09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Мезотерапія волосся. Ваше здорове і гарне волосся

mezoterapiya-dlya-rosta-volos

Мезотерапія для волосся як косметологічна послуга, придбала популярність і хороші відгуки не тільки в Києві, а й в інших містах країни. Якщо у Вас ламкі і сухе волосся, посічені кінчики, якщо не дивлячись на всі спроби завести красиву шевелюру, ріст волосся так і не спостерігається, то мезотерапія волосся - це процедура, яка вирішить всі ці проблеми. Мезотерапія підходить для будь-якого типу волосся, ціна процедури залежить від кількості ін'єкцій.

Як допомагає мезотерапія для росту волосся

Відгуки трихологів свідчать про те, що умовою ефективного росту волосся є здорові цибулини. Мезотерапія для росту волосся забезпечує надходження біологічно активних поживних речовин до фолікулів волосся.

Ця процедура проводиться локально, шляхом ін'єкційного введення гіалуронової кислоти, антиоксидантів, вітамінів і мікроелементів.

У медичному центрі БГ Лаб, який знаходиться в місті Києві, перш, ніж приступити до проведення процедури для росту волосся, з пацієнтом спілкується лікар трихолог.

mezoterapiya-volos-do-posle-protseduryi-300x223

Спеціаліст становить анамнез, на підставі якого кожного пацієнта готується спеціальна суміш для ін'єкцій, її дія спрямована на вирішення конкретної проблеми. Тому мезотерапія для росту волосся є не лише косметичною процедурою, але і повноцінним індивідуальним лікуванням.

Після закінчення процедури, пацієнти відзначають в своїх відгуках активний ріст волосся і значне поліпшення їх зовнішнього вигляду.

Мезотерапія для волосся, відгуки про процедуру

Тим, хто панічно боїться уколів, і прагне за всяку ціну їх уникнути, не варто панікувати. Незважаючи на безліч мікроін'єкцій, які передбачає процедура мезотерапія волосся, відгуки пацієнтів сходяться на повній відсутності хворобливих відчуттів. Справа в тому, що для цієї процедури використовуються найтонші голки, тому пацієнт навіть не відчуває, як відбувається введення ін'єкцій, за допомогою яких здійснюється мезотерапія для волосся. Відгуки фахівців оцінюють тривалість процедури приблизно в 40 хвилин. Залежно від конкретного випадку 8-10 процедур протягом 5-ти тижнів складають курс «Мезотерапія волосся». Відгуки пацієнтів підтверджують високу лікувальну ефективність процедури.

Мезотерапія для волосся в Київ в клініці BG LAB

Якщо Ви зважилися пройти курс «Мезотерапія волосся», Київ дозволяє вибрати собі фахівця і заклад, де буде зроблена ця процедура. Ваше остаточне рішення повинно ґрунтуватися не тільки на ціні процедури, але і на рівні репутації закладу, оскільки всі ін'єкції повинні проводитись у відповідних умовах, під це правило потрапляє і мезотерапія для волосся. Київ має велику кількістю клінік і косметологічних послуг в них.

У центрі естетичної медицини БГ Лаб є всі необхідні умови, а також кваліфіковані та досвідчені фахівці, які роблять ін'єкції згідно з усіма правилами та нормами. Пацієнти центру, вже залишили безліч позитивних відгуків на процедуру «Мезотерапія волосся». Київ, зокрема центр БГ Лаб, пропонує високу якість послуг із застосуванням тільки сертифікованих препаратів від перевірених виробників, які не дають побічних ефектів.

mezoterapiya-dlya-volos-v-kieve-300x195

Мезотерапія для волосся, ціни на процедуру

Вартість будь-якої косметологічної процедури в Києві, може істотно відрізнятися, в тому числі і мезотерапія волосся, ціна процедури, в першу чергу, залежить від препаратів, які використовуються для створення лікувального коктейлю. Фактор, який може варіюватися в залежності від репутації установи та кваліфікація фахівця, яким здійснюється мезотерапія для волосся - ціна.

Центр естетичної медицини БГ Лаб, незважаючи на високий рівень сервісу, кваліфікації персоналу, а також застосовуваних препаратів, пропонує демократичну вартість на всі процедури, в їх числі, і мезотерапія волосся. Ціна курсу залежить від кількості процедур, але є комфортною для всіх бажаючих.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing