09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Що таке целюліт і як від нього позбутися

Липодистрофия

Приблизно 80-95% жінок знайоме, що таке целюліт. Це досить неприємна косметична проблема, яка може значно знизити самооцінку і швидко стати причиною серйозних комплексів. Через целюліту багато жінок намагаються не показуватися в купальнику, коротких спідницях і сукнях, а часто навіть уникають статевого життя, що негативно позначається на відносинах.

На сьогоднішній день існує безліч методів, як позбутися целюліту - починаючи від методів народної медицини, закінчуючи оперативним втручанням.

До вибору методу лікування слід підходити відповідально і обов'язково попередньо проконсультувавшись з фахівцем.

Так що таке целюліт з медичної точки зору? Целюліт, або ліподистрофія — це дистрофічні зміни підшкірної жирової клітковини, переважно в області стегон і сідниць, які зовні нагадують "апельсинову кірку". Шкіра при целюліті стає горбистої, з ямочками, більш вираженими на останніх стадіях патології.

Розрізняють чотири стадії розвитку ліподистрофії, а саме:

 • 1 стадія — шкіра залишається рівною і гладкою, проте, трохи набряклою. Процеси регенерації в області целюліту протікають більш повільно. У підшкірній жировій клітковині спостерігається затримка рідини, а в міжклітинному просторі накопичуються шлаки (продукти розпаду).
 • 2 стадія — вже можна побачити легку бугристість шкіри, яка більш виражена при м'язовій напрузі. Через набряку тканин і скупчення шлаків жирові відкладення ущільнюються.
 • 3 стадія — бугристість шкіри чітко виражена. Якщо зібрати шкіру в складку, можна побачити ефект "апельсинової кірки". Через сильний набряку тканин, стискаються кровоносні судини, внаслідок чого розвивається застій кровообігу, підвищення проникності судинної стінки і частковий вихід лімфи і крові в тканини. В області целюліту утворюються синці. Крім цього, на цій стадії навколо жирових клітин розростається сполучна тканина - утворюються мікронодулі (ущільнення).
 • 4 стадія — бугристість шкіри різко виражена і помітна навіть при розслаблених м'язах. Мікронодулі зливаються між собою, утворюючи «целюлітні камені», а через порушеного кровообігу шкіра стає синюшного і в'ялою. Нерідко присутні больові відчуття. Позбутися від целюліту на цій стадії найбільш складно!

Стадії целюліта

Далі в статті розповімо, що таке целюліт і як від нього позбутися, з яких причин виникає дана патологія, які методи усунення целюліту найбільш ефективні і в чому суть апаратних методик для коррекції фігури.

Целюліт: причини виникнення змін

Чому утворюється целюліт? Причини виникнення цих змін різні. В більшості випадків у жінок фізіологічно обумовлений целюліт. Причини його пов'язані з дітородної функцією і криються в особливостях розподілу жирової тканини.

Найбільша кількість підшкірножирової клітковини знаходиться в області живота, сідниць і стегон - це передбачено самою природою для нормального виношування і народження малюка. Крім цього, у жінок особлива і сама підшкірножирова клітковина. Як відомо, вона складається з жирової клітковини і розподіляючих її сполучнотканинних волокон. Останні у жінок розташовуються перпендикулярно до шкіри, в той час як у чоловіків - і вертикально, і діагонально, і паралельно, утворюючи сітку. Таким чином, у жінок жир, що знаходиться між сполучнотканинними волокнами легко випинається, утворюючи горбки, тобто целюліт.

Причини виникнення ліподистрофії можуть бути також наступними:

 • Спадковість.
 • Вагітність.
 • Неправильне і нераціональне харчування.
 • Малорухливий спосіб життя.
 • Шкідливі звички.
 • Різка зміна ваги.
 • Гормональні порушення.
 • Дисфункція яєчників.
 • Порушення роботи щитовидної залози.
 • Недостатність венозної і лімфатичної системи.

Неправильне харчування

При такій проблемі, як целюліт, причини нерідко криються і в вікових змінах - структурні зміни підшкірної клітковини починаються переважно після 25 років.

Чи можливо позбутися целюліту?

Чи можна позбутися целюліту - один з найбільш актуальних питань серед жінок. Все залежить від стадії целюліту, причини його виникнення, а також від способу його усунення.

Отже, народні рецепти боротьби з целюлітом, часто виявляються малоефективними. Питання, чи можливо позбутися целюліту, не актуальний і при вагітності. Так, як в цьому випадку він обумовлений фізіологічними змінами і зазвичай зникає незадовго після народження дитини.

Максимально точно розповість, чи можна позбутися целюліту і який спосіб буде найбільш швидким і ефективним, кваліфікований фахівець-косметолог.

Як швидко позбутися від целюліту, ефективні методи

На сьогоднішній день існує безліч методів, як швидко позбутися від целюліту.
Хороший ефект обіцяє і народна, і традиційна медицина, однак, слід пам'ятати, що консервативним шляхом швидко позбутися целюліту неможливо.

Найефективнішими способами, як швидко позбутися від целюліту, вважаються хірургічне втручання і косметологічні процедури.

Серед останніх популярністю користуються наступні:

 • Обгортання.
 • Антицелюлітні масажі.
 • Мезотерапія.
 • Лазерна терапія.
 • Ударно-хвильова терапія.
 • Озонотерапія.
 • Електроліполіз.

Апаратні методи лікування целюліту

У сучасних косметологічних клініках найбільш популярними і ефективними є апаратні методи лікування целюліту, які проводяться за допомогою спеціальних апаратів. Такі апарати запрограмовані відразу на кілька методик, що і робить їх ефективними.

Безопераційна ліпосакція

Одним з найбільш відомих є апаратне лікування целюліту за допомогою Eximia.

Eximia — це апарат комплексної корекції фігури, який надає 22 програми для тіла і 6 для обличчя. Апаратне лікування целюліту Eximia проводиться шляхом технологій ультрапораціі X-MOVE і радіопараціі X-RADIO, X- STONE. Максимального ефекту можна досягти вже після 4-6 процедур!

Ефективні методи лікування целюліту, зокрема апаратне лікування за допомогою Eximia, пропонує клініка BGLab. Тут ви забудете про целюліт швидко і назавжди! Фахівці BGLab не тільки проведуть курс апаратних процедур на вищому рівні, а й нададуть необхідні рекомендації!

Але слід пам'ятати, що якими б ефективними не були апаратні методи лікування целюліту, без корекції харчування, зміни способу життя, позбавлення від шкідливих звичок, результат не може зберігатися довго!

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing