09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як зупинити випадіння волосся восени

vypadenie-volos-osenyu_

Гарне, густе і доглянуте волосся завжди прикрасять не тільки дівчину, але і чоловіка. Однак, підтримувати їх в такому стані досить важко.

Вплив температур, пересушування, фарбування, нездорове харчування, шкідливі звички, негативний вплив факторів зовнішнього середовища, стреси, захворювання - все це робить волосся ламким, тонким, тьмяним, слабким.

В результаті спостерігається посилене випадіння волосся і погіршення росту здорового волосся, що нерідко може привести до швидкого облисіння.

Така проблема, як випадіння волосся, восени стає особливо актуальною. Але чому саме восени випадає волосся? Цьому сприяє безліч причин, які детально розглянемо далі. Крім цього, в статті розповімо, як зменшити випадіння волосся восени, а також чи є різниця в лікуванні випадіння волосся у чоловіків і жінок.

Чому восени випадає волосся: причини випадіння волосся

Випадіння волосся — нормальне явище, але тільки в тому випадку, якщо кількість втрачених волосин не перевищує 50-100 на добу. Цикл росту волосся складається з декількох послідовних фаз - фаза активного росту, перехідна фаза, коли волосся відділяється від волосяного сосочка, і фаза спокою, при якій відокремлений волос зберігається в шкірі до тих пір, поки не буде виштовхнутий новим волоском (нова фаза зростання).

Чому випадає волосся

У нормі, в фазі активного зростання перебуває 85% волосся і тільки 15% знаходиться в фазі спокою.

Активна фаза триває від двох до шести років і саме нею визначається довжина волосся, а фаза спокою - приблизно 3 місяці, після чого волосся випадає і на його місці з'являється новий.

Кожен волосяний фолікул вступає в ту, чи іншу фазу асинхронно, в різний час, завдяки чому і період зростання, і період випадіння наступають з деякими інтервалами. Саме тому для людини, на відміну від деяких ссавців, не характерна сезонна втрата волосся і нормальне випадіння волосся залишається непоміченим. Але тоді чому восени сильно випадає волосся?

Причини, чому випадає волосся восени, можуть бути різними - як екзогенними (зовнішніми), так і ендогенними (внутрішніми).

Екзогенні причини випадіння волосся восени включають:

 • Зміна погоди — зниження температури, вітер, дощ негативно впливають на структуру волосся, роблять його слабким, ламким, що в результаті веде до його випадіння. Крім цього, низькі температури ведуть до звуження кровоносних судин шкіри голови, в результаті чого погіршується кровопостачання волосся і недостатнє його харчування.
 • Термічне пошкодження волосся — восени все частіше потрібно сушка, так як природним шляхом волосся сохне значно довше.
 • Як відомо, імунітет восени знижується. Внаслідок цього багато жінок і чоловіки вдаються до застосування різних лікарських засобів, - деякі з них можуть стати причиною випадіння волосся.
 • Ультрафіолетове випромінювання, якому наше волосся піддаються в літній період, сприяє підвищенню в організмі тестостерону і утворення великої кількості вільних радикалів. Тому випадіння волосся восени - розплата за зневагу головними уборами влітку.

Термічне пошкодження волосся

Ендогенні причини випадіння волосся восени можуть бути наступними:

 • Зниження рівня естрогену — вченими доведено, що естроген, який відповідає за ріст волосся у жінок, знижується в осінній період.
 • Авітаміноз і нестача необхідних мікроелементів.
 • Стреси, знижений настрій, депресії, які є частим явищем восени, також можуть бути причиною випадіння волосся.

Ще одна ймовірна причина, чому восени випадає волосся, — загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, підвищення захворюваності на застудні та інфекційними захворюваннями.

Як зменшити випадіння волосся восени і що робити

Якщо випадає волосся восени, що робити? Існує безліч способів, які дозволяють знизити випадіння волосся. Якщо випадає волосся восени, в першу чергу слід визначити можливу причину цієї проблеми і усунути її.

Отже, в разі, якщо випадає волосся восени, ефективними можуть бути такі заходи і методи:

 • Нормалізація харчування — воно повинно містити максимальну кількість необхідних вітамінів і мінералів.
 • Підвищення імунітету.
 • Профілактика і лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, шкірних захворювань, простудних та інфекційних захворювань.
 • Нормалізація гормонального фону.
 • Уникнення термічного пошкодження волосся, використання спеціальної термозахисту при сушінні, або вирівнюванні волосся.
 • Застосування поживних масел, масок, шампунів з натуральним складом.

При проблемі, коли випадає волосся восени, що робити порадить також досвідчений лікар трихолог- він підбере ефективні методи лікування і дасть рекомендації по догляду.

Звернення до трихолога

Як лікувати випадіння волосся у жінок і чоловіків: чи є різниця в лікуванні

Як зупинити випадіння волосся у чоловіків і випадіння волосся у жінок? Лікування даної проблеми і у чоловіків, і у жінок проводиться практично по одній і тій же схемі і не має суттєвих відмінностей. В першу чергу, лікування випадіння волосся у чоловіків і у жінок має бути спрямованим на усунення захворювання, яке послужило причиною втрати волосся.

Лікування випадіння волосся у жінок і у чоловіків може бути медикаментозним, фізіотерапевтичним, ін'єкційним, хірургічним. Серед медикаментозних засобів у чоловіків широко застосовуються миноксидил, финастерид, у жінок - гормональні препарати, що містять естрогени, і антіандрогени. Не втрачає своєї популярності і народне лікування випадіння волосся у жінок.

На сьогоднішній день, лікування випадіння волосся у чоловіків і жінок проводиться і за допомогою наступних косметологічних процедур:

 • Мезотерапія волосяної частини голови - ін'єкційне введення в шкіру голови біологічно активних і поживних речовин.
 • Використання мезоролерів — спеціальних інструментів з мікроголками, які стимулюють кровообіг, підвищують проникність волосків до живильних речовин.
 • Лазерна терапія.
 • Озонотерапія.
 • Плазмоліфтинг.
 • Іонофорез.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing