Перейти до основного вмісту

Я хочу позбутися від прищів

Лікування медичної косметикою Danne DMK (США)

Професійна лікувальна косметика DMK ось уже впродовж 45 років є найбільш ефективною для лікування вугроевої хвороби, яка виникає при одночасній дії багатьох чинників.

Проводяться процедури: 1) атравматична чистка, 2) ферментотерапія, 3) зволожуючі процедури і тд. До складу препаратів при лікуванні вугревої хвороби входять як рослинні інгредієнти, так і активні речовини, які впливають на причину появи акне. Лікування ефективно направлено на усунення запалень, допомоги при зниженні бар'єрних функцій шкіри і підвищеному потовиділенні, регулює епідермальний втрату вологи і гіперкератоз.

Плазмоліфтинг (Росія, Швейцарія)

Акне вважається мультифакторним захворюванням, тобто воно виникає внаслідок кількох причин. Саме тому його лікування займає досить багато часу. У деяких випадках після акне на шкірі залишаються сліди.

Один з найбільш ефективних і безпечних способів лікування - плазмоліфтинг. Це найбільш ефективна процедура при лікуванні вугревої хвороби, заснована на тромбоцитарній аутоплазмі. Абсолютна безболісність процедури в поєднанні з максимальною ефективністю забезпечили величезну популярність плазмоліфтінгу, і на сьогоднішній день процедура є найбільш популярною. Сприятливий вплив тромбоцитів на клітини шкіри дозволяє в мінімально короткі терміни домогтися бажаного результату і позбутися від акне раз і назавжди.

Пілінги поверхневі та серединні (Італія, Іспанія, Франція, США)

Пілінг - косметична процедура, заснована на відлущуванні поверхневих, серединних і глибоких шарів епідермісу. Поверхневий пілінг вважається самим м'яким, оскільки він зачіпає тільки верхні шари шкіри. З його допомогою видаляються сліди від прищів і незначні пігментні плями. Для більш вираженого ефекту застосовується серединний пілінг, який стосується більш глибокі шари шкіри.

Пілінги - це універсальні помічники при лікуванні багатьох косметологічних проблем, при вирішенні проблем акне використовуються кислотний, ензимний, ретиноловий, лужний пілінги, а також пілінги з АНА-кислотами. Дуже важливо для отримання ремісії при лікуванні акне пілінгами - дотримуватися адекватного догляду за шкірою, який включає в себе дбайливе очищення, глибоке зволоження, захист від сонця. Пілінги незамінні при лікуванні акне, їх оригінальні склади перевірені в ході численних клінічних досліджень і спрямовані на різні рівні терапевтичного впливу - від агресивного до м'якого, що сприяє відновленню нормального функціонування клітин.

Гіалуронова кислота малої концентрації на постакне і пігментні плями

Гіалуронова кислота - важливий компонент міжклітинної речовини і багатьох біологічних рідин. Її дія спрямована на утримання води в міжклітинному просторі. Більш того, вона сприяє загоєнню шкіри, а також стимулює утворення колагену і еластину.

Низькомолекулярна гіалуронова кислота надає хорошу протизапальну дію. Завдяки цій властивості її використовують при лікуванні постакне і пігментних плям.

 

 

Введення гіалуронової кислоти в шкіру і підшкірні шари виконується за допомогою ін'єкцій або безін'єкційно. У першому випадку мова йде про біоревіталізацію і мезотерапію обличчя, ефективно усуває вугревий висип і його наслідки. Що стосується другого варіанту використання кислоти, то він передбачає нанесення спеціального гелю на шкіру з подальшим введенням його в більш глибокі шари за допомогою гальванічного або кисневого струму, лазерного променя, ультразвукових хвиль.

Гіалуронова кислота прекрасно зволожує, відновлює структуру шкіри, прибирає наслідки вугревої хвороби, розгладжує рельєф шкіри, прибирає в'ялість, запалення, володіє потужним тонізуючим і антиоксидантним ефектом. Комплексне застосування гіалуронової кислоти регулює підвищене потовиділення і нормалізує дію сальних залоз, відновлює епідермальний бар'єр, має протизапальні, бактерицидні і загоюютчі властивості.

Карбоксітерапія неінвазивна (Німеччина)

Неінвазивна карбоксітерапія - технологія, здатна вирішити питання природного очищення поверхневих шарів шкірного покриву. Вона стимулює оновлення і нормальне функціонування шкіри.

Дана технологія включає ексфоліацію, оксигенацію і ремодулювання шкірного покрову обличчя. З її допомогою не тільки очищаються поверхневі шари, але і запускається процес природньої аерації.

Карбоксітерапія підвищує ефективність пілінгу, посилює дію інших методик боротьби з прищами, збільшує інтенсивність регенерації і відновлення шкіри. Подібні процедури виправдані в програмах лікування пацієнтів з акне через їх позитивний, стійкий і тривалий ефект. При цьому вони попереджають розвиток постакне.

Німецька якість карбоксітерапії від MediCare - це фізіологічний метод поліпшення якості і структури шкіри. Це єдина процедура, яка ефективно нормалізує себорегуляцію, мінімізує рубці постакне, запобігає руйнуванню генового шару, має потужну протизапальну дію. Процедура дуже приємна, займає не більше півгодини, видимий ефект досягається в перший же день. Карбоксітерапія надає загоюючий ефект. Містить гіалуронову кислоту.

Здача аналізів

Кваліфікованому фахівцю досить оглянути пацієнта, щоб поставити діагноз вугревої хвороби. Однак для визначення причин її виникнення можуть знадобитися результати аналізів:

  • крові на гормони - перевіряється баланс статевих гормонів і гормонів щитовидної залози;
  • біохімічного аналізу крові - при цьому особливу увагу направлено на печінкові проби;
  • клінічний аналіз крові - допомагає виявити запалення, що посилюють перебіг вугревої хвороби. Якщо виявляються гнійники, то проводиться аналіз на патогенну флору і чутливість пацієнта до антибіотиків;
  • калу на дисбактеріоз кишечника - будь-які відхилення від норми вимагають корекції стану, а для цього потрібні консультації у інших лікарів (ендокринолога, гінеколога, гастроентеролога).
  • аналіз на хелікобактер пілорі.

Суміжні фахівці: ендокринолог, гінеколог, гастроентеролог

Основна причина виникнення прищів - надлишок в організмі чоловічих гормонів. Саме вони призводять до гіперактивного функціонуванню сальних залоз, в результаті чого з'являються акне. Даний процес нерідко ускладнюється збоями в інших системах (порушення менструального циклу, гірсутизм). Якщо вчасно не звернути увагу на цю проблему, то вона може привести до безпліддя і розвитку синдрому полікістозних яєчників у жінок. У деяких випадках прищі сигналізують про захворювання надниркових залоз і гіпофіза.

З усього перерахованого вище випливає, що при виникненні вугревої хвороби допомога гінеколога-ендокринолога може бути корисна.

Другий за популярністю причиною появи акне вважається порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Прищі часто виникають при дисбактеріозі кишечника, що випливає з холецистит, гастрит, виразкова хвороба. Розібратися в цьому питанні допоможе гастроентеролог.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!