Перейти до основного вмісту

Я хочу позбутися від зайвого волосся на тілі

Лазерна епіляція Lumenis

Небажане волосся на тілі - справжня проблема для сучасної людини, яка прагне виглядати доглянутою. Вирішувати це питання можна різними способами, багато з яких є малоефективними. Отже, краще вдатися до професійної допомоги і, не докладаючи особливих зусиль, насолоджуватися гладкою і красивою шкірою.

Один з найбільш ефективних методик видалення волосся - лазерна епіляція. Причому найкращий результат забезпечується діодним лазером Lumenis (золотим стандартом в сфері епіляції). Це пояснюється повним руйнуванням волосяного фолікула, за рахунок чого подальше зростання волосся просто неможливо.

IMG_1314-240x300

Якщо більш детально розглядати суть лазерної епіляції, то вона зводиться до того, що меланін поглинає світло, що випромінюється лазером, через що волосяна цибулина руйнується. Волоски продовжують випадати без можливості подальшого відновлення протягом двох тижнів після завершення процедури.

До переваг лазерної епіляції відноситься:

 • ефективність (щоб на тілі залишилося не більше 7% волосся, потрібно від двох до десяти процедур);
 • позбавлення від волосся на будь-якій ділянці тіла;
 • усунення врослих волосків;
 • безболісність процедури;
 • відсутність перегріву шкіри.

Фотоепіляція

Фотоепіляція, як і методика видалення волосся за допомогою лазера, заснована на поглинанні світла пігментом волосся. Енергія світла надає тепловий вплив на волосяну цибулину, в результаті чого вона руйнується. Вона виконується за допомогою потужних джерел випромінювання світла.

Така світлова епіляція вважається універсальною, так як з її допомогою ефективно видаляється волосся у володарів різного фототипу шкіри. Дана методика ефективно впливає на волосся різного кольору і структури, незалежно від ділянки тіла. Правда, тут є винятки - занадто світле і сиве волосся.

Щоб позбутися від волосся на багато років, необхідно пройти курс, що включає близько 6 процедур.

IMG_1315-225x300

Період між сеансами може становити від 2 тижнів до 1,5 місяця. При цьому структура волосся змінюється вже після першої процедури фотоепіляції, чому їх стає набагато менше.

Перевагами фотоепіляції є:

 • безпека - світло, що впливає на волосся, подібний до сонячного променя з тією лише різницею, що він не містить негативної ультрафіолетової складової. До того ж, в ході процедури не порушується цілісність шкірного покриву, отже, інфікування виключено;
 • висока швидкість виконання - один спалах охоплює 5 см2, тому один сеанс займає від кількох хвилин до півгодини (все залежить від оброблюваної ділянки);
 • безболісність;
 • неможливість звернути процес руйнування волосся.

Суміжні фахівці

Поява волосся в нетипових для жінок місцях (обличчя, груди) може подати сигнал про проблем гормонального дисбалансу, в результаті якого в жіночому організмі збільшується кількість чоловічих статевих гормонів. Йдеться про гірсутизм, для лікування якого необхідна консультація у ендокринолога та гінеколога. Це обумовлено тим, що гіперандрогенія розвивається при порушенні функціональності:

 • яєчників - про це свідчать порушення менструального циклу, неможливість завагітніти;
 • наднирників - виникає через інтенсивне вироблення стероїдних гормонів;
 • гіпофізарної - виникає при ураженні гіпофіза, при цьому зростає секреція кортизолу, андрогенів.

Лікування гірсутизму вимагає досить багато часу, оскільки перші результати помітні мінімум через півроку. Лікувальний ефект проявляється у зупинці росту волосся, при цьому вже виросли волосся нікуди не зникають. Від них можна позбутися одним з перерахованих вище методів епіляції.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!