Перейти до основного вмісту

Я хочу контур обличчя-шия

Плазмоліфтинг

Нечіткість контуру обличчя-шия обумовлена обвисанням шкіри в цій зоні. Ця проблема відразу видає вік і від неї, на жаль, неможливо позбутися за допомогою декоративної косметики. Пружність шкіри безпосередньо залежить від вироблення колагену, однак, з кожним роком обмінні процеси сповільнюються. У цей момент шкірі потрібна допомога.

Сучасна косметологія пропонує безліч методик корекції контуру обличчя-шия, наприклад, плазмоліфтинг - інноваційна лікувально-омолоджує процедура контурної пластики. В основі даної технології - використання ресурсів організму, тобто препарат для наступних уколів створюється з плазми крові пацієнта, чим обумовлена його безпеку.

Плазмоліфтинг – ефективний засіб для усунення вікових ознак, оскільки дана методика дозволяє поліпшити еластичність шкіри, а також нормалізувати водно-ліпідний баланс.

Плазмоліфтинг виконується наступним чином: у пацієнта проводиться забір венозної крові, яка потім поміщається в центрифугу. Менше ніж через півгодини утворюється плазма. Саме вона згодом вводиться в проблемну зону. Результат від процедури стає помітним через кілька тижнів. Він проявляється в нормалізації обмінних процесів в клітинах, поліпшення тургору і в зволоженні шкіри.

Мезотерапія

Ще один спосіб боротьби з в'ялістю шкіри - мезотерапія. Суть цієї технології полягає в ін'єкційному введенні в епідерміс спеціальних препаратів-коктейлів, що містять гіалуронову кислоту, вітаміни, амінокислоти та інші корисні речовини. Дія цього коктейлю направлено на очищення, харчування і ліфтинг шкіри. Після даної процедури поліпшується стан шкіри, отже, контур обличчя-шия стає більш чітким.

Мезотерапія включає кілька етапів:

  • анестезія (знеболення);
  • ін'єкційне введення препарату;
  • антисептичну обробку - нанесення заспокійливих масок.

Ін'єкції, як правило, виконуються досвідченими косметологами вручну, оскільки це забезпечує повний контроль над процесом і дає можливість врахувати індивідуальні особливості шкіри пацієнта.

Мезотерапія характеризується невеликою травматичністю, фізіологічністю впливу, нетривалим періодом реабілітації, що дозволяє поєднувати її з іншими косметологічними процедурами.

Ліфтингові ензимні маски

Ензимами називають високомолекулярні білки, присутні у всіх живих клітинах. Саме вони беруть участь в обмінних процесах, видаленні ороговілих клітин, регенерації тканин, захисту обличчя від негативних зовнішніх впливів.

Ензими входять до складу багатьох масок, дія яких спрямована на глибоке очищення шкіри. Ензимні маски часто використовуються в боротьбі з такими косметичними недоліками шкіри, як акне і пігментація. Це обумовлено їх здатністю позитивно впливати на утворення нових клітин, оновлення дерми, усунення бактерій, що викликають появу прищів. Однак за допомогою таких масок виконується ліфтинг: підвищується пружність шкіри, розгладжуються зморшки, стягаються пори, від чого обличчя стає свіжим і відпочилим.

Ліфтингові ензимні маски надають дбайливий вплив на шкіру, на відміну від продуктів, у складі яких присутні кислоти.

Косметика Danne

Міцну позицію серед професійних косметичних засобів припадає на продукцію торгової марки Danne DMK. Ця косметика допомагає ефективно боротися зі старінням шкіри і з її недоліками, оскільки вона є високотехнологічним продуктом, особливістю якого є натуральний склад.

Природний ефект, який досягається за допомогою косметики Danne DMK, обумовлений дією ферментів - природних каталізаторів, що містяться в масках цієї косметичної лінії. Ці речовини усувають омертвілі клітини, усуваючи забруднення ендогенного і екзогенного походження. При цьому проникненню кисню в клітини шкіри ніщо не перешкоджає, отже, еластин і колаген виробляються в таких умовах більш активно.

Ензимні маски Danne DMK постачають епідерміс вітамінами, мінералами, амінокислотами, протеїнами, які так потрібні для активації хімічних процесів і для стимуляції м'язів. Все це допомагає поліпшити периферичний кровообіг, а значить, і ліфтинг шкіри.

Біоревіталізація

Підкоригувати косметичні недоліки обличчя і шиї можна за допомогою біоревіталізації. В рамках даної процедури відбувається насичення глибоких шарів епідермісу гіалуроновою кислотою, що активує утворення колагену і еластину, а також покращує обмінні процеси на клітинному рівні. В результаті шкіра стає зволоженою і підтягнутою, при цьому зникають дрібні зморшки.

В процесі біоревіталізації підвищується концентрація гіалуронової кислоти, однак, це не основний механізм впливу. Дія процедури направлено на стимуляцію синтезу цієї речовини в організмі.

До переваг біоревіталізації відноситься:

  • природність впливу - суть даної процедури полягає у введенні гіалуронової кислоти в середні і глибокі шари епідермісу, де вона діє на клітинному рівні;
  • швидкодія - результат від процедури стає помітним уже після 1-2 сеансів;
  • збереження ефекту на тривалий термін - зволожена шкіра, підтягнутий овал обличчя, розгладжені зморшки - ефект, який зберігається до півроку. Цей період залежить від віку пацієнта, швидкості вироблення організмом гіалуронової кислоти.

Контурна пластика

Під контурної пластикою мається на увазі ін'єкційна технологія корекції контуру обличчя-шия, що припускає заповнення підшкірних ділянок філерами. Ця методика вважається непоганою альтернативою пластичної операції, так як завдяки філерам також можна внести значні зміни в риси обличчя.

Оперативність і простота виконання, відсутність необхідності в наркозі і в реабілітації свідчать про користь контурної пластики.

Найчастіше в контурній пластиці застосовуються препарати, в основі яких знаходиться гіалуронова кислота, але ж це природний шкірний субстрат, що виключає алергії і інші побічні ефекти.

Незалежно від того, що процедура безпечна, контурна пластика може виконуватися дипломованими лікарями, так як лише кваліфікований косметолог здатний підібрати препарат, дозування і місця ін'єкцій.

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія –досить ефективний спосіб збереження краси та молодості. Це ін'єкційна технологія, що дозволяє скорегувати форму обличчя. Дана процедура передбачає введення під шкіру ботулотоксину, що блокує роботу м'язів і припиняє викид ацетилхоліну. Слід зазначити, що препарат паралізує м'язи лише на певний час, якого цілком достатньо для розгладження вже наявних зморшок і запобігання утворенню нових.

До переваг ботулінотерапіі відноситься відсутність активного впливу на нервову систему, а саме: процедура не пошкоджує нерви і не перешкоджає утворенню нервово-м'язового медіатора по завершенню дії препарату. До того ж, процедура проходить безболісно за рахунок використання холодового аплікатора, шкіра при цьому не травмується, отже, реабілітація в цьому випадку не буде потрібно.

Hydrafacial (гідрафаціал)

Hydrafacial — апаратна косметологічна методика, дія якої спрямована на дбайливе очищення і омолодження шкіри. Дана технологія робить багатобічний вплив на шкіру - пілінг, екстракцію, антиоксидантну терапію.

Особливість Hydrafacial полягає в тому, що разом з очищенням шкіри, яка здійснюється за рахунок впливу вакууму, проводиться її зволоження активними сироватками. Це сприяє хорошому зволоженню і оновленню шкірного покриву, усунення шкірних проблем і антивікового догляду.

Класична процедура включає три основних етапи:

  • оновлення, очищення, ексфоліацію (поверхневе очищення);
  • екстракція (глибоке очищення);
  • зволоження, антиоксидантна терапія, насичення епідермісу гіалуроновою кислотою.

Ефект від Hydrafacial помітний вже після одного сеансу. Правда, для корекції обличчя-шия буде потрібно цілий курс таких процедур, який призначається досвідченим косметологом.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!