09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Що лікує лікар психотерапевт і з якими симптомами звертатися до фахівця

chto-lechit-psihoterapevt-700x483

Хто такий лікар психотерапевт, що лікує, в яких випадках, з якими симптомами варто до нього звертатися і де знайти хорошого фахівця в Києві?

Лікувальна дія на психіку людини при патологіях легкої і середньої тяжкості - це область специфікації, лікаря психотерапевта. Що лікує цей лікар - психічні порушення, викликані психологічними травмами дитинства, генетичними порушеннями, а також стресовими ситуаціями. У Києві, як і всюди в світі, до цього фахівця звертаються як психологічно здорові люди, так і ті, хто знаходяться в «прикордонному стані» - депресія, неврози, панічні атаки, кошмари, анорексія і т.д.

Наприклад, навіть така прекрасна подія як вагітність може стати причиною стресу, який викликає порушення емоційної стабільності. Майбутні мами можуть знайти емоційну підтримку в медичному центрі БГ Лаб в рамках тренінгу «Я - здорова мама», де проводить сеанси, дає професійні консультації та рекомендації висококваліфікований лікар психотерапевт.

Співробітники БГ Лаб в телефонному режимі зможуть записати Вас на консультацію і підказати скільки коштує сеанс.

psihoterapiya-dlya-mam-360x177

Бесіда - це головний метод терапії, який використовує психотерапевт. Лікування пацієнтів, в першу чергу, полягає в з'ясуванні обставин, що викликали симптоми порушення емоційного фону. Лікар психотерапевт, що лікує пацієнта, може призначати медикаментозне лікування в якості доповнення до терапії. Спектр впливу таких препаратів поширюється на ослаблення симптомів розладу і може включати заспокійливі засоби та антидепресанти.

Як проходить і скільки коштує сеанс психотерапевта

Навіть якщо Ви не впевнені в характері своїх симптомів, не потрібно боятися звернень до фахівця, і відвідувань сеансів психотерапевта. Діагностувавши симптоми, в разі необхідності, досвідчений лікар перенаправить до потрібного фахівця.

Скільки коштує сеанс психотерапевта в Києві залежить від багатьох факторів. Якщо Ви звертаєтеся за разовою консультацією, то вона буде коштувати дорожче, ніж сеанс серії зустрічей. Скільки буде коштувати прийом, залежить також від виду консультацій - індивідуальні або групові. Безумовно, основним фактором скільки коштуватиме сеанс психотерапевта є досвід і кваліфікація фахівця.

Як знайти хорошого психотерапевта в Києві

Будь-який розлад психіки може помітно затьмарити якість життя. Варто зазначити, що більшість з них навіть не називається хворобами, досить просто знайти психотерапевта, який дасть кілька рекомендацій, і Ви знову будете радіти життю.

psychiatrist with patient

Незалежно від складності випадку, високий рівень професіоналізму та досвід - цими якостями повинен обов'язково володіти лікар психотерапевт. Київ - це мегаполіс, в якому практикує досить багато фахівців цієї галузі. Якщо простежуються такі симптоми як відчуття тривоги, паніки, безсоння, кошмари, дратівливість, вразливість, тяга до алкоголю або наркотиків варто знайти психотерапевта і пройти у нього кілька сеансів.

Щоб знайти дійсно хорошого фахівця, потрібно вивчити, наскільки він кваліфікований, які послуги надає, скільки коштує сеанс, а також відгуки пацієнтів, яких вже лікував цей психотерапевт. Київ дає можливість широкого вибору лікарів, які надають різні послуги з психотерапії.

Щоб знайти фахівця, який підійде саме Вам можна одночасно звертатися до декількох лікарів. Залежно від Вашого індивідуального випадку і запиту, потрібно орієнтуватися на спеціалізацію яку має психотерапевт.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing