09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як прибрати друге підборіддя без вправ

Beauty

Як прибрати друге підборіддя — питання, що турбує не тільки людей із зайвою вагою. Часто обвисле, подвійне підборіддя зустрічається навіть у зовсім худорлявих людей. Причини можуть бути різні — генетична схильність, вікові зміни, слабкість м'язів шиї, неправильна постава, різка втрата ваги та ін. Цей косметичний дефект порушує пропорції обличчя, погіршує зовнішній вигляд, нерідко стаючи причиною комплексів.

До недавнього часу було поширено думку, що прибрати друге підборіддя реально тільки за допомогою спеціальних вправ, масажів і дієт. Але завдяки стрімкому розвитку медицини та косметології на сьогодні стали доступними різні способи, як прибрати друге підборіддя без вправ. Це як консервативні, салонні методи, так і хірургічні. Більшою популярністю користуються все ж перші — вони більш безпечні, але при цьому ефективні. Міостимуляція, радіохвильовий ліфтинг, ліполіз, лазерна ліпосакція, озонотерапія, різні апаратні методики — все це допоможе забути про друге підборіддя раз і назавжди!

Далі у статті розповімо, як прибрати друге підборіддя без вправ, за допомогою апарату Eximia, а також надамо фото результатів до та після процедури.

_564adeb4c941a3

Способи апаратної косметології в боротьбі з другим підборіддям

Для того, щоб прибрати друге підборіддя косметологія має в своєму арсеналі безліч різних способів. На сьогодні найбільш популярною та ефективною, враховуючи відгуки пацієнтів, вважається апаратна косметологія. Прибрати друге підборіддя можна за допомогою таких апаратних систем, як вакуум, ультразвук, радіочастотні хвилі, мікроструми.

Отже, сучасна апаратна косметологія пропонує наступні способи прибрати друге підборіддя:

  • Вакуумна терапія — принцип дії даного методу полягає в застосуванні негативного тиску. При його впливі на тканини поліпшується кровообіг та лімфовідтік, активізуються обмінні процеси, спалюється зайвий жир.
  • Ультразвуковий ліфтинг — ультразвукові хвилі різної довжини сприяють активації ліполізу, а також скорочують сполучні волокна, стимулюють вироблення колагену. Завдяки цьому не тільки знищується надлишкова жирова тканина, але й відбувається підтяжка шкіри.
  • Радіохвильовий ліфтинг  — в ході процедури застосовуються радіочастотні хвилі, які завдяки нагріванню глибоких шарів шкіри активують ліполіз, синтез колагену, скорочують колагенові та еластинові волокна, покращують кровообіг та лімфовідтік, посилюють обмінні процеси. RF-ліфтинг — одна з найбільш ефективних процедур, які пропонує апаратна косметологія.
  • Прибрати друге підборіддя можна також за допомогою мікрострумів (електроміостимуляція).

Всі перераховані вище способи прибрати друге підборіддя проводяться на різних апаратах. Одним з найбільш відомих є апарат Eximia.

Як прибрати друге підборіддя швидко та ефективно з Eximia

Як швидко прибрати друге підборіддя? Прибрати друге підборіддя ефективно та швидко стало можливим з появою на ринку апарату Eximia. Це сучасне високотехнологічне обладнання італійського виробництва, яке поєднує в собі такі методики, як ультрапорація, ультразвук, эндоліфтинг, RF-ліфтинг, електричні імпульси.

Такий комплексний вплив на тканини дозволяє прибрати друге підборіддя ефективно і за максимально короткий час. Результат помітний вже після першої процедури, а для досягнення максимального ефекту зазвичай потрібно не більше 8 сеансів!

Eximia є повністю безпечною процедурою, не викликає ускладнень та практично не має протипоказань.

Завдяки апаратній методиці Eximia можна домогтися наступних ефектів:

  • Усунення другого підборіддя.
  • Підтяжка шкіри, поліпшення її тургору, еластичності.
  • Омолодження шкіри.
img6206

На сьогодні Eximia — одне з найефективніших рішень, як швидко прибрати друге підборіддя без вправ. Фото результатів можна буде побачити далі.

Чи реально швидко прибрати друге підборіддя? Фото до та після процедури

Чи Реально прибрати друге підборіддя? Більшість скептично ставиться до відгуків і фото, представлених на сайтах косметологічних клінік. У разі апарату Eximia, повірити в реальність фото пацієнтів ще складніше, бо результати насправді вражаючі! На питання «чи реально прибрати друге підборіддя без вправ та операцій» ще до недавнього часу більшість дало б негативну відповідь. Але зараз став доступним багатофункціональний апарат Eximia, який допоможе ефективно та швидко прибрати друге підборіддя. Фото пацієнтів до та після процедури кардинально відрізняються! Можна побачити, як за кілька сеансів зайва жирова тканина в області підборіддя повністю зникла, а шкіра в цій області стала пружною та свіжою!

double_chin

Пацієнти, яким вдалося прибрати друге підборіддя (фото вище) запевняють, що ефект зберігається тривалий час та не вимагає додаткових підтримувальних процедур! Тому, таку неприємну проблему, як друге підборіддя, прибрати швидко та ефективно цілком можливо. У цьому допоможе апарат Eximia!

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing