09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Як швидко схуднути без дієт - апарат EXIMIA

apparatnoe-pohudenie

Зараз все більш актуальним стає питання: «Як схуднути без дієт?», адже струнка фігура - мрія багатьох чоловіків і жінок, а часу і сил дотримуватися дієти і займатися виснажливими вправами немає. Однак важливо не тільки позбутися від жиру, але і зберегти шкіру пружною, стрункі стегна без целюліту - ще одна мета прекрасної половини людства.

Благо, за допомогою сучасної науки, бажання схуднути без дієт стає реалізованим. Так, в Центрі естетичної медицини BGLAB кваліфіковані фахівці допомагають виконати мрію без виснажливих багатогодинних занять фітнесом. Питання «Як швидко схуднути без дієт?» Вирішується за допомогою сучасного інноваційного апарату Eximia Platinum.

Італійська розробка дозволяє проводити безопераційну ліпосакцію, і комплексну корекцію силуету. Процедура абсолютно безболісна і дуже дієва. Позитивні відгуки пацієнтів підкріплюються результатами досліджень. Унікальне обладнання дозволяє не тільки швидко схуднути без дієт, але і провести діагностику.

Зараз в центрі можна провести безопераційну корекцію фігури на вигідних умовах.

Ціна схуднення з унікальним апаратом EXIMIA стала доступнішою. Замовляючи 5 процедур, ви отримуєте знижку 5%. При проходженні курсу з 10-ти процедур знижка становить вже 10%. Таку ж знижку ви отримуєте, якщо використовуєте пакетні пропозиції.

Більш детальну інформацію та відгуки можна отримати у лікаря або на сайті клініки.

Як діє апарат для схуднення

Апарат для схуднення працює за унікальними програмами.

 • Skin Report — проводить 3D-діагностику, в результаті лікар бачить розгорнуту картину стану організму пацієнта. На основі отриманих даних проводиться оцінка стану тканин. Тільки після цього розробляється методика лікування. При безопераційній ліпосакції відслідковуються всі параметри, включаючи щільність фіброзних утворень, кількість застійної рідини, еластичність шкірних покривів.
 • Наявність технології для швидкого ефективного позбавлення від «апельсинової кірки».
procedura-dlya-pohudeniya-520x347

Проведені з апаратом для схуднення Eximia Platinum біоконтурінг, бодіконтурінг, ліпосакція — маніпуляції безболісні, дієві, мають тривалий ефект.

Процедури для схуднення — безопераційна ліпосакція за допомогою EXIMIA

Серед процедур для схуднення пацієнти все частіше зупиняють свій вибір на безопераційній ліпосакції. 
Як діє в центрі апарат EXIMIA?

 • Створення 3D-макету тіла пацієнта.
 • Проектування майбутнього силуету. З цією метою лікар комбінує програми, визначає, яку кількість впливів буде оптимальним.
 • Безпосередній вплив на тіло, який діє пошарово.
liposakciya-bezoperacionnaya

Ліпосакція безопераційна - не єдина можливість апарату EXIMIA. Спеціальні насадки призначені для того, щоб швидко підтягнути різні зони людського тіла: нижньої третини обличчя, ніг, спини, рук, стегон і сідниць. Часто пацієнти замовляють навіть підтяжку шкіри на лобку.

Наскільки тривалим буде ефект процедури для схуднення, залежить не тільки від лікаря, але і, більшою мірою, від способу життя пацієнта. Якщо дотримуватися дієти і дотримуватися рекомендацій лікаря, ефект зберігається кілька років.

Де пройти апаратне схуднення з EXIMIA в Києві?

Апаратне схуднення дозволяє скорегувати фігуру без дієт і омолодити обличчя. Оскільки не потрібна операція, цей вид схуднення в Києві пропонує ряд косметологічних і медичних організацій. Тому важливо визначитися з критеріями вибору відповідної клініки.

Апаратне схуднення, яке ви можете здійснити в Центрі естетичної медицини BGLAB, має переваги:

 • Використовується якісна інноваційна техніка - апарат EXIMIA.
 • Висока кваліфікація фахівців, які проводять процедуру.
 • Проведене перед маніпуляціями обстеження мінімізує ризики.
 • Безболісність і ефективність процедури.
 • Прийнятні ціни на схуднення в Києві.
kabinet-centra-esteticheskoy-mediciny-BGLAB-apparat-EXIMIA-520x347

Безопераційна ліпосакція з апаратом EXIMIA, відгуки і ціни в BGLab

Ефективність апаратного схуднення оцінено в усьому світі. Сьогодні пацієнти Центру естетичної медицини BGLAB також можуть коригувати зовнішність без дієт за допомогою апарату останнього покоління EXIMIA. Безопераційна ліпосакція (відгуки клієнтів це підтверджують) дозволяє втратити за один сеанс до 3-х сантиметрів. Також швидко можна позбутися целюліту. Тому на безопераційну ліпосакцію ціни не дуже високі, особливо, якщо враховувати витрати на операцію.

Безоперационная липосакция

Зменшення обсягів відбувається завдяки використанню декількох видів насадок на апарат:

 • Лазеропорація — при воздействии разрушаются отложения жира, как во время длительных активных тренировок.
 • Радіоліфтинг — активна боротьба з проявами целюліту. Дія радіо- і електромагнітних хвиль виводить зайву рідину, руйнує жирові клітини.
 • Радіоліфт-міні — насадка для швидкого видалення розтяжок. Вади усуваються завдяки активному виробленню нових здорових клітин на місці пошкоджених.
 • Алмазна мікродермабразія — ефект бархатистої, сяючої шкіри досягається завдяки дбайливому злущування відмерлих клітин. Відгуки стверджують, що також ефективно видаляються шрами, сліди акне, пігментні плями, дрібні зморшки.

Про безопераційну ліпосакцію відгуки клієнтів і лікарів позитивні. Лікарі цінують апарат EXIMIA за можливість скорегувати фігуру і усунути дефекти шкіри, не вдаючись до операції (завжди є певні ризики). Пацієнти задоволені, що на безопераційну ліпосакцію ціни доступні при високій ефективності.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing