Перейти до основного вмісту

Я хочу позбутися від пігментації

Пілінги поверхневі та серединні Італія, США

Пігментація на шкірі проявляється у вигляді утворення більш світлих або темних ділянок в порівнянні з основним тоном. У більшості випадків вони не несуть небезпеки для здоров'я людини, однак, для багатьох людей пігментні плями стають косметичним недоліком, адже разом з ними шкіра може стати суше і грубіше, а також можуть з'явитися зморшки або проявитися судини.

Причини виникнення пігментації можуть бути найрізноманітнішими, починаючи з перенесених захворювань і закінчуючи віковими змінами гормонального фону. Незалежно від цього, видалити подібні недоліки можна шляхом використання комплексного підходу.

Do-Posle_0003_03
Do-Posle_0002_04

Одним з ефективних засобів боротьби з пігментними плямами є хімічний пілінг, що прискорює процеси природного відлущування поверхневого шару шкіри за рахунок використання спеціальних складів. Він може бути:

 • поверхневим - діє на рівні рогового шару епідермісу. Дана процедура допомагає освіжити і зволожити обличчя. Вона характеризується швидкістю виконання і безпекою, до того ж, вона не вимагає відновлювального періоду.
 • серединним - вважається більш ефективним, так як він діє в епідермісі, зачіпаючи клітини. Ця процедура допомагає відлущити епідерміс і збільшити товщину клітин, за рахунок чого посилюється тургор, еластичність і пружність шкіри. В результаті пігментні плями зникають.

Основа всіх пілінгів - це вплив кислот на певні шари шкіри, внаслідок чого відбувається оновлення шкіри обличчя, омолодження і ефективне очищення. Пілінги можуть бути також лужними, що вважається більш щадним. Основні пілінги, які використовуються в медичному центрі BG LAB: гліколевий, комбінації саліціовий і гліколевий, ретиноєвий, мигдальний, полігідрокіслоти і т.д. Пілінги прекрасно вирішують питання з гіперпігментацією, роблять шкіру красивою, здоровою і молодой.

Ціна:

 • PRX t33 = 2000 грн, АКЦІЯ – 10%
 • Лужний пілінг на косметиці Danne = 1300 грн
 • Пілінг поверхневий Inno = 1000 грн
 • Фермантівний пілінг = 1550 грн 
 • Пілінг PCA = 2000 грн
 • Пілінг AZELAC = 1000 грн

Мікродермабразії алмазні

Для усунення пігментації підійде і мікродермабразія, яка по суті є шліфуванням шкіри. Дана методика вважається однією з делікатних методик механічного пілінгу. Вона допомагає видалити омертвілі клітини шкіри і стимулює її регенерацію.

Алмазна мікродермабразія передбачає вплив на шкіру спеціальних насадок з алмазним покриттям і вакууму. В результаті м'яко і ефективно прибираються ороговілі клітини епідермісу. Поліпшення стану шкіри обличчя буде помітно вже після однієї процедури.

Мікродермабразія стимулює вироблення колагену і еластину, завдяки чому шкіра отримує новий життєвий імпульс. При цьому значно зменшуються вікові пігментні плями.

Do-Posle_0005_01
Do-Posle_0004_02

Що стосується особливостей проведення цієї процедури, то вона безпечна і безболісна. В процесі виконання мікродермабразії анестезія не потрібна, як не буде потрібно і реабілітаційний період по її завершенню. Такий алмазний пілінг підійде людям будь-якого віку, незалежно від типу шкіри.

У центрі естетичної медицини BG LAB застосовують кілька видів алмазних мікродермабразій. Ці процедури спрямовані на вирівнювання тону шкіри і найбільш ефективні при пігментації.

Система алмазної мікродермабразії HYDRAFACIAL - це прорив в сфері косметології, суть методу в дбайливому очищенні ороговілих клітин шкіри в комплексі з вакуумним гідропілінг, внаслідок чого шкіра обличчя моментально приймає сяючий вигляд, з'являється здоровий рум'янець, процедура показана абсолютно всім, не має протипоказань, безболісна.

При алмазній мікродермабразії EXIMIA Platinum використовується кілька видів насадок з різним рівнем амброзівності, ороговілі клітини шкіри на різних ділянках тіла знімаються ефективно протягом 20 хвилин, шкіра отримує максимальне дихання і оптимально готується для подальших процедур по тілу.

Ціна:

 • На апараті EXIMIA = 600 грн
 • Програма лікування пігментації на апараті Hydrаfaсial = від 1100 грн  до 1400 грн

Акція: алмазна мікродермабразія на апараті Hydrаfaсial при покупці процедури - в подарунок

Мезотерапія і освітлюючі ін'єкції, що зупиняють вироблення пігментів

Провести корекцію недоліків шкіри, таких як пігментні плями, можна за допомогою мезотерапії, яка передбачає ін'єкційне введення в дерму або підшкірну клітковину активних речовин. Для видалення пігментації виробляються ін'єкції речовин, дія яких спрямована на стимуляцію кровообігу, освітлення і зупинку вироблення шкірою пігменту.

Do-Posle_0001_05
Do-Posle_0000_06

Мезотерпапія як засіб боротьби з гіперпігментацією є метод лікування і спосіб введення малих доз лікарських речовин в середній шар шкіри. Мезопрепарати (мезококтейль) можуть бути як готовими, так і складеними досвідченим лікарем-дерматокосметологом. До складу мезококтейль можуть бути включені вітаміни, мінерали, гіалуронова кислота, полінуклеотіди, гомеопатичні препарати, екстракти рослин, витяжки з плаценти, прямі ліполітікі і ін.

Ціна:

 • Біоревіталізація Princess Rich = 4 700 грн
 • Біоревіталізація Jalute = 4 200 грн
 • Біоревіталізація Mesoeye C71 (глаза) = 5 300 грн
 • Біоревіталізація Meso-Wharton P199 = 6 300 грн
 • Біоревіталізація Meso-Xanthin F199 = 5 800 грн
 • Біоревіталізація Филорга NCTF HA (Франция) = 2500 грн
 • Біоревіталізація TWAC 2.0 = 5 500 грн
 • Плазмоліфтинг (пробірка Pasmolifting) = 2 000 грн

Акція: 15% знижка на будь-яке освітлення до кінця жовтня

Фракційний лазерний термоліз

Фракційний лазерний термоліз допомагає вирішити багато естетичні проблеми, в тому числі, і позбавлення шкіри від пігментних плям. Суть цієї процедури полягає у впливі лазерного променя на шкіру. Здорова тканина, що оточує пошкоджені ділянки, активується, за рахунок чого посилено відновлює мікропошкодження. В результаті відбувається оновлення тканин і усунення естетичних дефектів.

У фракційного лазерного термоліза немає обмеження щодо впливу на особливо ніжні ділянки шкіри. Іншими словами, небажані пігментні плями, незалежно від їх масштабів, можна видаляти навіть в тому випадку, якщо вони розташовані:

 • на зовнішніх куточках очей;
 • на повіках;
 • на шиї;
 • в зоні декольте.

Фракційний термоліз одна з унікальних апаратних процедур, яка дозволяє за один сеанс омолодити шкіру на 5-10 років. Це одна з найбільш затребуваних процедур в осінньо-весняний час року. Процедура ефективно допомагає вирішувати проблеми гіперпігментації всього за кілька сеансів. Крім видалення пігментних плям фракційний лазерний термоліз володіє приголомшливим ліфтінговим ефектом.

Ціна: 1 імпульс 50 грн.

Акція: При покупці від 100 імпульсів - вартість 25 грн імпульс

Карбоксітерапія Medicare

В області лікувальної косметології існує ще одна процедура, за допомогою якої можна усунути пігментні плями - карбоксітерапія. В основі даної технології лежить вплив діоксиду вуглецю на підшкірні шари, що стимулює тканини поглинати більше кисню з крові.

Карбоксітерапія Medicare (Німеччина) - це фізіологічний метод поліпшення якості і структури шкіри. Це унікальна і, по суті, єдина процедура, яка ефективно нормалізує себорегуляцію, мінімізує рубці постакне, запобігає руйнуванню генового шару, має потужну протизапальну дію. Процедура дуже приємна, займає не більше півгодини, видимий ефект досягається в перший же день. Карбоксітерапія надає ефект загоєння. Містить гіалуронову кислоту.

Ціна:

 • Карбокситерапія + сироватка ліфтинг обличчя = 1300 грн
 • Карбокситерапія глобальне омолодження = 1100 грн
 • Карбокситерапія неінвазивна = 1200 грн
Записаться на процедуру можно либо на сайте, либо по телефону!