09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Взаємозв’язок корекції фігури і масажу

korrekciya-figury-massazh

Багато жінок при необхідності корекції фігури звертаються за допомогою до масажиста. Корекція фігури за допомогою масажу зараз дуже популярний метод підтримки тіла в формі.

Найпопулярніший вид ручного массажа — антицелюлітний. Залежно від того, наскільки Вам потрібна складна по виконанню корекція фігури, масаж може бути і апаратним. Найболючішим апаратним масажем вважається вакуумний.

Якщо ручний масаж можна зробити і вдома, то для апаратного необхідно відвідати косметологічний центр або клініку. У Києві, якщо Вам потрібна певна корекція фігури, масаж потрібного типу не складе проблем: існує безліч центрів і клінік, які надають послуги по апаратному і ручному масажу. Наш центр естетичної медицини BG Lab може похвалитися безліччю хороших відгуків про виконану роботу в цій галузі в Києві.

Наскільки ефективна корекція фігури за допомогою масажу?

Корекція фігури за допомогою масажу ефективна з кількох причин:

  • Після курсу масажу підвищується метаболізмклітин шкіри і м'язової тканини, їх здатність до регенерації.
  • Поліпшується потік лімфи, що забезпечує зняття набряклості.
  • Залежно від типу масажу, жирова тканина руйнується по різному, але руйнується в будь-якому випадку.
  • Ефект помітний не тільки в зоні впливу, але і в суміжних зонах.
effektivnost-korrekcii-figury-s-pomoshchyu-massazha-360x225

В деякій мірі корекція фігури за допомогою масажу допомагає замінити годинник в спортзалі і жорстку дієту, але для підтримки ефекту необхідно дотримуватися індивідуальних правил харчування і рівня фізичного навантаження.

Важливість антицелюлітного масажу для корекції фігури

Антицелюлітний масаж — корекція фігури за допомогою такого масажу покращує кровообіг, лімфодренаж, виводить з організму токсини, що провокують виникнення целюліту. Важливі аспекти масажу:

  • Запущеність ситуації. Коли мається на увазі комплексна корекція фігури, антицелюлітний масаж ефективний тільки тоді, коли целюліт ще на 1-й стадії розвитку.
  • Ефект від антицелюлітного масажу закріплюється при використанні відповідних ліків.

Але все ж, в комплексі, де є антицелюлітний масаж, корекція фігури буде проходити з більш видимими ефектами. З цієї причини антицелюлітний масаж можна назвати обов'язковим елементом комплексу.

Корекція фігури за допомогою вакуумного масажу

Вакуумний масаж, на сьогоднішній день, один з найпопулярніших видів апаратного масажу. Вакуумний масаж поділяється на кілька видів:

  • Апаратний. Коли потрібна корекція фігури, вакуумний масаж за допомогою техніки працює так, що в апараті задаються параметри того, з якою силою має йти вплив для досягнення потрібного ефекту відносно безболісно.
  • Баночний. Банки ставлять за допомогою особливої техніки і підбирають матеріал виготовлення банок: скло, гума, кераміка, бамбук, силікон, латекс. Підбір матеріалу для вакуумного масажу залежить від наявності у пацієнта алергічних реакцій.
korrekciya-figury-vakuumnyy-massazh (1)
  • Вакуумний масаж за методом Л. П. Готьє.

Коли передбачається корекція фігури, вакуумний масаж вважають одним з найефективніших методів в центрах Києва.

Ефект ручного масажу для корекції фігури

Коли мається на увазі ручний масаж, корекція фігури відбувається під впливом погладжувань, розтирань, ударів, пощипування і інших механічних впливів, які можна зробити руками. Ефект від такого впливу залежить від виду ручного масажу.

Ручний масаж буває 4-х типів:антицелюлітний, slim, медовий, що моделює. Вони призначені для різних цілей. 1-й руйнує жирову тканину, 2-й використовують для швидкого схуднення, медовий - для виведення токсинів, а моделюючий - для додання бажаних контурів «точково».

ruchnoy-massazh-korrekciya-figury (1)

Але коли передбачається будь-ручний масаж, корекція фігури має місце в усіх випадках, тому що у будь-якого типу є ефект додання тонусу м'язової тканини і поліпшення крово- і лімфообігу в шкірі, що сприяє її пружності.

Масаж для корекції фігури в центрі BG LAB: відгуки щодо процедур

Центр естетичної корекції фігури і інших послуг щодо поліпшення зовнішності BG LAB пропонує Вам свої послуги з корекції фігури за допомогою масажу в Києві. Послідовність «масаж - корекція фігури - Київ» нерозривно пов'язана з нашими послугами, оскільки ми маємо в своєму розпорядженні не тільки фахівців штаті співробітників в Києві, а й безліч хороших відгуків про нашу роботу.

Наш центр естетичної корекції фігури пропонує послуги масажу для корекції фігури за двома напрямками: мануальний і звичайний масаж. Що входить в ці напрямки, Ви можете дізнатися у нас на сайті. Якщо поглянути на відгуки, масаж «корекція фігури», по кожному з напрямків, користується успіхом у наших клієнток, оскільки у всіх спостерігається значне поліпшення стану тіла і організму.

centr-esteticheskoy-mediciny-i-korrekcii-figury (1)

Якщо говорити про масаж «корекція фігури», відгуки в позитивному ключі обумовлені різноманітністю послуг в цьому напрямку, що дозволяє підібрати індивідуальну процедуру для кожної нашої відвідувачки. В м Київ масаж «корекція фігури» в нашому центрі є однією з найбільш популярних послуг.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing