09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Хімічний пілінг

Portrait of girl young woman in facial peel off mask isolated on white. Peeling. Beauty and body skin care. Studio shot.

Пілінг є однією з найпопулярніших б'юті процедур в косметологічних салонах, в тому числі і в БГ Лаб, який знаходиться в місті Києві по вулиці Пушкінській, 20А. Така процедура очищення придбала чудові відгуки у клієнтів, які залишилися дуже задоволені отриманим результатом після неї. Залежно від методу впливу на шкіру, існують різні види цієї процедури, в тому числі, хімічний пілінг.

Ефект, який дає хімічний пілінг, в салонах Києва і не тільки, полягає в очищенні верхнього шару шкіри від відмерлих клітин, що заважають поживним речовинам проникати в більш глибокі шари епідермісу. Візуальним результатом після такої процедури в салоні є вирівнювання шкірного рельєфу, підвищення загального тонусу, природного сяйва і молодості обличчя, на дотик шкіра стає ніжною і гладенькою.

Хімічний пілінг також відрізняється по глибині впливу на шкіру обличчя і буває поверхневий, серединний і глибокий.

Результат після хімічного пілінгу

Пілінги показують дуже хороший ефект, судячи з відгуків фахівців. Результат після хімічного пілінгу залежить від методу, за яким була проведена процедура. Наприклад, поверхневий пілінг, можна проводити в будь-який час року, він не потребує відновлювального періоду і, судячи з відгуків клієнтів, дає прекрасний ефект.

Фахівці салону БГ Лаб в Києві на Пушкінській наносять на шкіру пацієнта хімічні компоненти, які запускають природні процеси вироблення колагену і еластану в верхніх шарах шкіри - так проходить поверхневий хімічний пілінг. Результат після цієї процедури буде помітний явно тільки після певної кількості її повторень.

rezultatyi-himicheskogo-pilinga-300x172

Серединний хімічний пілінг є більш складною процедурою, яка передбачає застосування сильно концентрованих кислот, що проникають глибше в шари шкіри. Результат після хімічного пілінгу - це практично повне видалення верхнього шару шкіри, після якого запускаються відновлювальні процеси. Такий вид пілінгу показує швидкі омолоджуючі результати з позитивним ефектом після нього - це повністю підтверджують своїми відгуками пацієнти.

Хімічний пілінг, відгуки про ефект

На жаль, косметологічні процедури, в тому числі, і хімічний пілінг можуть після їх здійснення не тільки потішити пацієнта поліпшеним стан шкіри обличчя, а й дати протилежний результат. Відгуки професійних косметологів наполегливо рекомендують клієнтам звертатися тільки до установ з хорошою репутацією, де працюють висококваліфіковані фахівці.

Тільки кваліфікований фахівець в салоні повинен проводити хімічний пілінг, ефект від цієї процедури полягає в лифтинге обличчя, видаленні веснянок і пігментних плям, вугрів, рубців зморшок і інших неприємних моментів. Залежно від віку клієнта, а також від його індивідуальних особливостей шкіри, фахівець салону призначає певний хімічний пілінг.

himicheskiy-piling-otzyivyi-300x192

Відгуки фахівців косметологів з салону БГ Лаб, який знаходиться в Києві по вулиці Пушкінській рекомендують поверхневий пілінг, для досягнення такого результату після процедури, як поліпшення структури шкіри, освітлення обличчя і стимуляції його природного сяйва.

Також поверхневий хімічний пілінг, ефект якого головним чином полягає в відлущування ороговілих верхніх шарів епідермісу, часто проводиться як підготовча процедура перед застосуванням інших омолоджуючих методик. Для більш глибокого впливу потрібен серединний хімічний пілінг, відгуки фахівців про цю процедуру відносять його до ефективних омолоджуючих методик.

Хімічний пілінг в Києві в клініці BGLAB на Пушкінській

Якщо Ви вирішили зробити професійний хімічний пілінг, Київ може запропонувати для вибору багато варіантів установ.

Перевіреною адресою в Києві, де роблять хімічний пілінг є Пушкінська, 20А - центр естетичної медицини БГ Лаб. Тут працюють тільки досвідчені фахівці своєї справи, які професійно роблять хімічний пілінг. Київ вже налічує велику кількість пацієнтів, які пройшли цю процедуру на Пушкінській і отримали вражаючий ефект. «BGLAB» — це місце, де піклуються про здоров'я своїх пацієнтів, тому всі процедури проводяться фахівцями вищого рівня із застосуванням сертифікованих препаратів високої якості.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing