09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Ліпомоделювання обличчя, що це таке?

lipomodelirovanie-litsa

Один з головних ознак старіння є зміна контуру: обвисають щоки, з'являється друге підборіддя, поглиблюється носогубні складки, шкіра стає в'ялою і безбарвною. Виправити вплив часу допоможе ліпомоделювання обличчя.

Ліпомоделювання обличчя — що це? Ліпоскульптура є ефективною сучасною методикою, що отримала чудові відгуки клієнтів, які, порівнюючи свої фото до і після маніпуляцій, залишилися задоволені перетворенням.

Незважаючи на зростаючу популярність цієї послуги, для багатьох людей залишається відкритим питання: «Ліпомоделювання обличчя, що це?». Ця методика також називається ліпоскульптура і фетграфтінг. Вона полягає в зборі власного жиру з ділянки, де його надлишок, і пересаджуванні в зону, що вимагає корекції. Так можна виправити контур обличчя, зробити більш рельєфними скули, чіткіше окреслити підборіддя. Є ще незаперечні переваги ліпомоделювання - воно не передбачає проведення операції, і можливо практично в будь-якому віці. А використання власних жирових клітин виключає відторгнення і алергії.

Детальну інформацію про те, як зміниться зовнішність, можна отримати в Києві в Центрі естетичної медицини BGLAB. Фахівці високого класу проводять малоінвазивні операції з використанням сучасної апаратури. При цьому зберігається більшість клітин, чим забезпечується максимальна приживлюваність і зменшуються ризики ускладнень. Важливо, що ціна послуг, що надаються невисока.

Ліпомоделювання обличчя, фото до і після процедури

Ліпофілінг — ідеальний спосіб скоригувати так зване «стомлене обличчя». Коли проводиться ліпомоделювання обличчя, до і після маніпуляції відображення в дзеркалі кардинально відрізняються. У цьому неважко переконатися, подивившись на відповідних сторінках, присвячених ліпомоделювання обличчя, фото з результатами операцій.

lipofiling-litsa

Як змінюється зовнішність - ліпомоделювання обличчя до і після:

 • Заповнюються навіть глибокі зморшки, які особливо сильно старять: носогубні, навколо очей.
 • Змінюється форма і обсяг скул і щік.
 • Якщо обличчя асиметричне, значно поліпшується його форма.
 • Зовнішність стає гармонійною після якісно проведеного ліпомоделювання обличчя, фото, зроблені після операції, це підтверджують.
foto-lipofilinga-litsa-do-i-posle-1

Відгуки пацієнтів про ліпомоделювання обличчя

Ліпомоделювання обличчя відгуки отримує найкращі. Цьому сприяють такі фактори:

 • Ефективність.
 • Безпека.
 • Тривалість дії.
 • Мала травматичність.
 • Відсутність тривалого періоду підготовки і відновлення.

Проте, відгуки про ліпомоделювання може мати і негативні, так як є протипоказання:

 • Запальні процеси в місцях передбачуваної корекції.
 • Порушення гормонального фону, проблеми зі щитовидкою і підшлунковою залозою, цукровий діабет.
 • Пухлини різної етіології.
 • Гемофілія.
 • Період вагітності і годування.

Де зробити якісне ліпомоделювання обличчя в Києві?

Де зробити якісне ліпомоделювання обличчя в Києві? Цю послугу надають багато, але варто довірити своє здоров'я, красу і молодість кваліфікованим фахівцям.

Операція досить щадна, і передбачає наступне:

 • Лікар відбирає жир, а потім вводить його через мінімальні проколи, тому згодом не утворюються рубці.
 • Протягом 1-3-х днів можливі невеликі набряки, гематоми, почервоніння. Можливі побічні ефекти - набряклість, почервоніння, синці.

У відгуках пацієнтів, які проводили процедуру, часто можна знайти інформацію про якісне проведення ліпомоделювання обличчя в Києві в Центрі естетичної медицини BGLAB.

fetgrafting-litsa

Ліпомоделювання обличчя, ціна в клініці BGLab

При прийнятті рішення про те, робити чи ні ліпомоделювання, ціна маніпуляції грає не останню роль. Яка на ліпомоделювання обличчя ціна?

В Центрі естетичної медицини BGLAB високотехнологічне обладнання дозволяє якісно очищати зібрані жирові тканини, чим забезпечується максимальна безпека. При високій якості проведення ліпомоделювання, ціна залишається доступною. Особливо, якщо враховувати короткі терміни підготовки, проведення та відсутність реабілітації.

Крім обличчя клієнти можуть змінити форму рук, контури тіла, фото таких перетворень можна вільно знайти в мережі інтернет, при цьому ризики для здоров'я мінімальні. Ви отримуєте комплексну послугу: рятуєтеся від непотрібного жиру в проблемних зонах (живіт, стегна, талія) і омолоджує. Вже через тиждень, за відгуками пацієнтів, обличчя виглядає свіжим і природним, повторна операція знадобиться не скоро.

klinika-BGLab

Таким чином, заплачена за ліпомоделювання ціна стає вигідною інвестицією. Для більш тривалого ефекту важливо дотримуватися порад лікаря, що стосуються догляду за шкірою, дієти, способу життя, режиму, фізичної активності.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing