Перейти до основного вмісту

Корекція вилиць і щік філерами

skul 2

Гарний овал обличчя, чітко окреслені контури і підтягнуті, пружні тканини обличчя - ознака молодості і краси. Але на жаль, вікових змін ніяк не уникнути. Опущення верхніх і нижніх повік, в'ялість і зміщення вниз щік, загострення вилиць, поглиблення носогубних складок і поява зморшок відразу видають справжній вік жінки! Але, завдяки розвитку сучасної естетичної медицини, з усіма цими проблемами на сьогоднішній день можна ефективно боротися.

Різні вправи, апаратні процедури, корекція вилиць філерами, контурна пластика щік, ліпофілинг і, на кінець, пластичні операції - все це дозволяє поліпшити овал обличчя і досягти бажаних форм! На сьогоднішній день найбільш популярною і затребуваною є така процедура, як корекція вилиць і щік філерами.

Корекція скул філлерамі, а також корекція щік може знадобитися в наступних випадках:

 • Незадоволеність контурами свого обличчя.
 • Бажання зробити більш виразними вилиці.
 • Опущення і в'ялість щік.
 • Надмірна загостреність скул.
 • Наявність зморшок.

У чому суть процедури? В необхідну область вводяться спеціальні гелевидні препарати, які надають тканинам обличчя необхідного об'єму, роблять контури обличчя більш чіткими, а також розгладжують зморшки. На сьогоднішній день перевага віддається біосумісним, а не синтетичним, філерам. До них належать колаген, гіалуронова кислота, а також власна плазма і жирова тканина.

Далі в статті розповімо, який ефект дає метод корекції вилиць щік філерами, а також ознайомимося з відгуками і цінами на контурну пластику обличчя в Києві.

Ефективність методу корекції вилиць і щік за допомогою філерів

Корекція вилиць і щік, як було сказано вище, може проводиться за допомогою різних філерів.

Отже, в сучасній косметології застосовуються такі методи корекції вилиць філерами:

 • Метод корекції вилиць і щік за допомогою філерів на основі колагену.
 • Метод корекції вилиць і щік за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти (препарати «Рестилайн», «Ювідерм», «Стілаж» і ін.).
 • Корекція вилиць за допомогою філерів на основі синтетичних сполук (силікон, полімолочна кислота, гідроксиапатит кальцію).
 • Метод корекції вилиць і щік за допомогою філерів на основі власної плазми, або жирової тканини.
Restylane (1)

Найбільшою популярністю, враховуючи відгуки пацієнтів, користуються філери на основі гіалуронової кислоти.

Контурна пластика скул: відгуки пацієнтів

Про таку процедуру, як корекція вилиць за допомогою філерів, відгуки переважно позитивні. Чим же хороша контурна пластика вилиць? Відгуки виділяють наступні переваги процедури:

 • Безпека - на сьогоднішній день застосовуються переважно філери на основі гіалуронової кислоти, яка міститься в нашій шкірі і тому не викликає алергічних реакцій, або інших ускладнень.
 • Ефективність процедури. Після того, як була проведена контурна пластика вилиць, відгуки підкреслюють кардинальні зміни - контури обличчя стають чіткими, обличчя стає більш об'ємним, виразним, повертається його свіжість і молодість.
 • Тривалість ефекту (близько 2 років).
 • Миттєвий результат - ефект стає помітним уже після першої процедури.
 • Відсутність періоду реабілітації після того, як була проведена корекція вилиць филерами.

Відгуки деяких пацієнтів до мінусів процедури зараховують порівняно високу ціну і необхідність повторного її проведення через деякий час.

obemnoe_modelirovani

Контурна пластика скул, ціни в Києві

Скільки коштує корекція вилиць філерами? Київ пропонує широкий список косметологічних клінік, в яких проводиться контурна пластика вилиць. Ціна в Києві в кожної з них може істотно відрізняться. На таку послугу, як корекція вилиць філерами, ціна залежить від таких факторів, як вид і склад філера, країна і фірма його виробництва, необхідну кількість препарату, обсяг втручання, кваліфікація лікаря.

Отже, корекція вилиць філерами в Києві коштує від 1 000 до 9 000 грн. і більше. У клініці BG Lab в Києві, наприклад, на процедуру корекція вилиць філерами ціна становить від 2 000 до 7 500 грн. Більш детально про ціни можна дізнатися на сайті клініки, або по телефону.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!