09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Що таке PRX пілінг

PRX-piling

Що таке PRX T33 пілінг? Пілінг PRX — це процедура, яка вважає інноваційним методом очищення шкіри і яка має ряд переваг серед інших способів глибокого очищення шкіри.

Пілінг PRX назвати пілінгом складно через принцип роботи основної речовини: трихлороцтової кислота в 33% концентрації стимулює роботу клітин, не пошкоджуючи зовнішній шар.

Щоб зробити такий пілінг, Вам обов'язково потрібно звернутися за допомогою до фахівця, оскільки є ряд умов, які необхідні для досягнення бажаного ефекту.

Відгуки на пілінг PRX часто позитивні. І зрозуміти, чому, можна за численними фото «до і після». Вони показують, що цей вид пілінгу мало не магічно змінює шкіру і робить Вас на десятки років молодше. Але і ціна за цю послугу, відповідно, не маленька - це стосується як самих процедур, так і вартості коштів, необхідних додатково.

Пілінг PRX, відгуки про процедуру

На PRX T33 пілінг відгуки йдуть в основному з вмістом захоплень щодо того, що це прекрасна альтернатива звичайному хімічному пілінгу, з кількох причин:

  • Процедура відносно безболісна. У деяких дівчат виникало пощипування в місцях легкого запалення після акне, яке проходило майже відразу після того, як засіб знімали зі шкіри.
  • Пілінг швидкий, в порівнянні з іншими очисними косметичними процедурами. Вся процедура займає від 15 до 40 хвилин, не більше.
  • Для пілінгу не потрібні ін'єкції, тому немає ймовірності занесення будь-якої інфекції, а також, що від невміло виконаних уколів залишаться рубці.
otzyivyi-o-PRX-pilinge (1)
  • На пілінг PRX відгуки були позитивними ще і завдяки відсутності реабілітації після процедури. Тобто, завдяки її стислості і швидкодії, звичний ритм життя не порушується.

Словом, на PRX пілінг відгуки позитивні завдяки його дієвості і більшій кількості хороших якостей, у порівнянні з іншими процедурами по очищенню шкіри.

Пілінг PRX, фото до і після процедури

Після процедури пілінг PRX, «до» і «після» добре помітно, особливо на порівняльних фотографіях. На них добре видно, що покращився і вирівнявся колір шкіри, поменшало зморшок, шкіра очистилася. За відчуттями люди також відзначали значну різницю до і після обробки шкіри цим пілінгом.

PRX-piling-foto-do-i-posle

Пілінг PRX, фото «до» і «після»

Фото «пілінг PRX» показує нам, що засіб дійсно виконує все, що про нього заявлено: вирівнявся і покращився колір шкіри та інше, згадане вище. Що стосується процедури пілінг PRX, фото «до» і «після» є кращими доказами дієвості процедури, оскільки на сьогоднішній день, цей вид пілінгу ще відносно новий.

Фото PRX T-33-пілінг-засоби можна знайти у вкладеннях до відгуків від людей, що випробували на собі це очищення або в статтях косметологів, які пояснюють, як користуватися засобом і які супутні засоби потрібно купувати.

Де якісно зробити пілінг PRX Т33 в Києві?

Зробити пілінг PRX Т-33 в Києві можна в центрі естетичної медицини BG Lab, де наші фахівці розкажуть Вам про те, що потрібно для проведення комплексної процедури, як зробити так, щоб досягти максимального ефекту від процедури, і як не витратити цілий статок на цю інноваційну процедуру.

Щоб дізнатися, скільки коштує зробити пілінг PRX Т-33 в нашому центрі, зв'яжіться з нами по одному з телефонів, по електронній пошті або приходьте до нас за адресою, вказаною на сайті bg-lab.com.ua.

Хімічний пілінг PRX Т-33, ціна процедури

Якщо говорити про пілінг PRX t-33, ціна процедури на початковому етапі буде варіюватися в залежності від того, яку область Ви вирішите піддати хімічному очищенню. Тому що, скажімо, очищення тільки області обличчя варто в Києві від 1800 грн, а PRX пілінг - ціна за обробку шкіри обличчя, шиї та зони декольте коливається вже від 3600 грн, якщо проводити очистку за один сеанс.

Далі, за пілінг PRX Т-33, ціна буде залежати від індивідуальних особливостей проведення пілінгу: які додаткові кошти повинні бути задіяні для спрощення або поліпшення ефекту після процедури, в якій кількості. Все це Ви дізнаєтеся вже в кабінеті лікаря.

І беріть до уваги те, що ціна вказана за 1 процедуру. Тобто для комплексної дії речовини на шкіру потрібно буде провести 3-4 повноцінних сеанси, що означає - витрати зростуть в 3-4 рази.

PRX-T-33 (1)

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing