09:00 - 20:00 без вихідних

Київ, м Театральна

вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

(044) 227-72-52 (067) 829-41-41

0 800 750-883

0 800 750-883 безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

09:00 - 20:00 без вихідних

Лікування гіпергідрозу

lechenie-gipergidroza-podmyishek-1-700x264

Лікування гіпергідрозу — дуже популярна процедура, за допомогою якої можна надовго позбутися від підвищеної пітливості. Фахівці центру естетичної медицини BGLAB в Києві проводять діагностику, визначають причини зайвого потовиділення, призначають методи терапії, які допомагають кожному пацієнту.

Найбільш часто проводиться ефективне лікування гіпергідрозу ін'єкціями ботоксу, диспорту або Ксеоміну. Сьогодні звернення до центру BGLAB з проблемою гіпергідрозу буде набагато вигідніше, ніж звернення до інших медичних та косметичних закладів, оскільки у вас є можливість скористатися нашою акційною пропозицією.

Зараз ціна на послугу значно знижена - лікування будь-якої зони коштує 9500 грн. замість 13000 грн.

Для запису на прийом скористайтеся телефонами зазначеними на сайті!

Для того, щоб позбутися від небажаних наслідків надмірної пітливості (стресів, невпевненості в собі, труднощів соціалізації та інших), якщо визначений гіпергідроз, лікування відкладати не варто. Це абсолютно безболісна процедура, яка дозволяє надовго позбутися від неприємних симптомів.

Зайва пітливість: перевага лікування даним методом

Не викликає сумніву той факт, що, якщо у вас зайва пітливість, лікування необхідно. Сьогодні існує кілька ефективних методів:

 • Хірургічний.
 • Іонофорез.
 • Ін'єкції ботоксу, диспорту, або Ксеоміну.

Коли визначається зайва пітливість, лікування ін'єкціями має ряд переваг:

 • Безболісність.
 • Короткий час процедури - не більше години.
 • Тривалість ефекту.
 • Відсутність травматичності.
 • Мінімум побічних ефектів.
 • При діагнозі «гіпергідроз» ціна лікування доступна.

Ефективне лікування гіпергідрозу ін'єкціями диспорту, ботоксу або Ксеоміну

Сьогодні фахівці проводять ефективне лікування гіпергідрозу ботоксом або диспортом. Ін'єкції диспорту при гіпергідрозі допомагають при будь-якої локалізації:

Коли визначено гіпергідроз, лікування ботоксом допомагає в силу того, що діюча речовина блокує нервові імпульси, тому потовиділення припиняється майже відразу, а ефект триває кілька місяців. Не менш дієві ін'єкції диспортом при гіпергідрозі. Цей препарат схожий з ботоксом, вони синоніми. Диспорт трохи дешевше, але його потрібно більше, тому вартість співвідносна.

Як проходить сама процедура лікування гіпергідрозу в Києві?

 • Лікар проводить потрібні дослідження і визначає причини, що через Які викликана зайва пітливість.
 • Обробка проблемної зони, маркування точок для уколів. Для визначення меж спочатку проводять йод-крохмальну пробу. Результати такого тесту дозволяють позначити точки, в які і зроблять уколи.
 • Якщо пацієнт хоче, проводиться місцева анестезія. Це не обов'язково, оскільки використовуються дуже тонкі голки, а проколи неглибокі.
 • Безпосередньо ін'єкції.
protsedura-lecheniya-gipergidroza

Весь процес займає не більше години. Але потрібно враховувати, що після процедури не можна:

 • Приймати сонячні ванни протягом 3-х днів, це ж стосується солярію.
 • Пити антибіотики, транквілізатори, препарати, що містять кальцій не менше 2-х тижнів.
 • Посещать сауну, баню, бассейн в течение недели.

Лікування гіпергідрозу, ціна в Києві в клініці BG LAB

Сучасне лікування гіпергідрозу в Києві здійснюється в центрі естетичної медицини BGLAB. Всім пацієнтам пропонують ін'єкції диспорту, ботоксу або Ксеоміну всіх проблемних зон: долонь, стоп, пахв, пахової зони.

На ефективне лікування гіпергідрозу ботоксом ціна дуже доступна. Особливо, якщо враховувати гроші, які витрачаються на покупку дезодорантів, прання одягу, особливі прокладки. Не кажучи вже про той дискомфорт, який відчуває людина, що страждає від непомірного виділення поту. Крім того, гіпергідроз може провокувати виникнення новоутворень і патологічних процесів, грибків і простуд під час зими від постійно мокрих ніг. З огляду на все це, на лікування гіпергідрозу ботоксом ціна цілком виправдана. Тим більше, що ви рятуєтеся від проблеми швидко і надовго.

lechenie-povyishennoy-potlivosti

Показання та протипоказання для лікування підвищеної пітливості

Лікування підвищеної пітливості із застосуванням ботоксу і диспорту у разі локалізованого гіпергідрозу дуже зручно і продуктивно. Позбавлення від неприємних симптомів допоможе вирішити безліч медичних, психологічних і соціальних проблем. Лікування підвищеної пітливості цим методом користується заслуженою популярністю у клієнтів, адже в результаті не тільки усувається пітливість в зонах ін'єкцій, але і не збільшується кількість поту, що виділяється в інших місцях.

Як і будь-яка процедура, ін'єкції мають протипоказання. Коли у вас підвищена пітливість лікування ботоксом і диспортом забороняється, якщо визначені:

 • Міастенія.
 • Гемофілія.
 • Запальні процеси або інфікування в зоні, де передбачається робити ін'єкції.
 • Загострення хронічних хвороб.
 • Прийом лікарських препаратів.
 • Вагітність і грудне вигодовування.
povyishennaya-potlivost-ladoney-520x345

З огляду на всі нюанси, фахівці центру естетичної медицини BGLAB визначать індивідуальне дозування препарату, що вводиться, і підберуть оптимальний час проведення ін'єкцій для найбільш високої ефективності процедури.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!

Київ, м Театральна вул. Пушкінська, 20А

0 800 750-883

безкоштовно з будь-якого номера України

+38 (044) 227-72-52

+38 (067) 829-41-41

info@bg-lab.com.ua

© Всі права захищені

Розробка Medmarketing