Перейти до основного вмісту

Я хочу швидко і ефективно схуднути

Алмазна мікродермабразія Hydra Facial 1 зона

Вирішити проблему зайвої ваги і жирових відкладень в різних частинах тіла - непросте завдання, однак, сучасна естетична медицина пропонує безліч методик, здатних підкоригувати фігуру без хірургічного втручання.

Алмазна мікродермабразія Hydra Facial - м'який механічний пілінг, який характеризується наступними особливостями:

 • шліфування шкіри насадками з алмазним покриттям проходить безболісно;
 • дана процедура не має вікового обмеження;
 • можливість обробляти будь-яку ділянку тіла, що вимагає корекції;
 • після проведення процедури шкіра швидко відновлюється;
 • відлущування поверхневих ороговілих клітин здійснюється без застосування хімічних засобів для відлущування;
 • процедура не викликає алергічних реакцій.

Алмазна мікродермабразія рекомендована всім, у кого є целюліт, адже дана методика усуває застійні явища в жировій тканині, що сприяє розрівнювання рельєфу і підтягування шкіри.

Мікродермабразія Eximia

Для корекції фігури мікродермабразія - відмінний варіант, так як дана методика допомагає вирівняти рельєф і поліпшити загальний стан шкіри. Її принцип дії передбачає очищення поверхневого шару епідермісу від ороговілих клітин. Для виконання даної процедури фахівці BG LAB використовують унікальний апарат Eximia. З його допомогою можна досягти швидкого результату у вигляді оновлення епідермісу і стимулювання процесів вироблення колагену і еластину, що відповідають за якість шкіри.

Мікродермабразія за своєю суттю є різновидом механічного пілінгу, який володіє наступними перевагами:

 • безболісністю проведення процедури - апарат має м'яку дію на дерму, тому пацієнт відчуває себе комфортно в процесі обробки проблемних зон;
 • відсутність реабілітації - для відновлення шкіри потрібно близько півгодини. З цього випливає, що до повсякденних справ пацієнти можуть повертатися практично відразу по завершенню мікродермабразії;
 • курс процедур допомагає зменшити жирові відкладення і підтягнути шкіру.
New-Note-300x283

Використання даної методики найефективніше в комплексі з іншими засобами, що дозволяє зменшити вагу.

Eximia (лазерна корекція фігури)

Інноваційний апарат Eximia - багатофункціональне обладнання, за допомогою якого можна не тільки вирішувати різні косметологічні проблеми, а й боротися із зайвими сантиметрами на талії, стегнах, сідницях. У цьому допомагає лазерна корекція фігури - процедура, що характеризується:

 • дієвістю;
 • безпекою;
 • безболісністю.

 

Суть лазеропораціі полягає в руйнуванні жирових клітин, виведення рідкого жиру в міжклітинний простір, звідки він видаляється природним шляхом. При цьому активніше починає вироблятися колаген та еластин - речовини, що відповідають за пружність шкіри.

New-Note_2-300x232

Лазерну корекцію фігури Eximia можна використовувати в комплексі з іншими методиками схуднення, тоді ефект буде ще більш вираженим. Кількість процедур і час їх проведення визначається фахівцем на основі інформації про здоров'я пацієнта, проблемних, на його думку, ділянках і бажаного результату.

Ліполіз

Ліполіз – ще один ефективний засіб корекції фігури. З його допомогою можна зменшити обсяги на талії і стегнах, прибрати боки і знизити загальну вагу.

Фахівці BG LAB пропонують своїм пацієнтам різні види ліполізу (все залежить від стану зони, в якій накопичуються жирові відкладення). Вони відрізняються механізмом впливу на проблемні ділянки, отже, дана процедура може виконуватися за допомогою:

New-Note_2_2_2_2_2-300x203
 • ін'єкцій - в епідерміс вводяться препарати, що розщеплюють жирові клітини і активізують обмінні процеси. Така ін'єкційна методика сприяє запобіганню утворенню нових жирових тканин і зменшення наявних відкладень;
 • вакуумного впливу - підходящий варіант для пацієнтів, у яких є невелика кількість жирових відкладень або присутній целюліт початкових стадій розвитку. У цьому випадку шкіра насичується киснем, поліпшується кровообіг і лімфоток, отже, підвищується тонус м'язів;
 • ультразвукових імпульсів - безболісна і дієва методика, яка швидко впливає як на поверхневі, так і на глибокі шари жиру;
 • лазера - найефективніша технологія ліполізу. Досить лише одного сеансу, щоб пацієнт помітив зменшення обсягів проблемних ділянок.

 

Мезоролери

Процес схуднення можна істотно прискорити, якщо пройти курс процедур впливу на проблемні зони мезоролером. Це механічне пристосування, за допомогою якого в епідерміс вводяться жироспалювальні коктейлі. Результат такого впливу проявляється наступним чином:

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – методика поліпшення стану шкіри, що важливо при схудненні. Завдяки йому такі косметичні недоліки, як розтяжки, що виникають при різкому наборі і скиданні ваги, стають практично непомітними. Дана процедура, як правило, служить прекрасним доповненням до різних програм схуднення.

Плазмоліфтинг передбачає ін'єкційне введення в епідерміс плазми пацієнта, в складі якої міститься безліч тромбоцитів. За рахунок цього активізуються резерви організму, що призводить до природного омолодженню шкіри.

Головні переваги плазмоліфтингу:

безпека - використання плазми пацієнта є запорукою того, що організм не відкине препарат; дієвість - процедура впливає на глибокі шари епідермісу, за рахунок чого стимулюються регенераційні процеси; зміцнення імунітету - поліпшення обмінних процесів в клітинах сприяє підвищенню стійкості організму до зовнішніх негативних впливів.

 • прискорюється відновлення тканин;
 • поліпшується обмін речовин;
 • стимулюється процес вироблення колагену і еластину;
 • нормалізується циркуляція крові;
 • відновлюється водний баланс;
 • клітини шкіри отримують більше кисню.
New-Note_2_2-300x258

Активізація природних процесів допомагає позбутися целюліту і розтяжок, а також зменшити загальну вагу. При використанні мезоролера підвищується якість шкіри: вона стає більш підтягнутою і пружною. Всі ці зміни пацієнт зможе побачити після одного сеансу. З кожною наступною процедурою ефект посилюється.

Мезотерапія

Підкоригувати фігуру, позбувшись від зайвої ваги і поліпшивши зовнішній вигляд шкіри, допоможе мезотерапія - ін'єкційна методика, дія якої спрямована на боротьбу з жировими відкладеннями. В рамках даної процедури в епідерміс пацієнта вводяться спеціальні коктейлі, що сприяють:

 • розщепленню жиру;
 • запобігання утворенню нових жирових клітин;
 • підвищенню пружності шкіри;
 • виведенню продуктів розпаду жирової тканини з клітин і міжклітинного простору.

Підбір препаратів в медичному центрі BG LAB здійснюється висококваліфікованими лікарями індивідуально для кожного пацієнта. Слід зазначити, що обов'язковий компонент коктейлів для мезотерапії - ліполітікі, завдяки яким в організмі активізуються процеси розщеплення жирової тканини. До складу таких препаратів також включаються різні вітаміни і мінерали.

Курс мезотерапії покращує якість шкіри, розгладжуючи її рельєф і усуваючи стрії.

Чистки, пілінги, зволоження

Якісне очищення і зволоження шкіри забезпечують її здоров'я і прекрасний зовнішній вигляд. Для поліпшення рельєфу ділянок тіла, в яких накопичуються жирові відкладення, часто застосовуються різні пілінги. Ця процедура сприяє видаленню поверхневого шару клітин з метою стимуляції роботи сальних залоз.

Механізм дії пілінгів залежить від того, що впливає на епідерміс: хімічні кислоти, радіочастотні або ультразвукові імпульси. Незалежно від засобів, що використовуються в процесі реалізації даної методики, пацієнт може розраховувати на її безпеку, безболісність і високоефективність. До речі, результати від процедури виявляються в такий спосіб:

 • посилюється циркуляція крові і обмінні процеси;
 • поліпшується якість шкіри і шкірне дихання;
 • омолоджується шкіра.

Ручний масаж спортивний антицелюлітний лімфодренажний

У питаннях схуднення ручний лімфодренажний масаж вважається досить дієвою методикою, адже він забезпечує не тільки косметичний, але і лікувальний ефект. Всього один сеанс дозволяє активізувати в клітинах природні процеси обміну речовин, виведення токсинів і шлаків, насичення клітин киснем. В результаті курсу такого масажу пацієнт втрачає надлишкову вагу, позбавляється від набряклості, зайвих обсягів і целюліту.

Лімфодренажний масаж надає на організм розслаблюючу дію, за рахунок чого пацієнт відчуває приємні емоції і відчуття. Його основні переваги:

 • масаж прискорює циркуляцію крові і лімфоток - ці процеси, в свою чергу, прискорюють виведення токсинів і продуктів розпаду жирових тканин з епідермісу, а також сприяють кращому засвоєнню в шкірному покриві корисних речовин і кисню;
 • масаж стимулює виведення міжклітинної рідини - за рахунок цього видаляється целюліт і проводиться профілактика утворення нових жирових відкладень;
 • масаж допомагає відновити м'язи і позбутися від набряків і запалень,

Ліпосакція без хірургії

Ефективно позбутися целюліту і знизити вагу можна не тільки шляхом хірургічного втручання, але і за допомогою безопераційної ліпосакції. На користь останнього варіанту свідчать наступні переваги:

 • дієвість методики - вага і об'єми швидко зменшуються, при цьому підвищується пружність і підтягнутість шкіри;
 • відсутність наркозу - необхідності в анестезії немає, так як процедура здійснюється безболісно для пацієнта;
 • шкіра в процесі виконання ліпосакції без операції не травмується;
 • організм швидко відновлюється після процедури.

Дана методика є безпечним способом корекції фігури. При цьому на жирові відкладення виявляється вплив хімічних препаратів, радіочастотних та ультразвукових імпульсів. Обсяги зменшуються після одного сеансу безопераційної ліпосакції, проте, для досягнення бажаного результату необхідний курс процедур.

Дієтолог

Лікар-дієтолог - це медичний фахівець, що володіє великими знаннями про культуру харчування. Якщо пацієнт стикається з проблемою зайвої ваги, то до цього лікаря рекомендується звертатися в першу чергу. Збалансована корисна їжа допоможе не тільки позбутися від ненависних кілограмів, але і поліпшити здоров'я, а також стан шкіри.

Обов'язки дієтолога зводяться:

 • до обстеження пацієнта і визначення причин посиленого набору ваги - фахівець визначає процентне співвідношення м'язів і жиру в організмі, надлишок води, перевіряє стан гормональної системи, після чого виявляє фактори, що сприяють утворенню жирових відкладень;
 • до пояснення принципу правильного харчування - йдеться про важливість правильно поєднувати різні продукти, щоб організм в достатній кількості отримував білки, жири і вуглеводи;
 • до складання індивідуальної програми харчування;
 • до призначення препаратів, дія яких спрямована на прискорення обміну речовин і абсорбцію зайвих калорій - це актуально для випадків, коли неможливо відмовитися від висококалорійних страв.

Дієтолог допомагає пацієнтові стати стрункішою, позбувшись від зайвої ваги, без сильного стресу для організму.

Таблетки для схуднення Франція

Скинути небажані кілограми можна не тільки за допомогою дієт, фізичних вправ і косметологічних процедур, а й за допомогою спеціальних лікарських препаратів. Звичайно, ефект буде найбільш помітним, якщо в комплексі використовувати всі перераховані вище засоби боротьби із зайвою вагою.

Таблетки - це фармакологічні засоби, що сприяють схудненню. Їх дія спрямована:

 • на пригнічення почуття голоду;
 • на активацію обміну речовин;
 • на поліпшення засвоєння корисних речовин, які містяться в їжі.

Слід зазначити, що вибір таблеток в центрі естетичної медицини BG LAB здійснюється висококваліфікованими лікарями в індивідуальному порядку. При цьому фахівці враховують стан здоров'я пацієнта, хвилюючу його проблему і ефект, на який він розраховує.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!