09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як прибрати горбинку на носі?

ubrat-gorbinku-na-nosu

Кожна жінка мріє про гарненький носик, але природа не всіх наділила ідеальними формами. Багатьом дісталась горбинка на носі, яка обумовлена особливістю індивідуальної будови кістково-хрящової тканини. Це може бути як вродженою, так і набутою особливістю, тому досить часто жінки цікавляться, як прибрати горбочок на носі і чи можна це зробити раз і назавжди?

Існують кілька способів, як прибрати горбинку з носа:

  • хірургічний спосіб (ринопластика);
  • безопераційний метод.

Існують різні думки з приводу того, що можна прибрати горбинку на носі масажами або дихальною гімнастикою, але на практиці ці методи не ефективні, оскільки вони не в силі змінити будову кісткової або навіть хрящової тканин.

Чи можна прибрати горбочок на носі без операції

Більшість пацієнтів бояться хірургічного втручання і є прихильниками менш радикальних спосіб, тому дізнаються чи можливо прибрати горбинку на носі без операції. Крім того, у багатьох пацієнтів є ряд протипоказань до загального наркозу, який передбачає операція.

Сучасна естетична косметологія дозволяє прибрати горбинку без операції за допомогою ін'єкцій філерів на базі гіалуронової кислоти або колагену.

Суть такого методу полягає в тому, що препарат вводять під шкіру, і він заповнює нерівність. Таким чином можна видалити горбинку і отримати носик своєї мрії. Перевага такого методу полягає у відсутності реабілітаційного періоду. Процедура триває близько 20 хвилин під місцевою анестезією.

filleryi-dlya-korrektsii-nosa-520x382

Але є і недолік - наповнювач поступово засвоюється організмом і через 12-18 місяців повністю зникає разом з ефектом. Тому, щоб прибрати горбинку на носі без операції, процедуру потрібно періодично повторювати.

Такий метод корекції носа можна використовувати, якщо немає проблем з внутрішніми носовими перегородками, оскільки він несе тільки естетичний ефект і не вирішує завдання глобально. Якщо горбинка дуже помітна, то видалити її без операції повністю буває складно, оскільки велика кількість наповнювача зробить ніс занадто великим і порушить симетрію обличчя.

korrektsiya-nosa-fillerami

Ринопластика - видалення горбинки на носі

Найефективніший спосіб, за допомогою якого можна зробити корекцію - це ринопластика, горбинка після такого методу зникає назавжди.

Ринопластика — видалення горбинки за допомогою операції і під загальним наркозом. Якщо у пацієнта є викривлення носової перегородки, внаслідок якого, присутні проблеми з диханням, то паралельно з ринопластикою проводиться і процедура з вирівнювання будови носа. Таким чином, у пацієнта зникає деформація носа і відбувається повноцінне відновлення дихальної функції.

rinoplastika-udalenie-gorbinki

Перш ніж проводити видалення горбинки на носі за допомогою ринопластики, пацієнт приходить на консультацію до хірурга, на якій вони обговорюють і планують майбутні зміни. Для наочного результату пацієнтові надається комп'ютерне моделювання ефекту, який має дати ринопластика. Горбинка, за допомогою операції, забирається протягом 1-2 годин, іноді для естетичного оформлення особи потрібно зробити додаткову пластику кінчика носа.

Після того, як завершується ринопластика, і видалення горбинки проходить успішно, нове положення кісткових і хрящових тканин носа фіксується гіпсовою пов'язкою.

Видалення горбинки на носі хірургічним способом вирішує естетичний і функціональний питання повністю і назавжди, але вимагає досить тривалого відновного періоду. Перші місяці може зберігатися набряклість і утруднене дихання. У цьому проміжку потрібно особливо берегти ніс від механічних впливів. Через півроку-рік відбувається остаточне загоєння і ніс набуває нової форми.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing