Перейти до основного вмісту

Мезотерапія волосяної частини голови з Meso-Genesis

mezoterapiya-golovyi-s-Meso-Genesis-aktsiya-700x467

Гарне волосся завжди привертає увагу. Але не всі люди від природи обдаровані густою шевелюрою. Крім того, в результаті хвороб, поганої екології, стресу, невдалого догляду волосся випадає, січеться, стають ламкими, і млявим.

У такому випадку потрібна мезотерапія волосяної частини голови препаратом Meso-Genesis. Це інноваційний засіб, ефективність якого доведена дослідженнями. Мезотерапія голови з Meso-Genesis може бути не тільки лікуванням, а й хорошою профілактикою випадіння волосся. Але цим область застосування мезотерапії волосяної частини голови з Meso-Genesis не обмежується. Важлива здатність процедур регулювати саловиділення шкіри, ніж вирішувати проблему зайвої сухості або жирності волосся.

За відгуками фахівців, мезотерапія волосяної частини голови виробленим в США препаратом Meso-Genesis - відмінне рішення для красивого, сильного волосся. Результат видно після першої процедури. У Центрі естетичної медицини BGLAB зараз пройти курс лікування волосся особливо вигідно.

Слід припинити випадіння волосся вже зараз! Для зручності клієнтів діє акція: 50% знижка на курс з 5 процедур - ціна замість 2800 грн за все 1400 грн.

Детальніше про ін'єкції MESO-GENESIS можна дізнатися, перейшовши за посиланням.

Для чого потрібна мезотерапія шкіри голови?

Які косметичні та медичні проблеми вирішує мезотерапія шкіри голови?
Ці процедури допомагають відновити волосяний покрив, якщо є живі фолікули і не атрофувалися цибулини.

Мезотерапія для шкіри голови підбирається кожному пацієнту окремо, в залежності від розв'язуваної проблеми.

По тому, який препарат вводять, мезотерапія може бути:

 • киснева;
 • гомеопатична;
 • полікомпонентна;
 • мікроелементна.

В суміші для процедури входять мікроелементи, що підсилюють ріст волосся, вітаміни, амінокислоти, ферменти. Крім того, в багато коктейлей включають речовини антиандрогенні (запобігають залисини, що з'являються за чоловічим типом), антісеборейні, протизапальні. Таким чином, виходить комплексна терапія волосяного покриву голови, ціна та відгуки якій дуже хороші.

Як проводиться мезотерапія в голову

Мезотерапію в голову лікар проводить або шприцами з тонкою голкою, або спеціальним апаратом - мезоінжектором.

Процедура з Meso-Genesis вимагає стерильності, тому робити її можна тільки в косметологічному салоні або спеціалізованому закладі.

 • Перед тим, як приступити до лікування, лікар-трихолог проводить обстеження, щоб з'ясувати причини нездоров'я або випадіння волосся і вибрати введений препарат.
 • Можна впливати на всю волосяну частину голови або на окремі зони.
 • Під час мезотерапії в голову пацієнт сидить або лежить на спині.
 • Перед процедурою обов'язково обробляють шкіру антисептичним розчином.
 • Відстань між уколами не перевищує 1 см, глибина проколу становить 1-3 мм. Таким чином, препарат вводиться в дерму. У цьому серединному шарі шкіри знаходяться судини, залози потові і сальні, нерви. Таким чином, мезотерапія прямо впливає на стан шкіри і волосся.
 • В кінці процедури проводиться вторинна антисептика шкірного покриву в місцях уколів.

 

За відгуками фахівців, процедури найкраще приймати протягом місяця з інтервалами 4-7 днів. Довжину курсу також визначають залежно від того, наскільки важкий випадок, і як просувається лікування.

mezoterapiya-kozhi-golovy-Meso-Genesis

Ефективність мезотерапії волосяної частини голови препаратом Meso-Genesis, відгуки пацієнтів

Наскільки ефективна і які про процедуру мезотерапія шкіри голови, відгуки клієнтів? Як і всі лікувальні та косметологічні маніпуляції, ця процедура не може однаково діяти на всіх.

Вона має переваги:

 • високу ефективність;
 • мінімум ускладнень;
 • безболісна;
 • не має вікових обмежень;
 • сумісна з іншими процедурами;
 • мало травматична.

Мезотерапія голови — відгуки лікарів про це свідчать - впливає на весь організм, допомагає очищати і покращувати роботу всіх систем. Це можливо тому, що застосовувані препарати глибоко проникають в шкіру. Крім припинення випадіння волосся помітні і інші поліпшення: зникає лупа, нормалізується виділення шкірного сала. Поліпшується і структура волосся, в результаті чого вони стають блискучими, м'якими, шовковистим. Але, щоб почути про мезотерапію голови відгуки виправдалися, важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, а на попередній консультації не замовчувати про стан здоров'я.

Після процедури на волосяній частини голови є деякі обмеження:

 • Відмовитися від водних процедур на 10-12 годин.
 • Протягом 2-3 днів зазнати впливу ультрафіолетових променів (солярій, загар).
 • Відмовитися на добу від застосування інших косметичних і лікарських засобів.

Процедура мезотерапії шкіри голови препаратом Meso-Genesis, ціна в центрі BGLAB

Яка на мезотерапію шкіри голови ціна? Вартість курсу Meso-Genesis безпосередньо залежить від застосовуваного препарату, області дії (вся волосяна частина голови або окремі частини), і тривалості курсу. Тому, яка буде заплачена за мезотерапію голови ціна, на консультації лікар може вказати тільки приблизно, виходячи з вартості однієї процедури, зазначеної в прайсі. В Центрі естетичної медицини BGLAB на курс мезотерапії шкіри голови ціна доступна при високій ефективності процедури.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!