09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Що таке контурна пластика

konturnaja-plastika-700x573

Хірургічні методи корекції обличчя набирають все більше позитивних відгуків в естетичній медицині міста Києва, спробуємо розібратися з однією з таких процедур і з'ясувати що таке контурна пластика, і коли варто її робити.

Контурна пластика — це корекція контурів обличчя за допомогою впровадження в підшкірні шари спеціальних препаратів, які називаються філери. Судячи з відгуків, дана процедура має масу переваг, починаючи з того скільки вона коштує - в порівнянні з процедурами пластичної хірургії і закінчуючи відсутністю значного відновного періоду. Косметологічна процедура, яка виправляє косметичні недоліки, а також має омолоджуючий ефект ось, що таке контурна пластика.

Контурна пластика, ін'єкції філерами

Контурна пластика філерами має на увазі ін'єкції спеціальних препаратів, які заповнюють порожнини і створюють об'єм у проблемних зонах. Можна сказати, що таке впровадження препаратів філерів створює каркас обличчя, який не дозволяє шкірі обвисати і надає обличчю молодий вигляд.

До свідчень, при яких в Києві призначається контурна пластика - ін'єкції філерами відносяться:

  • До показань, при яких в Києві призначається контурна пластика - ін'єкції філерами відносяться;
  • Корекція асиметрії рис обличчя.
inektsii-fillerami-300x193

Фахівці галузі сучасної косметології дають відгуки та гарантії, що таке рішення як контурна пластика філерами є оптимальним для усунення таких неприємних моментів як:

  • мімічні та вікові зморшки;
  • мішки під очима і опущення повіка;
  • опущене і подвійне підборіддя, а також відсутність виражених вилиць.

Перш, ніж почати процедуру ін'єкції філерами, пацієнт проходить первинний огляд, на якому фахівець озвучує рекомендації стосовно того, скільки процедур потребуватиме контурна пластика, ін'єкції яким препаратом і способом будуть проведені, а також можливу необхідність інших косметичних процедур. Також фахівець визначить, скільки часу знадобиться для повного відновного періоду.

Які використовуються препарати для контурної пластики

Існують різні препарати для контурної пластики. Фармацевтичні компанії активно займаються виробництвом різних філерів і проводять клінічні дослідження їх ефективності. Препарати-філери, які використовуються для ін'єкцій в Києві і в усьому світі мають консистенцію гелів.

Незважаючи на те, скільки існує різновидів технологій виробництва філерів, за допомогою яких здійснюється ефективна контурна пластика, препарати на основі гіалуронової кислоти залишаються найбільш безпечними і ефективними.

preparatyi-dlya-konturnoy-plastiki

Варто зазначити, що така дія, яка показує препарати для контурної пластики, створені на основі гіалуронової кислоти, пояснюється тим, що вона є природним складовим елементом клітин шкіри.

Залежно від зони, для якої передбачається контурна пластика, препарати призначаються різного складу. У Києві для ін'єкцій використовуються препарати як синтетичного, так і натурального походження.

Скільки коштує процедура «Контурна пластика»

Скільки коштує контурна пластика в Києві залежить від зони корекції, бажаного кінцевого результату, а також індивідуальних особливостей шкіри пацієнта. Естетична медицина виділяє три зони корекції: контурна пластика верхньої третини обличчя, середньої і нижньої. Варто зазначити, що такий поділ зони ін'єкцій є дещо умовним.

protsedura-konturnaya-plastika-300x268

Відгуки фахівців позначають перелік певних вікових змін і деякі вроджені естетичні недоліки, які вимагають додаткових ін'єкцій, наближених до проблемній зоні ділянок.

Фахівці стверджують, що таке комплексне моделювання може забезпечити формування чіткого овалу обличчя і наблизити його пропорції до молодого контуру. Тому говорити про те, скільки коштує контурна пластика, можна тільки в індивідуальному порядку.

Контурна пластика в Києві, відгуки пацієнтів

Що таке контурна пластика, в Києві вже не з чуток знають багато. Відгуки задоволених клієнтів описують процедуру, як високоефективну і швидку. Багато медичні установи пропонують таку процедуру, як контурна пластика в Києві, відгуки пацієнтів стверджують, що при виборі установи потрібно враховувати не тільки те, скільки коштує процедура, але й умови в яких вона проводиться.

Центр естетичної медицини Бг Лаб відзначений позитивними відгуками пацієнтів як щодо питання вартості процедури, так і якості послуги, а також кваліфікованості фахівців..

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing