09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Облисіння. Причини і вирішення проблеми.
Інтерв'ю з експертом

Облысение. Причины и решение проблемы. Интервью с экспертом

Сучасні методи лікування облисіння - інтерв'ю з експертом

Облисіння - це одна з проблем, що хвилює як чоловіків, так і жінок. Люди придумали масу всіляких домашніх рецептів, які повинні допомогти відростити волосся або зупинити випадіння. На жаль, кожен день багато жінок помічають, як їх левова шевелюра перетворюється в мишачий хвостик, а чоловіки знаходять блискучу лисину, яка накидає до віку в паспорті зайві роки. Навіть з розвитком медицини питання здорового і сильного волосся залишається актуальним. Про проблему облисіння ми поговорили з лікарем-трихологом клініки BG-LAB .

Доктор, чи багато людей страждають від облисіння на сьогоднішній день?

Досить багато, правда все залежить від ступеня облисіння. З 100% звертаються пацієнтів, які впевнені в тому, що їх волосся стали більш рідкісними, 50-60% відсотків страждають облисінням. Обласна це суттєва проблема.

Кто чаще обращается к трихологу мужчины или женщины?

Жінки, адже для них це більш серйозна проблема. Недолік в зовнішності турбує жінок набагато сильніше, ніж чоловіків. Але насправді, різниця не така істотна, співвідношення жінок до чоловіків 2/3.

Які основні причини облисіння?

Найчастіше, причиною облисіння є генетика. Також причиною можуть бути лактаційний період і клімакс. Рідше облисіння це причина токсичних явищ, які розвиваються на тлі хронічних хвороб, які вимагають лікування, наприклад проблеми зі щитовидною залозою.

Пацієнти, у яких облисіння на генетичному рівні, звертаються раніше, щоб запобігти випадінню волосся.

Облисіння можна запобігти?

Можна профілактично підтримати, щоб не погіршити стан. Адже повне відновлення волосся на облисілій голові хоч і можливо, але я не можу гарантувати 100% ефект. Справа в тому, що є випадки, коли пацієнт не реагує на лікування. Тому, звичайно краще запобігти процесу облисіння.

Яка норма випадіння волосся на добу?

У день має випасти від 80 до 100 волосинок це норма. Але ви не повинні помічати, що ваш хвостик став тоншим, що на подушці залишається багато волосся. Також слід усвідомлювати, що проредіння повинно бути локальним - якщо 90 волосинок випали тільки в одному місці потрібно звернутися до лікаря. Ви не можете знати всього, адже ця добова норма - 90 волосинок, не завжди опадає з фолікулами, волосинки можуть просто обламатися. А якщо вони обламалися, то це вже не проредіння, а неправильний догляд за волоссям.

У будь-якому випадку, якщо ви помічаєте випадіння волосся, вони залишаються в зливі після миття голови або на подушці, то необхідно провести трихоскопію, подивитися на стан цибулин, судин, щоб з'ясувати причину проблеми. Адже облисіння, проблема індивідуальна, і потрібен індивідуальний підхід до її лікування.

Правда, на огляд до лікаря-трихолога необхідно приходити не тільки з проблемою облисіння, а й з проблемами шкіри голови: лупою, свербінням, жирністю. Якщо ви помітили, що ваше волосся вже не такі здорові як раніше, якщо вас щось турбує, необхідно йти на огляд, щоб визначити чи займатися проблемою серйозно чи це норма.

Як зараз лікують облисіння?

Все залежить від причин. Якщо облисіння обумовлено на генетичному рівні призначають плазмаліфтінг - він симулює ріст волосся і запобігає їх випадінню. Додатково будуть призначені процедури для зміцнення волосяної фолікули, будемо запускати кровоносні судини і стимулювати кровообіг.

Якщо говорити про очаговом облисіння з невідомою теологією, то ми будемо розглядати аутоімунні процеси. Коли починається рубцеве випадіння волосся, не залишається фолікулів, а все замінюється рубцевої тканиною, то дане системне захворювання лікують спільно з дерматологами. Немає ніякого чарівного засобу від усіх недуг, усе лікування індивідуально.

Чи є ефективні народні засоби проти облисіння?

Спочатку необхідно перевірити, що саме не в порядку. До того ж народні методи, підходять більше для самонавіювання і для самозаспокоєння, це такий метод сказати собі, що я не опустив руки. Зараз існують різні засоби і ніякі травички і масла, що ви будете наносити самостійно не зрівняються. Необхідно розуміти, що потрібно стимулювати, щоб це дало результат. Я теж призначаю перцеву настоянку, але не всім, і тільки за певних обставин. Теж реп'яхову олію, на жаль, не зможе зміцнити фолікули або допомогти росту волосся.

Ви рекомендуєте якісь дієти від облисіння?

Тільки в тому випадку, якщо це пов'язано з патологією. Якщо у людини гастрит або цукровий діабет, тоді ми йдемо від основного захворювання і призначаємо дієту. Але дієти, яка вирішила б проблеми з випадінням волосся, на жаль, немає. Звісно ми говоримо, що потрібно їсти більше білка, є морепродукти, але дієта індивідуальна, адже є алергіки, які не їдять морепродукти. Все в організмі пов'язано, тому якщо волосся реагує на патологію, то ми працюємо в парі з дієтологом.

Що таке пересадка волосся і наскільки вона ефективна?

Існують кілька видів трансплантації волосся. Самий останній з них дозволяє імплантувати волосяний фолікул не в шкіру голови, а в некроз. Це найефективніший метод на сьогоднішній день, з найменшими відторгненням. Але імплантують тільки штучне волосся, тому з одного боку це ефективно, але виникає питання догляду за волоссям. Людина не зможе підстригтися - таке волосся не відросте. Та й таке волосся через 5-10 років, все одно не буде схоже на справжне. Якщо говорити про інші способи трансплантації, то вони грішать - волосся відторгаються не прижившись.

Людина може даремно витратити гроші, сили, а волосся не приживеться. Насправді, такі методи теж ефективні, але відсоток відторгнення все ж існує.

Ми рекомендуємо трансплантацію, тільки в тих випадках якщо людина не реагує на терапію.

Також існує трансплантація свого волосся, їх переносять з потиличної зони в проблемну. Але штучне волосся приживається краще.

В принципе, пересадка волос эффективна, но не для каждого. Поэтому перед такими процедурами человека полностью обследуют, чтобы убедится, что у пациента не отторгнутся волосы. Сама по себе трансплантация волос дорогостоящая процедура и не хочется, чтобы человек не получил результат.

На жаль, трансплантація штучного волосся до некрозу в країнах СНД поки не проводиться, тому, що вона надто дорога, навіть для навчання лікарів потрібні великі гроші і не всі можуть собі це дозволити.

Але рішення по трансплантації може винести тільки лікар, все ж багатьом пацієнтам вдається повернути здоров'я їх волосся.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing