Перейти до основного вмісту

Я хочу, щоб моє волосся припинило випадати

Мезотерапія волосяної частини голови

Сильне, блискуче і густе волосся - важлива складова краси і доглянутого зовнішнього вигляду сучасної людини. Однією з найпопулярніших косметологічних процедур по догляду за волоссям є мезотерапія. Її сенс полягає у введенні поживних коктейлів під шкіру волосяної частини голови.

Введений препарат стимулює роботу залоз, які відповідальні за здоровий стан шкіри голови і волосся. Завдяки їм локони стають густішими і у них з'являється блиск. Мезотерапія підходить для всіх типів волосся: жирних, нормальних, сухих.

Ефект від процедури наступний:

 • волосся перестає випадати (мезотерапія може допомогти навіть при гормональному облисінні, яке часто зустрічається у чоловіків);
 • волосяні фолікули отримують посилене харчування, за рахунок чого навколо них прискорюється мікроциркуляція крові - це допомагає зміцнити локони і запобігти їх ламкості;
 • збільшується фаза активного росту волосяних цибулин, що стимулює зростання шевелюри;
 • зміцнюється кутикула волосся - завдяки цьому запобігається їх січення;
 • відновлюються біохімічні процеси в шкірі - активізується місцевий обмін речовин;
 • нормалізуються функціонування сальних залоз.

Суміжні фахівці

У вирішенні проблеми випадіння волосся, їх ламкості і втрати блиску допоможе лікар-трихолог, головне завдання якого визначити причину цих бід, щоб потім запропонувати найбільш ефективну програму лікування. При цьому пацієнту необхідна консультація суміжних спеціалістів:

 • ендокринолога - для обстеження щитовидної залози, захворювання якої негативно позначаються в тому числі на стані волосся;
 • гінеколога - для обстеження гормонального фону жінки.

Крім обстежень у перерахованих вище докторів, потрібна трихограмма, аналіз крові (таким чином оцінюється білковий, вуглеводний і ліпідний обмін, а також вітамінний, мінеральний і амінокислотний статус організму). На основі отриманої інформації кваліфікований фахівець призначає процедури, в результаті яких стан волосся пацієнта значно покращиться.

Мезоролери

У боротьбі з підвищеним випадінням волосся і різних форм облисіння (алопеції) дієвим інструментом є Мезоролери. Процедури з використанням таких пристосувань ефективні і для жінок, і для чоловіків.

Дана методика передбачає введення в епідерміс волосяної частини голови спеціальні коктейлі, які:

 • активують процеси вироблення колагену і еластину;
 • запускають процеси регенерації дерми;
 • покращують мікроциркуляцію крові.

Стимуляція кровообігу призводить до підвищення активності волосяних фолікул, чому прискорюється ріст волосся і поліпшується їх зовнішній вигляд. Утворені в ході цієї процедури мікроканали сприяють кращому проникненню різних косметичних засобів в глибокі шари епідермісу, тому спільно з використанням Мезоролерів доцільно застосовувати засоби, дія яких також направлено на поліпшення якості волосся.

Лікування симптоматичне

Симптоматична терапія призначається фахівцем в разі необхідності усунення негативних наслідків для волосся, викликаних будь-якими захворюваннями, що протікають з підвищенням температури тіла. У цьому випадку стан волосся може погіршитися раптово, через кілька місяців після хвороби. Проявляється це в інтенсивному випаданні волосся, їх истончении, втрати локонами блиску.

Лікування таких симптомів зводиться до застосування протизапальних і пом'якшуючих засобів, які призначаються кваліфікованим лікарем, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. В результаті певних процедур і дотримання професійних рекомендацій відбувається:

 • призупинення випадіння волосся;
 • стимуляція волосяних фолікул;
 • нормалізація сальних залоз.

Лосьйони, шампуні, маски (дом. догляд)

Сучасні виробники засобів для волосся пропонують безліч масок, лосьйонів, шампунів, основна мета яких - здорове, густе, блискуче волосся. Професійна косметика допомагає ефективно вирішити безліч проблем, так чи інакше пов'язаних з локонами.

Основне завдання шампуню - ретельне очищення шкіри голови і волосся від різних забруднень. Лосьйони і маски можуть містити вітаміни, мікроелементи, кератинові комплекси, натуральні масла, тобто вони живлять шкіру і покращують структуру волосся. Комплексне використання цих засобів дає можливість:

 • посилити кровообіг в області волосяної частини голови;
 • привести в норму функціонування сальних залоз;
 • активувати ріст волосся;
 • усунути сухість шкіри і лущення.

Такий результат можливий за умови підбору засобів професіоналом.

Біоревіталізація

Біоревіталізація – одна з найбільш ефективних методик, дія якої спрямована::

 • на відновлення густоти і здоров'я волосся;
 • на посилення кольору волосся і їх гладкості;
 • на лікування різних захворювань волосяної частини голови.

Біоревіталізація – це ін'єкційна технологія введення спеціальних коктейлів в епідерміс. Препарат робить корисний вплив на волосяні фолікули і сальні залози. Що стосується його складу, то він містить гіалуронову кислоту, а також вітамінні та мінеральні добавки.

Слід зазначити, що дана методика впливає лише на нове і спляче волосся, отже, для визначення ефекту при тонкому і рідкому волоссі має пройти певний час. При цьому деякі пацієнти можуть розраховувати на миттєвий результат, який зберігається на півроку. Як правило, щоб волосся стало густим, блискучим і здоровим, потрібно кілька процедур біоревіталізації (їх кількість визначає кваліфікований фахівець).

Філер Dr. CYJ Hair Filler

Dr. CYJ Hair Filler – філер, що характеризується унікальним складом і дією:

 • стимуляція росту волосся;
 • попередження випадіння волосся;
 • активація кровопостачання.

Даний препарат має сильну відновлювальну дію на фолікули. Завдяки посиленій мікроциркуляції крові і харчуванню корисними речовинами волосяних цибулин зупиняється процес випадіння волосся і прискорюється їх зростання. При цьому активуються сплячі фолікули, за рахунок чого зміцнюються тонке і ламке волосся.

У Філер Dr. CYJ Hair Filler стабілізована гіалуронова кислота прекрасно скомбінована з високотехнологічними пептидами, що забезпечує виражений клінічний ефект. Процедура введення філера показана всім, хто страждає від алопеції або є володарем тонкого і ламкого волосся.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!