09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як позбутися від розтяжок на тілі

izbavlenie-ot-rastyazhek-700x523

Красиве доглянуте тіло завжди привертає увагу і викликає захоплення. З'явилися розтяжки (стрії) не стають причиною хворобливих відчуттів, але псують загальне враження, стають причиною комплексів і невдоволення собою. Тому багатьох жінок, а нерідко і чоловіків, цікавить, як позбутися від розтяжок на тілі і не допустити їх повторного появи.

Незважаючи на те, що торгові мережі пропонують безліч «чудодійних» засобів від розтяжок, не завжди можливо досягти бажаного результату. У кращому випадку, вони допомагають запобігти появі стрий. Боротьба проти розтяжок в домашніх умовах дуже складна. У той же час, звернувшись до фахівців Центру естетичної медицини BGLAB, можна позбутися від розтяжок швидко і ефективно, питання «Як позбутися від розтяжок?» перестане бути актуальним.

Від чого виникають розтяжки?

Від чого розтяжки з'являються на тілі і чи можна їх попередити?

Стрії стають наслідком декількох чинників:

 • Спадковість.
 • Різке сильне розтягнення шкіри під час виношування і годування дитини.
 • Збої в роботі ендокринної системи.
 • Прийом деяких препаратів.
 • Гормональні збої.

Досвідчені лікарі Центру естетичної медицини BGLAB допоможуть кожному клієнтові визначити, від чого розтяжки з'явилися, а також підберуть оптимальний спосіб корекції фігури.

rastyazhki-na-bedrah

Чи можна назавжди позбутися від розтяжок?

Чи можливо позбутися від розтяжок? Сьогодні на це питання лікарі і косметологи відповідають стверджувально. Медицина пропонує безліч способів, постійно розробляються нові методики.

Чи можна позбутися від розтяжок на тілі без оперативного втручання? Так, оскільки з'являються апарати, що дають можливість відновити шкіру. Вони є в розпорядженні лікарів Центру естетичної медицини BGLAB. Природно, для успішного вирішення проблеми потрібно визначити причини виникнення стрий, оцінити загальний стан шкіри і організму в цілому. І тільки після цього лікар прийме рішення, чи можна позбутися від розтяжок на тілі і як це зробити найбільш ефективно і з найменшим ризиком для здоров'я пацієнта.

Що допомагає від розтяжок

Що допомагає від розтяжок? У Центрі естетичної медицини BGLAB клієнтам пропонуються різні методи усунення цього косметичного дефекту. Найбільш дієвими є такі:

 • Лазеропорація.
 • Лазерна шліфовка.
 • Біоревіталізація.
 • Плазмоліфтинг.
 • Мезотерапія.
 • Мезоролери.
 • Поверхневий пілінг.
 • Серединний пілінг.
 • RF ліфтинг.
 • Фракційний RF ліфтинг.
 • Ендомасаж.
 • Ручні масажі. Алмазна мікродермабразія Hydra Facial.
 • Ліфтингові процедури косметики Danne DMK США.
mezorolleryi-pri-rastyazhkah

Вибрати найбільш дієвий спосіб, визначити, що допомагає від розтяжок на тілі кожного клієнта, можна під час попередньої консультації з фахівцем центру.

Ефективні процедури проти розтяжок

Розтяжки — це надлишок сполучних тканин. Вони утворюються на тілі, коли людина різко набирає або скидає вагу, а еластичні волокна рвуться. Що ж лікарі косметологи можуть запропонувати проти розтяжок?

Підхід до вирішення проблеми повинен бути комплексним. Боротьба проти розтяжок передбачає застосування сучасної апаратури, використання якісних кремів і скрабів, різні види масажу, обгортання. Також потрібна дієта, дозоване фізичне активність. Тому важливо звернутися до висококваліфікованого фахівця, щоб не витрачати даремно час і гроші.

Лазерна шліфовка проти розтяжок

У Центрі естетичної медицини BGLAB здійснюється індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта. Тому немає єдиної схеми і універсальної відповіді на питання, що допомагає проти розтяжок. Підбираючи схему лікування, лікарі приділяють особливу увагу безпеці, максимально виключають ризики для здоров'я. Всі використовувані препарати пройшли сертифікацію, застосовуються прийняті в сучасній косметології протоколи лікування.

Якщо виникає необхідність, на всіх етапах залучаються фахівці різних галузей медицини. Такий підхід забезпечує високий відсоток успіху і тривалий ефект від проведених процедур і маніпуляцій, комфорт і безпеку клієнта.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing