09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як прибрати пігментацію на обличчі

kak-izbavitsya-ot-pigmentacii-na-lice

Обличчя - перше, на що звертають увагу при розмові, або просто проходячи повз людину. Тому більшість стурбоване своїм зовнішнім виглядом і при появі на обличчі найменших дефектів втрачає впевненість в собі аж до розвитку стійких комплексів. Однією з широко поширених проблем як серед жінок, так і серед чоловіків є зміна тону і кольору обмежених областей обличчя - пігментація обличчя.

Пігментація на обличчі може набувати різного форму і ступінь вираженості. До гіперпігментації відносять:

 • веснянки (ефеліди);
 • хлоазму;
 • лентіго;
 • родимі плями;
 • старечі плями (старече лентиго).

Всі ці утворення відрізняються між собою в першу чергу причиною виникнення, а також формою, розмірами, інтенсивністю кольору і відтінком, локалізацією.

Тільки з урахуванням причини можна підібрати максимально ефективний спосіб, як прибрати пігментацію на обличчі і запобігти її утворення в майбутньому.

Далі в статті розповімо більш детально, з яких причин виникає гіперпігментація, продемонструємо фото даної патології, а також порадимо, як прибрати пігментацію на обличчі і де найкраще це зробити в Києві.

Пігментація на обличчі: причини і фото проблеми

Чому ж з'являється пігментація на обличчі? Причини цієї проблеми різні і перш, ніж приступати до їх визначення, слід розібратися, від чого залежить колір обличчя. Отже, існує кілька факторів, які впливають на колір шкіри. Перший і найголовніший - це пігмент меланін. Саме від рівня його змісту в шкірі залежить інтенсивність кольору обличчя і всього тіла - від блідого до темно-коричневого.

pigmentaciya-na-lice-foto-520x347

Меланін здатний поглинати ультрафіолетові і інфрачервоні промені, завдяки чому захищає клітини від руйнівної дії цих променів, перешкоджаючи перегріванню організму і опіків шкіри. Рівень меланіну регулюється гормонами гіпофіза. Крім цього, стимулюють вироблення меланіну сонячні промені.

На колір шкірних покривів також впливає ступінь наповнення кровоносних судин, товщина епідермісу, шкірний малюнок, кількість гемоглобіну, шкідливі звички, характер харчування та ін. Виходячи з усього цього, причини пігментації на обличчі можуть бути наступними:

 • Гормональні порушення (вагітність, клімактеричний синдром, лікування гормональними препаратами, захворювання ендокринної системи).
 • Обмінні порушення.
 • Захворювання ШКТ.
 • Захворювання печінки.
 • Захворювання нирок, наднирників.
 • Онкологічне захворювання.
 • Генетична схильність.
 • Нервово-психічні захворювання.
 • Дерматологічні захворювання.
 • Причини пігментації на обличчі можуть критися і в використанні деяких лікарських препаратах, наприклад тетрацикліну, саліцилової кислоти, екстракту звіробою та ін.
 • Вплив сонячних променів.

Як ми вже згадували вище, може бути різна пігментація на обличчі, фото якої представлені далі. Найпоширеніші форми - веснянки. Це пігментація у вигляді дрібних пігментних плям світло-, або темно-коричневого кольору, які можуть покривати як деякі частини, так і повністю все обличчя. Під впливом сонячного кольору стає інтенсивніше ця пігментація на обличчі.

Фото далі демонструють також такі види пігментації, як хлоазми і лентіго. Хлоазма (Фото зліва) - вогнищева пігментація шкіри, яка характеризується світло-коричневим, коричневим, або бурим кольором, неправильною формою. Утворюються найчастіше в результаті гормональних порушень.

Лентіго— дуже схожа пігментація на обличчі (фото праворуч). Вона також має світло-коричневий, коричневий, або бурий колір, проте, відрізняється більш чіткими і правильними межами. Крім цього, на фото можна побачити всім відомі невуси (родимки) і старечі плями.

pigmentaciya-na-lice-hloazmy
pigmentaciya-na-lice-nevus-lentigo-700x334

Як позбутися від пігментації на обличчі

Отже, пігментація на обличчі - як позбавитися від цієї проблеми? Сучасна косметологія пропонує безліч різних методів, як позбутися від пігментації на обличчі. В першу чергу слід максимально точно визначити причину гіперпігментації і виключити дисфункцію внутрішніх органів і систем. Найчастіше лікування основного захворювання, яке послужило причиною пігментації, допомагає повністю позбутися від проблеми.

В інших випадках можна застосовувати такі способи, як позбутися від пігментації на обличчі:

 • Вітамінотерапія, окремо аскорбінова кислота, вітамін РР, фолієва кислота.
 • Депігментуючі місцеві засоби, наприклад перекис водню, лимонна кислота, зовнішні препарати на основі саліцилової кислоти, ртуті, хініну, пергідролю.
 • Косметичні процедури — в Києві доступні такі процедури, як хімічні пілінги, фототерапія, озонотерапія, лазерне шліфування та ін.

Лікування пігментації на обличчі в центрі естетичної медицини BGLab в Києві

При такій проблемі, як пігментація обличчя, лікування повинно бути комплексним, тобто спрямованим не тільки на видалення зовнішніх дефектів, але і безпосередньо на причини його виникнення. Крім цього, поряд з лікуванням не менш важливим є правильний догляд за шкірою, схильної до пігментації - застосування засобів, що знижують рівень меланіну і захищають шкіру від ультрафіолетового впливу, уникнення соляріїв, саун, загоряння під прямими сонячними променями. Пігментація на обличчі, лікування якої відкладається, схильна до поширення на інші ділянки шкіри, що значно погіршує зовнішній вигляд. Крім цього, існує думка, що така пігментація, як лентіго, схильна до малігнізації. Тому лікування пігментації на обличчі доцільно незалежно від статі, або віку.

Де найкраще проводити видалення пігментації на обличчі? Київ надає широкий вибір косметологічних клінік і центрів, які пропонують цю послугу. Популярністю серед клієнтів користується, клініка BGLab в Києві. Тут видалення пігментації на обличчі проводиться висококваліфікованими фахівцями і з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри кожного пацієнта.

pigmentaciya-na-lice-foto-do-i-posle

При необхідності для встановлення причини пігментації залучаються інші вузькі фахівці (гастроентерологи, ендокринологи, гінекологи, інфекціоністи).

Наш косметолог підбере максимально ефективний метод видалення пігментації, а також дасть необхідні рекомендації по догляду за шкірою. Побачити результати лікування в клініці BGLab в Києві можна побачити на фото вище.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing