09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Найефективніші апаратні процедури для схуднення

B98R5125

Красива, підтягнута фігура - завжди актуальна. Однак, в більшості випадків вона є результатом постійної роботи над собою.

Популярним методом підтримання форми є дієти, однак, вони не тільки не забезпечують довготривалого ефекту, а й можуть завдати шкоди здоров'ю. Альтернатива все ж існує - це апаратні процедури для схуднення.

Апаратні процедури для схуднення мають безліч переваг, завдяки чому є вибором більшості пацієнтів з проблемною фігурою. Головні з них - швидкість проведення, відмінний результат, можливість корекції навіть серйозних недоліків.

Далі в статті ми розповімо, які на сьогоднішній день існують найефективніші апаратні процедури для схуднення, і як працюють апаратні процедури для схуднення, окремо апарат ультразвукової кавітації і механо-вакуумного масажу EXIMIA.

Як працюють апаратні методи для схуднення?

На сьогоднішній день існують різні апаратні методи схуднення - із застосуванням ультразвуку, інфрачервоних променів, мікроструми, вакуумний апаратний масаж, LPG-масаж, гідромасаж, електронні міостимулятори.

Практично всі апаратні методи схуднення забезпечують однаковий ефект - руйнують жирові клітини. Це досягається за допомогою різних способів.

При ультразвукових процедурах, наприклад, продукується тепло, під впливом якого не тільки руйнуються жирові клітини, а й прискорюється обмін речовин, покращується мікроциркуляція.

Процедури із застосуванням мікрострумівпідвищують тонус м'язів, активізують синтез колагену, виводять з організму токсичні речовини. Все це сприяє нормалізації обміну речовин, в тому числі і жирового.

За схожим принципом працюють і різні види масажів для схуднення — вони покращують циркуляцію крові і лімфи, сприяють виведенню продуктів обміну, стимулюють ліполіз.

pohudenie-s-apparatom-EXIMIA

Однак, перед тим як пробувати на собі апаратні методи схуднення, слід визначити причину зайвої маси тіла. При ендокринних, або інших ендогенних захворюваннях таке схуднення може виявитися зовсім неефективним.

Які апаратні процедури допомагають швидко схуднути

Відсоток тих, хто незадоволений своєю фігурою і задається питанням, які процедури допомагають схуднути, дуже великий. Однак, необхідно розуміти, що якою б ефективною не була апаратна процедура, домогтися максимального ефекту за один раз неможливо!

Які процедури допомагають схуднути максимально швидко? Виходячи з відгуків пацієнтів, найбільш швидкий ефект дають такі апаратні процедури, як ультразвукова кавітація, вакуумний масаж, гідромасаж. Покращення фігури можна побачити вже через кілька сеансів.

Апарат ультразвукової кавітації і механо-вакуумного масажу EXIMIA

Крім методу схуднення, його принципу дії, величезне значення має безпосередньо і якість самого апарату. На сьогоднішній день в косметології відмінно зарекомендував себе апарат для ультразвукової кавітації EXIMIA. Це унікальний апарат, який поєднує в собі ендоліфтінг (4х-фазний вакуумний масаж), лазерну ультрапорацію, RF-ліфтинг та ін. Апарат ультразвукової кавітації EXIMIA запрограмований на 22 лікувальні програми для тіла, 6 для обличчя, а також включає діагностичну програму Skin Report.

Апарат ультразвукової кавітації EXIMIA з успіхом застосовується не тільки при надмірній масі тіла, але і в разі обвислій шкіри підборіддя, шиї, рук, сідниць, при наявності розтяжок.

Даним апаратом забезпечені лише невелика кількість клінік. У їх числі - клініка естетичної медицини Бі Джі Лаб.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing