Перейти до основного вмісту

Я хочу позбутися від другого підборіддя

Мезотерапія

Проблема другого підборіддя хвилює багатьох сучасних людей, так як зовнішній вигляд сьогодні значить дуже багато. З таким косметичним недоліком стикаються не тільки жінки, а й чоловіки, тому питання усунення другого підборіддя досить актуальне.

У більшості випадків така проблема виникає у людей із зайвою вагою, однак, існують і інші причини, наприклад:

 • вік - в міру старіння в епідермісі руйнується еластин і колаген, що сприяє втраті шкірою пружності, отже, м'які тканини починають провисати або формується друге підборіддя;
 • гормональні порушення - стимулюють формування жирових клітин в шийної області;
 • захворювання щитовидної залози - якщо збільшується щитовидна залоза, то передня поверхня шиї теж стає більше;
 • постава - сутулість і постійно опущена голова порушують кровообіг в області шиї, від чого в зоні підборіддя відкладається жир.

Мезотерапія – один із способів боротьби з другим підборіддям. Її суть полягає в ін'єкціях спеціальних препаратів, дія яких спрямована на руйнування жирової тканини, після чого вводяться препарати, що відновлюють тургор, а також улучает мікроциркуляцію, тонус і пружність шкіри. Щоб досягти бажаного результату, в середньому потрібно 6 процедур.

RF Eximia

RF ліфтинг активно використовується для спалювання жирових відкладень в зоні підборіддя, незалежно від віку шкіри. Він викликає мікроскопічні зміни в тканинах і ремоделювання нового колагену, що допомагає поліпшити і підтягнути шкірну структуру.

Даний вид ліфтингу добре справляється із завданням зміни контуру обличчя і шиї за рахунок руйнування надлишку підшкірного жиру. При цьому особливо ефективний апарат Eximia, створений італійськими розробниками. Основний його складовою є маніпула, всередині якої розташовані ролери. За рахунок такої конструкції забезпечується механо-вакуумний масаж.

Ексклюзивність RF ліфтингу апаратом Eximia полягає в наступному:

 • змінна фазність функціонування вакууму забезпечує обережний вплив на шкіру. При цьому поліпшується кровообіг і виробляється дермальний білок, що створює ефект підтяжки;
 • ультразвукова кавітація, здійснювана на низьких частотах, забезпечує руйнування жирових вакуолей, за рахунок чого можна позбутися від зосереджених щільних відкладень жиру;
 • електропорація забезпечує збільшення проникності мембрани адипоцитів, що дає можливість посилити міжклітинний метаболізм і видалити продукти розпаду.

RF EndyMed

Ще один варіант безопераційного ліфтингу шкіри - технологія 3DEEP, яка реалізується за допомогою ізраїльського апарату EndyMed. Результат даної методики - підтягнута пружна шкіра. Причому такий ефект досягається безболісно і зберігається протягом тривалого періоду.

Суть методики 3DEEP полягає в обробці шийної області за допомогою спеціальної маніпули, що направляє енергію точно в дерму, виключаючи розсіювання в поверхневих шарах. Дерма розігрівається до певної температури, при якій пошкоджені колагенові волокна починають стискатися і скручуватися в спіралі. Це сприяє підтяжки тканин шкіри, які втратили свою пружність. Дана процедура також стимулює вироблення нових еластичних колагенових волокон.

Даний вид ліфтингу формує підтримуючу матрикс-структуру. Спочатку цей процес запускається косметологічними процедурами, однак, навіть по їх завершенню він триває. В результаті впливу апарату EndyMed друге підборіддя стає менш помітним уже після першого сеансу, а після курсу процедур воно і зовсім зникає.

Ліполітики

Підкоригувати проблемну ділянку можна шляхом використання ліполітики - ін'єкцій, що вводяться в жирову тканину з метою активації ліполізу. В ході хімічної реакції жир розщеплюється до кислот. До того ж, активні компоненти препарату допомагають вивести продукти розпаду з організму через нирки і печінку. Слід зазначити, що ліполітики вводяться в проблемну ділянку, внаслідок чого розщеплюються жирові відкладення виключно там, де це потрібно.

Ліполітичні препарати мають загальний принцип дії. При попаданні в жирову тканину вони стимулюють зростання внутрішньоклітинного тиску, а це призводить до розщеплення жирових клітин на жирні кислоти, які потрапляють в лімфу.

Ін'єкційний ліполіз допомагає ефективно вирішити естетичні проблеми, що стосуються корекції овалу обличчя.

Ліфтингові процедури косметики Danne DMK США

Американська косметика Danne DMK широко поширена серед косметологів з різних країн. Вона ефективна в боротьбі з другим підборіддям, правда, в комплексі з іншими засобами. Вся продукція, що випускається під цією торговою маркою, містить рослинні компоненти, при цьому ароматизатори і консерванти виробником не використовуються.

Засоби Danne DMK, призначені для використання в клінічних умовах, повинні застосовуватися в комплексі, причому, кожен препарат вимагає конкретної послідовності дій. Саме тому до роботи з цією косметикою, яка має лікувальні властивості, допускаються лише досвідчені лікарі-косметологи.

Препарати, дія яких спрямована на корекцію овалу обличчя, проникають в глибокі шари епідермісу, за рахунок чого:

 • зміцнюються м'язи;
 • ущільнюється шкіра;
 • підвищується тонус;
 • поліпшується тургор;
 • виконується профілактика гравітаційного птозу;
 • зміцнюються капіляри.

Апаратні процедури по тілу

Всі апаратні методики, що застосовуються для усунення другого підборіддя, спрямовані на поліпшення кровообігу і живлення клітин шкіри. Вони поділяються за механізмом впливу на дві групи:

 • грунтуються на впливі імпульсних струмів;
 • грунтуються на впливі ефекту радіохвиль.

До першої групи належить міостимуляція - методика, яка допомагає прибрати провисаюче підборіддя. Її суть полягає у впливі електричних імпульсів на м'язи, за рахунок чого проводиться підтяжка шкіри і усувається надлишок рідини в клітинах. В результаті розміри підборіддя істотно зменшуються.

До другої групи апаратних методик відноситься радіохвильовий ліфтинг - найбільш популярна процедура позбавлення від проблеми другого підборіддя. Її сенс полягає у впливі на проблемну ділянку радіохвиль. Результат таких процедур: поліпшення кровообігу, підвищення регенерації клітин, підтяжка шкіри, зменшення об'єму жирової тканини.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!