09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як розгладити зморшки на обличчі

beauty portrait

У кожному віці, безумовно, є своя краса, але це точно не зморшки! Шкіра, як і інші органи і структури організму, неминуче піддається старінню. Це природний процес, в ході якого вона втрачає свою еластичність, стає менш пружною, сухий, а це веде до утворення зморшок.

Перші зморшки починають з'являтися ще в 15-20 років - це переважно дрібні мімічні зморшки («гусячі лапки», зморшки навколо рота, на лобі).

З 25 років починають утворюватися статичні зморшки, які, на відміну від мімічних, є більш вираженими, не зникають в стані спокою, і видають реальний вік жінки.

Без винятку кожна жінка бажає зберегти молодість шкіри і знайти найбільш ефективний спосіб, як розгладити зморшки на обличчі. На сьогоднішній день існує безліч різних методів, призначених розгладити зморшки - починаючи від рецептів народної медицини, закінчуючи оперативним втручанням. Обіцяють розгладити зморшки і різні розрекламовані креми, лосьйони, сироватки. Однак, ефект від них часто сумнівний.

На сьогоднішній день одним з найбільш популярних способів, як розгладити зморшки на обличчі, є ін'єкції спеціальних препаратів, наприклад, всім відомий ботокс, гіалуронова кислота та ін. Вони дозволяють усунути зморшки швидко, ефективно і максимально безпечно.
Далі в статті розповімо більш детально, чим розгладити зморшки на обличчі, і, окремо, як діє препарат Ксеомін, в чому його переваги, а також, як проходить розгладження зморшок навколо очей в клініці BGLab.

Ксеомін — вирівнювання шкіри обличчя без проблем

Багато жінок шукають ідеальний і максимально безпечний спосіб, як вирівняти шкіру обличчя. До недавнього часу одним з найбільш популярних методів вважався ботокс. Однак, на сьогоднішній день з'явилися нові, більш сучасні і якісні препарати для омолодження обличчя. Одним з таких препаратів є Ксеомін.

Ксеомін — високоякісний і високоефективний німецький препарат, який дозволяє вирівняти шкіру обличчя навіть від самих дрібних зморшок. Завдяки незначній молекулярної масі (близько 150 кДа).

vyrovnyat-kozhu-lica-kseomin

Ксеомін можна вводити навіть в самі дрібні м'язи, що знаходяться, наприклад в області навколо очей, на лобі, в носогубного трикутника, шиї.

Перед тим, як вирівняти шкіру обличчя за допомогою Ксеомін, слід ретельно вивчити його склад, проконсультуватися з фахівцем. Головна відмінність Ксеомін від Ботоксу - відсутність в його складі білків. Завдяки цьому він не викликає небажаних побічних реакцій і є більш безпечним, але при цьому не менш ефективним. До складу Ксеомін входить тільки очищений ботулотоксин, який і забезпечує розгладження зморшок і вирівнювання шкіри обличчя.

Розгладити зморшки на лобі. Переваги препарату

Як розгладити зморшки на лобі швидко і ефективно? Для цього досить зробити всього лише одну ін'єкцію Ксеомін. Даний препарат є вдосконаленим варіантом Ботоксу і допомагає розгладити зморшки на лобі, навколо очей, в носогубного трикутника, а також в області шиї без всяких труднощів!

razgladit-morshchiny-na-lbu

Ксеомін має наступні переваги:

  • Не викликає побічних реакцій.
  • Забезпечує максимальний і тривалий ефект. Перші результати ботулотоксину можна помітити вже на другий день після процедури, а максимальний ефект - приблизно через 10-17 днів.
  • Дія препарату зберігається близько 4-6 місяців.
  • Ксеомін дозволяє розгладить зморшки на лобі, в навколоочній області, в області носа, губ і шиї, навіть при їх зовсім незначних розмірах.
  • Ксеомін можна зберігати при кімнатній температурі.
  • Для досягнення бажаного ефекту необхідна менша доза Ксеомін, ніж, наприклад, Ботоксу.
  • Мімічні реакції після ін'єкції Ксеомін зберігаються.

Як проходить процедура розгладження зморшок навколо очей в BGLab

Один з найбільш частих запитів серед жінок - як розгладити зморшки навколо очей. Клініка ВGLab пропонує кілька способів вирішення цієї проблеми, серед них - ін'єкції препаратів ботулотоксину Ксеомін і Диспорт. Дані препарати відрізняються високою якістю і легко справляються з такими завданнями, як розгладити зморшки під очима, усунути носогубні складки, дрібні і глибокі зморшки на лобі, шиї, вирівняти шкіру обличчя.

У клініці ВGLab працюють висококваліфіковані фахівці, які не тільки знають, як розгладити зморшки навколо очей і на лобі, а й порадять, як уповільнити процес старіння і уникнути появи зморшок в майбутньому, підберуть спеціальні засоби по догляду за зрілою шкірою.

kak-razgladit-morshchiny-vokrug-glaz-i-pod-glazami-360x239

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing