Перейти до основного вмісту

Я хочу позбутися від міжбровних складок

Ботулінотерапія (або терапія anti-age)

Обличчя виражає всі емоції людей, навіть не дивлячись на всі спроби контролювати рухливість м'язів. З цього випливає, що зморшки - естетична проблема, з якою рано чи пізно стикається кожна людина. У числі перших змін на обличчі найчастіше з'являється міжбрівна складка. Для її усунення сучасна косметологія пропонує безліч методик.

FullSizeRender-1-300x294

Ботулінотерапія - ефективний спосіб корекції і профілактики мімічних зморшок. Варто відзначити, що вона прекрасно поєднується як з ін'єкційними, так і з апаратними методиками.

Процедура ботулінотерапіі включає етап очищення шкіри пацієнта (використовуються спеціальні дезінфікуючі засоби) і введення під шкіру препарату, що містить ботулотоксин. Завдяки йому міжбрівна складка розгладжується після процедури.

Ботулотоксин блокує активність мімічних зморшок, знімаючи з них напругу, зі збереженням природної міміки. Така дія зберігається протягом 6 місяців. Оцінити ступінь вираженості естетичних проблем і розрахувати необхідну кількість препарату здатний лише кваліфікований косметолог.

Контурна пластика

Змінити рельєф шкіри вдасться також за допомогою контурної пластики. Дана методика передбачає підшкірне введення філерів. Якщо міжбрівна складка вже досить глибока, то перед контурній пластикою під шкіру вводиться Ботокс або Диспорт.

FullSizeRender-9-300x198

Філерами називаються препарати, в основі яких знаходиться гіалуронова кислота, тому вони вважаються безпечними. Філери повністю заповнюють зморшку, через що вона розгладжується. Результат стає помітним відразу ж після процедури, більш того, він зберігається в середньому на рік.

На відміну від пластичної хірургії, контурна пластика має низку переваг:

  • миттєвий ефект;
  • оперативність виконання - пацієнту не потрібно відкладати повсякденні справи;
  • відсутність необхідності в реабілітації - пацієнт повертається до звичного ритму життя відразу по завершенню процедури.

Ліфтингові процедури косметики Danne DMK США

Косметичний бренд DMK (США) створює засоби, що допомагають ефективно боротися зі зморшками. Всі процедури, що виконуються із застосуванням даної продукції, засновані на натуральній фармакології.

FullSizeRender-10-300x198

У засобах DMK (ензимних масках) містяться ферменти - природні каталізатори, що руйнують ороговілі клітини і очищають від них поверхню шкіри. Таким чином, клітини краще насичуються киснем, а він, у свою чергу, підсилює вироблення еластину і колагену.

Маски DMK забезпечують клітини безліччю корисних речовин: вітаміни, мінерали, амінокислоти, протеїни. Завдяки цьому в клітинах шкіри активізуються хімічні процеси, зростає стимуляція м'язів, поліпшується кровообіг. В результаті спостерігається прекрасний ліфтинговий ефект, сприяє розгладженню складки в області переносиці.

Біоревіталізація

Біоревіталізація - методика омолодження шкіри і профілактики вікових змін, що припускає мікроін'єкційне введення під шкіру гіалуронової кислоти. Дія даної процедури направлена на відновлення водного балансу, поліпшення еластичності, підвищення тонусу шкіри. Завдяки їй відновлюється природна структура шкіри.

FullSizeRender-8-300x197

Основним компонентом препарату, що вводиться під шкіру в ході біоревіталізації, є гіалуронова кислота. Це прекрасний антиоксидант, який протидіє вільним радикалам, насичує шкіру вологою, стимулює вироблення колагену і еластину.

Біоревіталізація дозволяє вирішити проблему міжбровних складок за рахунок зволоження і посилення створення фібробластів в зоні переносиці. Після курсу таких процедур вирівнюється колір обличчя і рельєф шкіри, згладжуються зморшки.

Диспорт

Диспорт –унікальний препарат, що чудово зарекомендував себе в якості дієвого засобу проти зморшок, які утворюються в зоні переносиці, чола, очей від мімічних проявів емоцій. З його допомогою не тільки можна позбутися від небажаних складок, а й запобігти їх подальшій появі.

FullSizeRender-11-300x295

При попаданні Диспорта в м'яз блокуються його скорочення, тому шкірний покров, пов'язаний з даною м'язом, розгладжується. Вся процедура займає не більше 40 хвилин. При цьому використовується анестезуючий крем, що забезпечує комфорт пацієнта.

Дія цього препарату проявляється через пару днів, хоча деякі пацієнти бачать позитивні зміни в день завершення процедури. Остаточний результат проявляється протягом декількох тижнів.

Ефект від першої процедури зберігається на протязі від 4 місяців до півроку, а від другої і наступних процедур - від півроку і до 9 місяців.

RF Eximia

Радіохвильовий ліфтинг апаратом Eximia - ефективний засіб боротьби зі зморшками, включаючи міжбровні складки. Дана процедура передбачає високочастотний вплив електричного струму на шкіру. При цьому підігрівається не лише поверхневі шари шкіри, але і підшкірно-жирова клітковина. Іншими словами, створюються особливі температурні умови, що стимулюють скорочення колагенових волокон.

FullSizeRender-2-300x271

Такий вид ліфтингу запускає в епідермісі процеси природньої перебудови, що допомагають налагодити обмінні і відновні функції, за рахунок чого шкіра підтягується зсередини. Прогрів клітин дерми запускає процес вироблення волокон колагену, що відповідають за молодість. Всі ці процеси діють протягом півроку, що дає можливість підсилити і закріпити отриманий результат.

Апарат Eximia в даному випадку має низку переваг:

  • він безпечний для пацієнта;
  • 23 можливі процедури для різних типів шкіри;
  • він дозволяє регулювати глибину проникнення електричних імпульсів в тканини;
  • він надає охолоджувальний вплив на шкіру, завдяки якому пацієнт відчуває себе комфортно.

RF EndyMed

RF ліфтинг, розроблений фахівцями EndyMed, надає омолоджуючий ефект на всі шари епідермісу. В рамках даної процедури здійснюється фракційне шліфування поверхневих шарів шкіри і об'ємний RF прогрів більш глибоких шарів, за рахунок чого зморшки починають скорочуватися і матрикс шкіри активніше виробляє нові колагенові волокна. В результаті відновлюється щільність і пружність шкіри.

FullSizeRender-7-300x285

Основна перевага технології RF EndyMed - контрольований рівномірний розподіл радіочастотного випромінювання. Саме тому пацієнт під час процедури відчуває себе комфортно. Слід зазначити, що при виконанні такого пілінгу використовуються індивідуальні насадки.

Ефект від цієї процедури - покращена якість шкіри, яка проявляється в розгладженні її поверхні, усунення міжбровних складок і осередків гіперпігментації.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!