09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Що таке біоревіталізація шкіри обличчя

biorevitalizatsiya-litsa

Біоревіталізація шкіри обличчя — це сучасна методика швидкого омолодження без хірургічного втручання, яка придбала хороші відгуки у всьому світі і в Києві зокрема. Суть методу такої процедури як біоревіталізація шкіри полягає у впровадженні гіалуронової кислоти в глибокі і середні шари шкіри обличчя за допомогою ін'єкцій.

У віці до 25 років шкіра обличчя на 70% складається з гіалуронової кислоти, з віком цей відсоток зменшується, і запускаються процеси старіння.

Тому біоревіталізація шкіри обличчя є процедурою природного омолодження, в Києві ціна на таку послугу значно нижче, ніж на омолоджуючі процедури, які здійснюються хірургічним способом.

Біоревіталізація обличчя гіалуроновою кислотою

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою відбувається за допомогою ін'єкцій, які вводяться під шкіру обличчя. Спеціаліст вводить маленькими дозами в певну ділянку шкіри гелеву суспензію - це і є гіалуронова кислота. Біоревіталізація дає моментальний ефект омолодження, при цьому, не вимагає відновлювального періоду.

Біоревіталізація обличчя гіалуроновою кислотою є безболісною процедурою, тому проходить без застосування анестезії, але якщо пацієнт дає відгук про свій високий больовий поріг, то фахівець в будь-якій установі Києва обробляє шкіру обличчя спеціальним кремом, який має анестезуючу ефектом.

Після ін'єкції гіалуронова кислота насамперед притягує молекули води, таким чином, зволожуючи, шкіру обличчя. Далі клітини організму використовують гіалуронову кислоту для реставрації еластанових волокон, зовні це проявляється ефектом регенерації шкіри. Шкіра обличчя стає зволоженою, підвищується тонус, еластичність, розгладжуються вже утворені зморшки.

biorevitalizatsiya-gialuronovoy-kislotoy-520x258

Крім ефекту штучного наповнення клітин шкіри біоревіталізація гіалуроновою кислотою стимулює процеси самостійного вироблення організмом еластанових колагенових волокон.
Пацієнти, які пройшли процедуру в Києві залишають захоплені відгуки від отриманого ефекту і доступності процедури за ціною.

Старіння шкіри, ознаки якого - тьмяніє колір обличчя, зморшки, знижений тонус - не єдине завдання, яке вирішує гіалуронова кислота. Біоревіталізація також є ефективним методом, який паралельно усуває такі дефекти як купероз і пігментні плями. По суті, пацієнт вирішує відразу кілька проблем за ціною однієї процедури.

Біоревіталізація в Києві, відгуки пацієнтів

Біоревіталізація зараховується до найефективніших омолоджуючих процедур в Києві, відгуки пацієнтів підтверджують факт миттєвого результату. Тривалість курсу, залежить від віку пацієнта, а також особливостей і стану шкіри обличчя, в деяких випадках потрібно кілька сеансів для досягнення максимального ефекту. Відповідно ціна для різних клієнтів може відрізнятися.

Вже після першого сеансу пацієнти відзначають появу здорового кольору шкіри, розгладження зморшок поліпшення контуру овалу обличчя.

Після завершення повного курсу, біоревіталізація обличчя, відгуки пацієнтів констатують явний кардинальний омолоджуючий ефект, який зберігається до півроку. Повний індивідуальний курс, який має на увазі біоревіталізація в Києві здатний кардинально скоригувати шкіру обличчя в будь-якому віці.

biorevitalizatsiya-litsa-otzyivyi-300x242

Відгуки фахівців пояснюють це тим, що такі ін'єкції збільшують синтез власної гіалуронової кислоти, посилюють обмінні процеси і кровообіг, як результат відбувається відновлення водного балансу шкіри, підвищується еластичність, покращується колір, відбувається регенерація, а також утворюється захист від впливу УФ-променів.

Біоревіталізація обличчя, ціни на послугу

Багато медичних установ в Києві проводять таку процедуру, як біоревіталізація обличчя, ціна на яку залежить від багатьох факторів. Для кожного пацієнта підбирається свій курс, по якому проходить біоревіталізація. Ціни на послугу формуються виходячи з статусності установи, кваліфікації фахівця, і використовуваних препаратів, які застосовуються для ін'єкцій.

Центр естетичної медицини БГ Лаб успішно проводить процедуру біоревіталізація обличчя, ціна яка є комфортною для клієнтів. Пацієнти, які вже пройшли такий курс омолодження, залишають прекрасні відгуки, підкреслюючи демократичність ціни на послугу при високому професіоналізмі фахівців і високій якості застосовуваних препаратів.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing