09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Що таке Диспорт

disport

Диспорт — це ін'єкції токсину бутулізма, які проводяться з метою омолоджуючого ефекту. У природі цей токсин виробляється молекулами бутуліна, його вплив на організм людини характеризується сильним ураженням нервової системи. Але в малих дозах він дає омолоджуючий ефект, який і зробив цю процедуру досить популярною як в Києві, так і в інших регіонах.

Внутрішньом'язові уколи Диспорт робляться локально безпосередньо в зморшку, цей нейротоксин розслабляє м'яз і нейтралізує її здатність до скорочення. Відгуки пацієнтів, які зазнали на собі цю процедуру, відзначають візуальне розгладження зморшок після ін'єкцій. Ціна процедури залежить від кількості одиниць флаконів, які були використані для введення.

Навіщо потрібні ін'єкції Диспорта

Внутрішній ефект, який дають ін'єкції Диспорт, полягає у введенні м'язів в стан млявого паралічу, тобто, м'язи втрачають здатність скорочуватися. Особливо позитивні відгуки в Києві ця процедура набула серед пацієнтів з мімічними зморшками. Міміка - це процес, який погано піддається контролю, людина сама того не помічаючи морщить лоб або ніс, після чого з'являються зморшки і з віком вони стають все глибше. Після уколів, пацієнти не можуть морщитися і жмуритися під впливом нейротоксину - це ефект, який дають ін'єкції Диспорт.

Як діють уколи Диспорт

Дія результату, який дають уколи Диспорт, зазвичай триває від 6 місяців до 1 року. Все залежить від кількості ін'єкцій, препаратів, які вводяться і, звичайно ж, від індивідуальних особливостей організму пацієнта. Варто відзначити, що при блокуючому впливі на м'язи, уколи Диспорт зберігають чутливість шкіри. Цей препарат пройшов всі види тестування, і крім косметології застосовується для лікування захворювань галузі ендокринології, неврології та онкології.

Ін'єкції Диспорт можна робити тільки за умови відсутності протипоказань і повторювати не частіше 2-ух раз на рік.

Після уколів пацієнту потрібно на якийсь час відмовитися від будь-яких занять, які підсилюють кровообіг - активні фізичні навантаження, лазні, сауни, солярії. Відгуки фахівців в Києві стверджують, що ціною за порушення правил може стати застигання м'язів в спотвореній формі на півроку.

Протипоказання до Диспорту, відгуки фахівців

Як і будь-яка процедура, крім переваг Диспорт має і свої протипоказання.

Різні захворювання органів ендокринної системи виключають введення уколів Диспорт. Протипоказання також включають проблеми зі згортанням крові. М'язова слабкість і захворювання органів ендокринної системи, вагітність, період лактації, соматичні захворювання також є протипоказаннями до бутулінотерапіі. Наявність в організмі інфекції не дозволяє робити Диспорт, протипоказання - гострі хронічні інфекційні захворювання шкіри, а також присутність в організмі інших інфекційних вогнищ.

inektsii-disport-520x331

Існують також деякі вікові рекомендації, вони не відносяться до протипоказань, але обумовлюють силу вираження ефекту. При появі перших зморшок є особливий сенс робити ін'єкції Диспорт, відгуки фахівців міста Києва констатують той факт, що у пацієнтів до 35 років процедура має 100% ефект, який більш ніж виправдовує ціну, після 40 - ефект хороший, але менш помітний, а після 50 - його і зовсім може не бути.

Диспорт: ціна в Києві на процедуру

Завдяки швидкому і тривалому ефекту хороші відгуки в номенклатурі ін'єкційних омолоджуючих процедур придбали уколи Диспорт, ціна в Києві на цю послугу в різних установах може істотно відрізнятися. Кількість одиниць кошти залежить від області введення Диспорта, ціна також залежить від рівня кваліфікованості спеціаліста та репутації установи.

Центр естетичної медицини BG LAB пропонує послуги Диспорт в Києві. Фахівці центру працюють тільки з перевіреними і сертифікованими препаратами, які використовуються для ін'єкцій Диспорт, ціна в Києві, при цьому, є дуже комфортною для клієнтів.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing