Перейти до основного вмісту

Я хочу красиві вилиці

Контурна пластика

В даний час актуально підкреслювати вилиці. З цим завданням чудово справляється контурна пластика, яка допомагає перетворити обличчя, не вдаючись до пластичної хірургії. При цьому усуваються деякі косметичні недоліки типу носогубних зморшок або невеликого птозу.

Суть контурної пластики полягає в використанні філера, в основі якого знаходиться гіалуронова кислота. Слід зазначити, що для виконання такої процедури підходять препарати з високою щільністю, інтенсивно зволожують шкіру і підкреслюють вашу привабливість.

Ділянка, куди вводиться гіалуронова кислота, стає більшою за обсягом. При цьому досвідчений фахівець віддає перевагу тим препаратам, за допомогою яких ця частина обличчя буде не пастозною, а чітко окресленою. Вибравши препарат і визначившись з формою вилиць, лікар-косметолог накладає на ділянку обличчя, яка потребує корекції, крем з анестезуючими властивостями. Через півгодини знеболювальна аплікація знімається і за допомогою спеціального шприца гель вводиться під шкіру.

Філер попередньо розминається пальцями для рівномірного розподілу без утворення грудок. В результаті вилиці будуть виглядати більш симетрично і природньо.

Біоревіталізація

Біоревіталізація також є ін'єкційною технологією введення під шкіру препаратів, у складі яких присутня гіалуронова кислота. Даний компонент стимулює зростання нових клітин, забезпечуючи при цьому природне зволоження шкіри. Ця процедура покращує якість шкіри, зволожує її, відновлює фібробласти і колагенові волокна, формуючи таким чином чітку лінію вилиць.

Біоревіталізація шкіри допомагає активізувати обмінні процеси, очистити і звузити пори, а також посилити кровопостачання. Для цього в епідерміс вводяться спеціальні коктейлі, що стимулюють вироблення колагену і антиоксиданту, відновлення клітинного метаболізму і запуск процесу реструктуризації.

Основними перевагами біоревіталізації є:

  • оперативність отримання результату. Позитивна динаміка помітна після одного-двох сеансів;
  • тривалість ефекту. Отриманий ефект після курсу процедур зберігається протягом, як мінімум, трьох місяців, а в деяких випадках цей період вимірюється роками.

Дана процедура ідеально підходить для підготовки шкіри до контурної пластики і лазерного шліфування. Використовувані препарати відмінно живлять і насичують саму тьмяну, і тонку шкіру, що в'яне.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!