09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Ліпосакція обличчя, підборіддя, щік

Ліпосакція обличчяявляє собою процедуру, яка дозволяє усунути надлишкові жирові відкладення в районі скул, підборіддя і щік, зробивши контури обличчя більш чіткими і виразними.

Центр естетичної медицини
BG LAB

Естетична косметологіязабезпечує ефективний догляд за шкірою обличчя
і тіла, продовжуючи вашу молодість, а також підкреслюючи природну красу.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Способи ліпосакції обличчя

Для усунення надлишкових жирових відкладень в області обличчя фахівці центру естетичної медицини «BG LAB» застосовують виключно безопераційні способи.

Безопераційні види ліпосакції (лазерна, радіохвильова, ін'єкційний ліполіз) - апаратні процедури, спрямовані на розщеплення жирових тканин і їх виведення з організму природними способами. Хірургічні методи ліпосакції вважаються більш м'якими і щадними за своїм впливом, а тому частіше застосовуються для видалення жирових тканин в районі обличчя, ніж класичний операційний спосіб.

Кожна з проведених методик має свої певні переваги:

 • Радіочастотна ліпосакція — передбачає розщеплення жирових клітин за допомогою впливу високих температур і радіочастотних коливань, завдяки яким стимулюється вироблення колагену. Радіочастотний метод надає ефект ліфтингу і відрізняється безболезненностью і малотравматичних.
 • Ін'єкційний ліполіз — це розщеплення жирових тканин завдяки впливу спеціальних речовин. Дана процедура вважається найбільш м'якою, щадить і доступною за своєю вартістю. Її проведення займає не більше 20-30. В результаті шкіра набуває еластичність, підтягнутість, пружність.
 • Лазерна ліпосакція – апаратна процедура, в ході якої руйнування жирових тканин відбувається за допомогою впливу лазерного променя. Лазерна ліпосакція - одна з найефективніших апаратних методик ліпосакції, яка гарантує отримання стабільних позитивних результатів. Лазерний метод не залишає ніяких післяопераційних шрамів і рубців.

Переваги BG LAB

Eximia

Використовується якісна інноваційна техніка - апарат EXIMIA

Кваліфікація

Висока кваліфікація фахівців

Обстеження

Проведене перед маніпуляціями обстеження мінімізує ризики

Безболісність

Безболісність і ефективність процедури

Показання

Ліпосакція обличчя показана при наявності скупчень диспропорційних жирових відкладень в районі обличчя при досить високих показниках пружності та еластичності шкіри, а також відсутності ожиріння.

Дана процедура допомагає усунути одутлість і підвищену набряклість обличчя, прибрати надлишки жирової тканини, що зібралися в районі скул або щік, друге підборіддя, брилі і т. д.

Противопоказання

Виділяються наступні:

 • li

  Наявність глибоких зморшок на обличчі

 • li

  Важкі захворювання внутрішніх органів хронічного типу в період загострення

 • li

  Гострий інфекційний процес, що протікає в організмі

 • li

  Період грудного вигодовування

Види ліпосакцій

Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя допомагає досить швидко і ефективно позбутися від проблеми другого підборіддя, зробивши контури нижньої частини овалу обличчя чіткішими і потягнути. Показаннями до цієї процедури виступає також оплившій контур лінії підборіддя, поява якого може бути обумовлено надмірною вагою або ж змінами вікового характеру.

Проведення ліпосакції підборіддя проходить досить комфортно і безболісно для пацієнта, дозволяючи скорегувати лінію підборіддя і надати йому гарну витончену форму.

Також лазерна ліпосакція дозволяє уникнути розвитку ускладнень інфекційного характеру, кровотеч, набряклості, гематом т. Д. Лазерна ліпосакції виконується за допомогою спеціального апарату - лазерного ліполізу. Руйнування оболонки жирових клітин відбувається під впливом лазерного променя. Перетворилися в рідину жирові відкладення, поступово проникають в міжклітинний простір, а потім виводяться з організму пацієнта самостійно, природними способами.

Лазерна ліпосакція також благотворно впливає на стан шкірних покривів, стимулюючи процеси регенераційної характеру і надаючи супутній ефект ліфтингу.

Ліпосакція підборіддя може здійснюватися і радіохвильовим методом. Під впливом високочастотного сигналу жирова клітковина сильно розігрівається, руйнується і перетворюється в емульсію, яка відсмоктується за допомогою вакууму.

Пластичний хірург в процесі операції уважно стежить за подачею енергії і електропровідністю, підтримує необхідну температуру. Завдяки цьому знижуються ризики опіків і інших травмувань шкірного покриву, а також підтримується певний режим впливу. Реабілітаційний період короткий, що займає не більше 5-14 днів.

Радіохвильова методика дозволяє назавжди позбутися від жирових відкладень в області підборіддя, не залишає на шкірі нерівностей і помітних горбочків або шрамів.

Ліпосакція щік

Ліпосакція щік допомагає змоделювати і змінити овал обличчя, усунути зайві жирові відкладення і зміни вікового характеру за допомогою пластичної хірургії. Показаннями до проведення процедури є зайві жирові відкладення, що локалізуються в області щік, відвисання щік, наявність, так званих брилів, припухлість, підвищена набряклість, неестетична форма щік.

Лазерна ліпосакція щік є ефективною апаратною методикою. Лазерний промінь інтенсивно руйнує структуру жирових клітин, стимулюючи процеси продукування колагену і еластину, підтягуючи і омолоджуючи шкірні покриви. Подібна методика характеризується мінімальним ступенем травматичності і гранично скороченим реабілітаційним періодом в порівнянні з класичним методом ліпосакції.

Пластичні хірурги ліпосакцію щік проводять також радіохвильовим способом. Завдяки впливу високих температур і радіочастот вдається позбутися не тільки від зайвого жиру в області щік, а й надати їм красиву, витончену і витончену форму. Шкіра після радіочастотного впливу стає пружною, еластичною, не має шрамів, видимих рубців. Відновлення відбувається за дуже короткий час.

Ще одним не менш ефективним методом ліпосакції щік, яка використовується в пластичній хірургії, є ін'єкційний ліполіз. Процедура безболісна, навіть не вимагає знеболення, не доставляє дискомфорту і неприємних відчуттів пацієнта. Хірург для процедури використовує спеціальні ліполітікі. Речовини, проникаючи під шкіру, розчиняють клітинні мембрани жирових клітин, розщеплюють жир, перетворюючи його в емульсію, яка не вимагає відсмоктування, а виводиться природним чином. Буквально через кілька днів ви купуєте надзвичайно гарні щічки з підтягнутою пружною шкірою.

Центр естетичної медицини «BG LAB» пропонує скористатися послугами з проведення ліпосакції обличчя різними методами. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам схуднути і помолодшати, надавши вашому обличчю ідеальні контури.

Ми гарантуємо своїм клієнтам виключно позитивні результати операції і найдоступніші, демократичні в Києві ціни!

Записатися на прийом

Провідні фахівці

У клініці BG LAB працюють не просто досвідчені, висококваліфіковані професіонали, а й справжні естети, які допоможуть зробити вашу красу природною і досконалою!

Барсученко Світлана Геннадіївна

Автор проекту

Войтів Юліана Любомирівна

Головний лікар, дерматолог, дерматокосметолог, трихолог

Жученко Ольга Павлівна

Дерматокосметолог, естетист по тілу

Андреєв Павло Валерійович

Дерматолог, дерматокосметолог

https://bg-lab.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/barsuchenko.jpg

Барсученко Світлана Геннадіївна
Автор проекту

https://bg-lab.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/doc.png

Войтів Юліана Любомирівна
Головний лікар, дерматолог, дерматокосметолог, трихолог

https://bg-lab.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/doc-2.png

Жученко Ольга Павлівна
Дерматокосметолог, естетист по тілу

https://bg-lab.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/docAndreevPnew-1.jpg

Андреєв Павло Валерійович
Дерматолог, дерматокосметолог

https://bg-lab.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/doc-3.png

Даценко Руслана Анатоліївна
Дерматокосметолог, подолог

https://bg-lab.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/doc-4.png

Дегтярьова Лариса Михайлівна
Старша медсестра

https://bg-lab.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/pucheva.jpg

Пучева Яна Ігорівна
Старший адміністратор

Дипломи та сертифікати

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing