09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як швидко схуднути? Апаратне схуднення без зусиль

Аппаратное похудение

Красива, підтягнута фігура - завжди актуальна не тільки серед жінок, а й серед чоловіків. Однак, без певних зусиль тримати себе у відмінній формі складно - неправильне, нераціональне харчування, сидяча робота, малорухливий спосіб життя, гормональні збої, стреси - все це сприяє збільшенню маси тіла і спотворення красивих вигинів.

Сидіти на тривалих і жорстких дієтах, або посилено працювати в спортзалі - під силу не кожному. Для цього потрібно не тільки міцна сила волі, але і час, якого у сучасної людини ніколи немає! Тому одна з найактуальніших проблем сьогодні — як швидко схуднути без спорту і дієт.

Сучасна медицина і косметологія надає широкий спектр методів, як схуднути швидко - спеціальні чаї, медикаментозні препарати, креми, лосьйони, апаратні процедури, хірургічні апарати.

Найбільш безпечним, але в той же час ефективним вважається апаратне схуднення. На сьогоднішній день в косметологічних клініках використовуються високотехнічні багатофункціональні апарати, які зроблять фігуру стрункішою вже за кілька процедур!

Далі в статті розповімо, як швидко схуднути за апаратом Eximia, у чому його секрет, завдяки чому здійснюється бодіконтурінг.

Швидко схуднути допоможе апарат Eximia

Апарат Eximia — одне з найбільш ефективних рішень, як можна швидко схуднути. Це високотехнологічний багатофункціональний апарат італійського виробництва, який здійснює фізіотерапевтичний вплив. Eximia допомагає не тільки швидко схуднути, але і поліпшити стан шкіри, що не менш важливо!

Апарат Eximia

 

Бібодуконтурінг з апаратом Eximia — відповідь на питання, як можна швидко схуднути. Видимі результати можна помітити вже після першої процедури! Єдина умова, як дуже швидко схуднути, не докладаючи зусиль — пройти повний курс апаратних процедур. А з апаратом Eximia їх зазвичай потрібно не більше 7!

Крім цього, даний апарат оснащений 4 різними насадками, 22 програмами для тіла і 6 для обличчя, що дозволяє підходити індивідуально до кожного пацієнта.

Секрет високої ефективності швидкого схуднення с Eximia

Чому ж апарат Eximia дозволяє схуднути швидко і просто? Як було згадано вище, апарат має 4 різні насадки, які забезпечують такі ефекти:

  • Мікродермобразія — процес делікатного шліфування шкіри, в ході якого усувається шар відмерлих клітин і стимулюється регенерація тканин. Це сприяє омолодженню шкіри, робить її більш пружною і гладенькою.
  • Лазеропорація — лазерні промені діють на жирові клітини, нагрівають їх і практично "випаровують". Крім цього, під час даної процедури утворюються спеціальні пори, крізь які всередину жирової клітини вводяться спеціальні липолитические речовини, що розчиняють жир.
  • Радіоліфтинг — радіочастотні хвилі, які застосовуються на даному етапі, підсилюють масажний ефект магнітних роликів насадки, а також нагрівають жирові клітини, що веде до їх руйнування. Це дозволяє схуднути швидко і просто, а головне - цілком безпечне!
  • Біполярний RF ліфтинг — високі радіочастоти впливають безпосередньо на синтез колагену і еластину, сприяючи тим самим природному омолодженню шкіри, поліпшенню її пружності, усунення розтяжок і інших дефектів шкіри.

Таким чином, за допомогою апарату Eximia можливо не тільки схуднути просто і легко, але і поліпшити стан шкіри, зробити її більш пружною, красивою, усунути целюліт, розтяжки і інші дефекти.

Бодіконтурінг на апараті Eximia - найпростіший спосіб схуднути

Контурінг тіла з апаратом Eximia — найпростіший спосіб схуднути. Він не вимагає абсолютно ніяких зусиль і практично не має протипоказань. Не рекомендується проводити контурінг тіла тільки в тих випадках, коли є ушкодження шкіри в місці впливу апаратом, при наявності у пацієнта онкологічних захворювань, кардіостимуляторів, а також вчасно вагітності і в період лактації.

Контурінг тіла Eximia

Контурінг тіла Eximia дозволяє відкоригувати будь-яку ділянку тіла абсолютно безпечно і максимально швидко. Він буде ефективним в наступних випадках:

  • Зайва вага.
  • Локальні жирові відкладення.
  • Целюліт.
  • Наявність різних дефектів шкіри - розтяжок, рубців, пігментації, постакне.
  • Втрата пружності шкіри, її в'ялість і обвисання.

Це найпростіший спосіб схуднути - всього за 7 днів пацієнт може знайти бажану фігуру, не докладаючи до цього жодних зусиль!

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing