09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Сучасні методи лікування вугрового висипу

kosm8

Вугрова хвороба - широко поширена проблема, яка виникаючи переважно в підлітковому віці, може затягуватися на довгі роки. Вугрова хвороба відома також як акне, або вугрі. Лікування даного захворювання бажано починати на початкових стадіях, так як прогресування патологічного процесу може привести до серйозних косметичних дефектів.
Вугрова хвороба має запальний характер і супроводжується порушенням роботи сальних залоз і волосяних фолікулів - в результаті цього на шкірі утворюються різні елементи. Наприклад, папули, пустули, відкриті і закриті комедони, гнійники. Залежно від кількості і характеру висипань, розрізняють легку, середньотяжкі і тяжкі форми акне. Методи лікування вугрового висипу підбираються залежно від форми акне, характеру запалень, індивідуальних особливостей пацієнта.
На сьогоднішній день лікування вугрового висипу проводиться різними методами - це може бути як медикаментозне лікування, так і застосування різних косметологічних і фізіотерапевтичних процедур. У крайніх випадках вдаються до хірургічного лікування.
Далі в статті детальніше розповімо, які методи лікування вугрової висипки існують, які з них вважаються найефективнішими, а також докладніше розберемо такі методи, як професійна чистка обличчя і лазерне лікування вугрового висипу.

Чи залежить спосіб лікування від виду вугрової висипки

Як було сказано вище, існують різні види вугрової висипки. Їх можна розділити на запальні та незапальні. До незапальним елементам відносять закриті і відкриті комедони, які представляють собою щільні білі і чорні вузлики, що складаються з рогових мас і шкірного сала. Запальні елементи включають папули (щільні червонуваті вузлики на шкірі) і пустули (порожнинні освіти з гнійним вмістом). Крім цього, види вугрової висипки класифікують в залежності від віку, від локалізації, від форми тяжкості акне.

Вибір методу лікування вугрового висипу залежить в першу чергу від тяжкості запального процесу і від виду вугрової висипки. Важливою є і етіологія захворювання. Отже, при легких формах акне, які супроводжуються наявністю лише відкритих і закритих комедонов, можна обійтися ретельним доглядом, правильно підібраними косметичними засобами і косметологічними процедурами. Більш важкі форми вугрової висипки, що протікають з утворенням пустул, вимагають більш серйозного і тривалого лікування.

Ефективні методи, як позбавиться від вугрів на обличчі

Як позбутися від вугрів на обличчі - один з найбільш актуальних питань в сучасній косметології та дерматології. Незважаючи на стрімкий розвиток медицини і поява все нових і нових способів, як позбутися від вугрів, акне все ж складно піддається лікуванню і вимагає значних зусиль і часу.

До найбільш ефективних сучасних методів, як позбутися від вугрової висипки, відноситься наступне:

Медикаментозне лікування - антибіотики, гормональні препарати, ретиноїди, азелаїнова кислота.
Апаратні косметологічні процедури - фототерапія, кріотерапія, лікування акне лазером, ультразвуком.
Механічне (професійна чистка обличчя) і хімічне (різні пілінги) очищення шкіри.

him piling

Крім цього, не слід забувати про щоденний догляд і правильне харчування.

Професійне чищення обличчя - ефективний спосіб боротьби з висипом вугрів

Однією з обов'язкових маніпуляцій при лікуванні акне є професійна чистка обличчя. Вугрі при цьому може усуватися вручну (мануальна чистка), механічно, хімічно (різні пілінги), а також за допомогою апаратів (ультразвук, вакуум). Популярною залишається також комбінована професійна чистка обличчя. Вугрі найбільш якісно усувається все ж вручну. Тому в більшості сучасних косметологічних центрів мануальну чистку комбінують з іншими видами.

Показаннями до професійного чищення обличчя є:

  • Наявність відкритих і закритих комедонов.
  • Розширені пори.
  • Наявність глибоких сальних пробок.
  • Тьмяна, в'яне шкіра.
  • Нерівний рельєф шкіри, наявність пігментних плям.
laser

Лікування вугрової висипки лазером

Особливо ефективно при такій проблемі, як вугрі, лікування лазером! Лікування вугрової висипки за допомогою лазера має безліч переваг і дозволяє усунути до 70% запальних елементів! В ході процедури застосовується лазерний промінь, який має спрямовану дію і не травмує здорові ділянки шкіри. Завдяки цьому лікування вугрового висипу лазером є повністю безпечним і дозволяє уникнути опіків, рубців, подразнень шкіри, запалень. Крім цього, лазер має бактерицидну дію, завдяки чому усуваються не тільки симптоми вугрової висипки, але і її причини - патогенні бактерії.

Лікування вугрової висипки лазером дозволяє досягти наступних ефектів:

  • Усунення запальних елементів і комедонов.
  • Нормалізація роботи сальних залоз.
  • Звуження пір.
  • Вирівнювання рельєфу шкіри і кольору обличчя.
  • Омолодження шкіри обличчя.

Лазерне лікування вугрової висипки практично не має протипоказань і не вимагає особливої підготовки. Повний курс лікування становить від 4 до 6 процедур.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing