09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як зняти втому з обличчя - курс біоревіталізації

kurs-biorevitalizatsii

Сучасна косметологія може запропонувати різні способи, як зняти втому з обличчя, а також зберегти красу і молодість. Для цього не обов'язково звертатися за допомогою до хірурга, досить пройти курс «уколів краси».

Одним з ефективних методів, який допомагає зняти втому з обличчя, є курс біоревіталізації. Цей спосіб є одним з найпопулярніших, так як зняти втому з обличчя вдається на міжклітинному рівні. Курс біоревіталізації передбачає використання препаратів з активними компонентами в глибокі шари епідермісу за допомогою уколів або таких стимуляторів як лазер і ультразвук.

Які препарати використовують для біоревіталізації

Препарати для біоревіталізації — це спеціальні засоби, які містять гіалуронову кислоту певної концентрації. На сьогоднішній день на ринку косметології представлена найширша лінійка препаратів для ін'єкцій і безин'екціонних процедур. Найголовніша умова для уколів краси - використовувати якісні сертифіковані препарати!

Щоб досягти за курс максимального ефекту, який тільки може дати біоревіталізація, препарати потрібно підбирати виходячи з віку пацієнта, а також рівня вікових змін, присутніх в кожному індивідуальному випадку.

Існують вже готові коктейлі - препарати, які можна відразу впроваджувати в шкіру обличчя, і концентрат гіалуронової кислоти, який вимагає розведення.

Для пацієнтів віком до 30 років підходять препарати біоревіталізації, до складу яких входить концентрована неочищена гіалуронова кислота. Ці біоревіталізатори актуальні для молодої тонкої сухої шкіри обличчя, схильної до появи пігментних плям і легких мімічних зморшок.

preparatyi-dlya-biorevitalizatsii

Для пацієнтів після 30 років використовується препарати, які крім концентрованої «гіалуронки» додатково містять вітаміни та інші речовини, корисні для краси шкіри обличчя.

Досвідчений косметолог виділяє спектр косметологічних проблем, які потрібно вирішити за допомогою ін'єкцій і підказує які препарати для біоревіталізації оптимально підійдуть, щоб зняти втому, повернути свіжість, красу і молодість обличчю.

Як діють уколи краси - біоревіталізація

Збагачення шкіри гіалуроновою кислотою у великій кількості забезпечують уколи краси, біоревіталізація здійснюється ультратонкою голкою і займає приблизно 1 годину. Гіалуронова кислота є природною складовою клітин шкіри, але після 25 років вона практично перестає вироблятися організмом. Саме її нестачі і викликає ефект втоми на обличчі, який хочеться скоріше зняти.

Біоревіталізатор для ін'єкцій містить синтетичну кислоту, ідентичну по молекулярному складу тієї кислоті, яку виробляє організм. Стимуляція вироблення колагену і еластану - це головне завдання, яке вирішують ін'єкції краси. Біоревіталізація також підсилює збереження вологи в епідермісі, таким чином, після уколів шкіра виглядає більш рівною, еластичною і молодою.

deystvie-biorevitalizatsii

Розгладження зморшок, в тому числі і мімічних, поліпшення кольору обличчя, сприяння пружності шкіри, формування чіткого овалу, ефект ліфтингу - все це роблять уколи краси. Біоревіталізація дозволяє на досить тривалий період впорається з втомою обличчя.

Скільки потрібно ін'єкцій біоревіталізації

Кількість уколів залежить від цілого ряду чинників:

  • вік пацієнта;
  • існуючі зміни;
  • індивідуальні особливості шкіри;
  • бажаний результат, який має дати біоревіталізація.

Ін'єкції в кількості 3-5 сеансів вважаються середньостатистичним показником для того, щоб зняти втому з обличчя і повернути йому молодість. Приблизно через півроку потрібно повторювати ін'єкції. Біоревіталізація може дати набагато більш тривалий стабільний результат, якщо пацієнт робить професійні підтримуючі косметичні процедури, а також забезпечує регулярний і правильний домашній догляд.

Досвідчений косметолог ще на попередній консультації проінформує пацієнта про передбачувану кількість уколів, які потребують биоревитализація. Ін'єкції також залежать від того, який курс проходить пацієнт — профілактичний (вік до 31 року) або лікувальний (вік після 31 року). У будь-якому випадку остаточне рішення про проведення повторного курсу приймає сам пацієнт.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing