеної пітливості ніг причина саме така. У цьому випадку потрібен комплексний підхід до вирішення проблеми. Необхідно повне обстеження організму, проведення спеціальних аналізів. Особливо потрібно звернути увагу на прояви пітливості під час вагітності, при клімаксі (як жіночому, так і чоловічому), при наявності хвороб щитовидної залози, підшлункової та інших залоз внутрішньої секреції.
 • Інфекційні захворювання.
 • Неправильне харчування і шкідливі звички.
 • Прийом медичних препаратів.
 • Генетичні особливості.

Підвищена пітливість рук і ніг, варіанти лікування

Сьогодні підвищена пітливість рук і ніг піддається лікуванню декількома методами:

 • Лікування гіпергідрозу стоп іонофорезом - при цій процедурі на руки і ноги впливають електричним струмом з іонізуючою речовиною.
 • У Центрі естетичної медицини BGLAB застосовуються уколи ботокса і диспорта. Так блокуються нервові закінчення і регулюється робота потових залоз. Підвищена пітливість рук і ніг відступає через кілька днів, ефект триває більше року.
lechenie-gipergidroza-ladoney-inektsiyami

Якщо ви вибрали для позбавлення від гіпергідрозу стоп лікування ботоксом, враховуйте, що відразу після процедури не можна перегріватися, відвідувати сауну, солярій.

Генералізований або локальний гіпергідроз - не вирок. Якщо у людини потіють пахви, долоні або підвищена пітливість ніг, лікування потрібно поєднувати зі здоровим способом життя, збалансованою дієтою, спокоєм і врівноваженістю.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing