09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Лікування акне

antivirusnyie-preparatyi-dlya-detey

Вугрі або акне, лікування цієї проблеми є однією з найпоширеніших процедур в косметології. Якщо раніше позбутися вугрів було досить складно, то плазмоліфтінг і інші сучасні методи і техніки, які застосовуються в косметологічних кабінетах міста Києва, дозволяють досить швидко здійснювати лікування акне. Поява акне є наслідком порушення роботи гормонів, яке посилюється зовнішніми факторами.

Тому тільки комплексне лікування акне може бути максимально швидким і ефективним. Хоча, якщо на обличчі видно лише рідкісні поодинокі акне, лікування може відбуватися місцевим чином.

Як швидко позбутися від акне

Звичайно ж, найпростіший і швидкий спосіб як позбутися від акне - це макіяж. Але на жаль, таким чином проблема абсолютно не вирішується, макіяж просто маскує висип на обличчі. При цьому він абсолютно не додає впевненості в собі, а постійна присутність на шкірі декоративної косметики може тільки погіршити силу висипань.

Сучасна косметологія пропонує безліч методів, як швидко позбутися від акне. Фахівці медичного центру естетичної косметології БГ Лаб в Києві знають як позбутися від акне за кілька годин. Методи експрес позбавлення від прищів дозволяють купірувати вогнища запальних процесів, швидко прибираючи почервоніння. Дерматологи центру використовують ультрасучасні апаратні методики і медичні косметичні засоби, так як швидко позбутися від акне без відповідної кваліфікації фахівця і арсеналу професійних засобів не вийде.

Плазмоліфтінг від акне, відгуки про результати

Один з методів, який отримав позитивні відгуки як в Києві, так і в світовій косметологічній практиці - це плазмоліфтинг від акне. Відгуки фахівців описують плазмоліфтінг як високоефективну, безпечну що не викликає алергії процедуру.
Суть цього методу полягає в ін'єкційному введенні плазми пацієнта в підшкірний шар обличчя.

Тривалість курсу плазмоліфтингу становить 4 - 6 процедур, інтервали між ін'єкціями регулює фахівець. Вони складають від 7-ми днів до 14-ти, в залежності від стану шкіри пацієнта. У Києві, як і в усьому світі, консультація з фахівцем і здача всіх необхідних аналізів обов'язково повинні передувати процедурі плазмоліфтингу в боротьбі з акне.

ispolzovanie-plazmoliftinga-ot-akne-300x182

Відгуки пацієнтів підтверджують той факт, що після плазмоліфтингу зникають не тільки вугрі, а й рубці, які залишилися від попередніх висипань. Шкіра розгладжується і підтягується - простежується явний омолоджуючий ефект.

Лікування акне в Києві в центрі BGLAB, відгуки пацієнтів

Якщо Ви зважилися назавжди ґрунтовно позбутися від акне, потрібно звернутися в спеціалізовану клініку. Лікування акне в Києві на найвищому рівні здійснюють професійні дерматологи і дерматокосметологи в центрі естетичної косметології БГ Лаб. Відгуки пацієнтів підкреслюють, що фахівці розглядають кожен клінічний випадок індивідуально.

Консультування, детальна діагностика, лабораторні дослідження для з'ясування причин висипань акне - це перший етап з якої починається лікування. Відгуки фахівців дозволяють пацієнтові швидко зрозуміти всі причини і наслідки своєї проблеми.

Наступним етапом є призначення косметологічних процедур - це може бути лазерна або ультразвукова чистка обличчя і інші апаратні методики, якими апелює сучасна естетична медицина.

Далі, фахівець дає рекомендації по домашньому догляду за шкірою обличчя, а також харчуванню на період лікування, в разі необхідності, прописує медикаментозне лікування акне.

lechenie-akne-300x300

Київ надає можливість "побувати в досвідчених руках» висококваліфікованих фахівців в медичному центрі Бг Лаб, які допоможуть Вам швидко і назавжди забути про акне, відгуки пацієнтів повністю підтверджують цей факт.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing