09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Ін'єкції краси від зморшок

inektsii-krasotyi-ot-morschin

Ін'єкції краси стають дедалі популярнішими. Це легко пояснити, так як можливість мати молоду і свіжу шкіру - мрію жінок, які хочуть надійно і безпечно стерти сліди часу, який біжить з обличчя - з кожним днем стає простіше. Досягти цієї мети не складно, зробивши ін'єкції від зморшок з ботоксом, диспортом або Ксеоміном.

Ці уколи ефективно розгладжують зморшки будь-якого походження: вікові, мімічні або які з'явилися після перенесеної хвороби або стресу. Про це свідчать як клінічні дослідження, так і відгуки клієнтів. У Центрі естетичної медицини BGLAB в Києві можна проводити ці популярні маніпуляції.

Корекція мімічних зморшок проводиться із застосуванням диспорту, Ксеоміну, ботоксу. При цьому зараз діють акційні ціни на диспорт - мінус 50%. Сьогодні вартість однієї одиниці препарату становить 45 гривень замість звичайної ціни 90 грн. Таким чином, ін'єкції від зморшок стали доступніші.

Для запису на прийом скористайтеся телефонами зазначеними на сайті!

Використання ін'єкцій ботоксу, диспорту і Ксеоміну для корекції зморшок

Час появи зморшок, їх глибина індивідуальні. Саме тому в клініці BGLAB застосовують ін'єкції диспорту і ботоксу, крім того, з'явився препарат нового покоління Ксеомін. Всі вони мають схожу дію і відгуки, але є й істотні відмінності. Тому під час консультації лікар проводить обстеження пацієнта і рекомендує той препарат, дія якого буде найбільш щадним і ефективним.

Ін'єкції ботоксу і диспорту вже давно і з успіхом застосовуються для омолодження обличчя. Особливо дієві вони при боротьбі з численними мімічними зморшками, ефект зберігається тривалий час.

Що стосується Ксеоміну, зараз він набуває все більшої популярності, оскільки має ряд переваг:

 • Менша доза ботулінічного нейротоксину.
 • Менш алергенів.
 • Міміка залишається більш живішою, ефект маски не з'являється.

При цьому для корекції глибоких мімічних зморшок в багатьох випадках лікарі віддають перевагу традиційним уколам з ботоксом або диспортом.

Як діють уколи від мімічних зморшок?

В основі всіх препаратів - ботулінічний токсин А. Він отриманий з бактерій як речовина, що пройшла ретельне очищення. Препарат блокує нервові сигнали, і м'яз, в яку його ввели, не скорочується, а кількість зморшок стає помітно меншим. Саме тому уколи від мімічних зморшок ефективні.

Уколи від зморшок - малоінвазивне втручання. Але воно, як і всі маніпуляції, має протипоказання.

Уколи від мімічних зморшок можна робити в таких випадках:

 • Діагностована міастенія.
 • У пацієнта гостра форма внутрішніх захворювань.
 • В області уколів є різного роду запалення або інфекції.
 • Пацієнт приймає антибіотики.
 • Проведена вакцинація (це стосується не всіх вакцин, тому потрібна окрема консультація фахівця).
 • Вік пацієнта до 12 років.

Щоб звести до мінімуму негативні наслідки уколів, лікар проводить обов'язковий огляд. Важливо обговорити всі тонкощі майбутніх маніпуляцій, озвучити очікування і отримати повну інформацію про позитивні і негативні наслідки втручання.

Перші результати помітні приблизно на 3-4 добу після уколу. Однак максимальний ефект, за відгуками, буде досягнутий через більш тривалий термін - від 2-х до 4-х тижнів.

Дія Ксеоміну, диспорту або ботоксу оборотна, тому ін'єкції потрібно повторювати через певний час. В середньому, між першою і другою ін'єкціями проміжок становить півроку; на другому році уколів - вже до 8-ми місяців. Надалі ін'єкції від мімічних зморшок рекомендовані раз на рік. Терміни визначає лікар для кожного пацієнта індивідуально - активність м'язів повинна відновитися не менше, ніж на 50%.

Де зробити ін'єкції краси в Києві?

З огляду на популярність ін'єкцій ботоксу, в Києві цю послугу надають багато косметичних і медичних установ. Тому важливо вибрати ті, кваліфікація фахівців якого не викликає сумнівів.

Ін'єкції краси в Києві з успіхом роблять в Центрі естетичної медицини BGLAB. Процедура проводиться амбулаторно, займає не більше 30 хвилин. Після уколу на місце впливу кладуть лід на 15 хвилин. Якщо проводиться корекція мімічних зморшок, то анестезія не потрібна. Перед процедурою ретельно знімають косметику і дезінфікують шкіру. Препарати вводяться підшкірно або внутрішньом'язово - це залежить від локалізації зморшок.

Вибираючи, де зробити ін'єкції ботоксу в Києві, важливо враховувати не тільки цінову політику, але і репутацію клініки, і відгуки пацієнтів.

Уколи краси, ціна та відгуки в клініці BGLab

Коли вирішується питання, чи робити ін'єкції ботоксу, ціни цікавлять не в останню чергу. Тому важливо вибрати косметологічний або медичний заклад, в якому співвідношення якості, ціни і безпеки оптимально.

У Центрі естетичної медицини BGLAB на уколи краси ціна доступна широкому колу пацієнтів. На користь центру говорять і відгуки пацієнтів, на проведені ін'єкції краси.

Переваги, які отримують пацієнти:

 • На ін'єкції ботоксу ціни економічно обумовлені. Часто проводяться вигідні акції.
 • Використовуються тільки нові, безпечні сертифіковані препарати ботоксу, диспорту і Ксеоміну.
 • На уколи краси ціна залежить від препарату: вартість одиниці ботоксу і Ксеоміну практично не відрізняється, диспорту трохи дешевше.
 • Що стосується відсутності ризиків при ін'єкції краси, відгуки пацієнтів і клінічні дослідження підтверджують безпеку маніпуляцій при дотриманні протоколу і виконання рекомендацій лікаря.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing