Перейти до основного вмісту

Я хочу прибрати зморшки в області рота

Контурна пластика

Поява зморшок навколо рота свідчить про природне старіння шкіри. Сучасна медицина пропонує безліч методик, завдяки яким зморшки стануть практично непомітними, а шкіра - більш пружною.

Найефективніший і швидкий спосіб поліпшити зовнішність - контурна пластика. Це ін'єкційна технологія введення в епідерміс філерів на основі гіалуронової кислоти, завдяки якій шкіра підтягується і омолоджується. При цьому результат зберігається протягом 6-12 місяців. Слід зазначити, що з часом препарат розсмоктується і виводиться з організму, тому процедуру потрібно повторювати по закінченню періоду, згаданого вище.

New-Note_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2-300x292

Гіалуронова кислота є унікальним натуральним продуктом, здатним утримувати вологу в клітинах дерми, за рахунок чого забезпечується оптимальний тонус і висока еластичність шкіри. Ін'єкційне введення філерів, що містять гіалуронову кислоту, допомагає:

 • призупинити вікові зміни шкіри;
 • розгладити наявні зморшки.

Процедура контурної пластики не викликає почуття дискомфорту у пацієнта і показує миттєвий результат, який можна порівняти з ефектом від хірургічного втручання. Після неї пацієнтові не потрібна реабілітація, оскільки повернутися до повсякденних справ можна вже через годину.

Біоревіталізація

Проблема зморшок в області рота може бути вирішена і в інший спосіб - біоревіталізацією. Дана методика передбачає введення в проблемну зону спеціального коктейлю, в складі якого обов'язково присутня гіалуронова кислота. Гарантований результат після такої процедури - добре зволожена гладка шкіра з ефектом омолодження.

Коктейлі, які використовуються в процесі біоревіталізації, роблять позитивний вплив:

 • на відновлення природнього тургору;
 • на вироблення еластину і колагену;
 • на синтез клітин.
New-Note_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2-300x168

До того ж, вони стимулюють вироблення в епідермісі власної гіалуронової кислоти та інших корисних компонентів міжклітинної речовини.

Процедура біоревіталізації спрямована, в першу чергу, на стимуляцію регенераційних процесів, завдяки яким розгладжуються зморшки, і поліпшується якість шкіри.

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтингом називається PRP-терапія, характерними особливостями якої є:

 • ефективність;
 • безпека;
 • універсальність.
New-Note_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2-300x168

Дана методика ґрунтується на введенні глибоко в епідерміс плазми пацієнта, насиченою тромбоцитами. Саме завдяки тромбоцитам швидше загоюються пошкоджені тканини, оновлюються клітини і відновлюється щільність шкіри. Отже, по завершенню процедури область навколо губ стає пружною і еластичною, а наявні зморшки розгладжуються.

Плазмоліфтинг чудово може впоратися з різними косметологічними проблемами. Ця технологія дозволяє доставити в глибокі шари дерми корисні речовини, дія яких спрямована на активізацію вироблення колагену. Більш того, завдяки їй шкіра стає менш чутливою до негативних факторів.

Дана PRP-терапія стимулює природні процеси омолодження шкіри. Зморшки навколо рота стають не такими вираженими вже після однієї процедури. Для посилення результат лікар призначає пацієнтові курс плазмоліфтингу.

Мезотерапія

Позбутися від ознак старіння шкіри у вигляді зморшок допоможе мезотерапія. В цьому випадку в проблемну зону ін'єкційним методом вводиться спеціальний коктейль. Він доставляється прямо в підшкірний простір, де найбільш активно протікають обмінні процеси. Висока інтенсивність цих процесів дозволяє доставити всі корисні компоненти препарату прямо в ціль.

У косметології мезотерапія по своїй дієвості знаходиться між пластичною хірургією і косметичними засобами. Варто відзначити, що ефект від процедури безпосередньо залежить від введеного в епідерміс коктейлю. До речі, в його склад часто включається гіалуронова кислота, амінокислоти, вітаміни та інші речовини, що стимулюють регенерацію тканин. Підібрати для пацієнта найбільш відповідний коктейль здатний лише кваліфікований фахівець.

Мезотерапія має безліч переваг, серед яких:

 • відсутність вікових обмежень для використання даної методики;
 • тривалий ефект - забути про будь-які процедури для омолодження можна, як мінімум, на 6 місяців після курсу процедур;
 • сумісність з іншими косметологічними процедурами.

Пілінг поверхневий

Поверхневий пілінг вважається найбезпечнішим і безболісним способом вирішення проблеми зморшок навколо губ. Для реалізації цієї методики використовуються спеціалізовані апарати, механічні пристрої, хімічні кислоти, за допомогою яких здійснюється вплив на поверхневий шар епідермісу:

 • активізуються обмінні процеси;
 • видаляються ороговілі клітини;
 • вирівнюється рельєф шкіри.

Хімічні кислоти, різні пристосування і апарати стимулюють клітини і нервові закінчення, отже, прискорюється процес утворення фібробластів, що відповідають за вироблення еластину і колагену.

При виконанні поверхневого пілінгу у пацієнта виникають приємні відчуття. Після такої процедури не потрібно реабілітаційний період, тобто шкіра буквально відразу приходить в норму, а значить, пацієнт може займатися звичними справами відразу по завершенню пілінгу.

Пілінг серединний

Зморшки, утворені з віком навколо рота, можна зробити непомітними шляхом проходження курсу серединного пілінгу. В ході цих процедур:

 • шкіра очищається від ороговілого поверхневого шару клітин;
 • активізуються відновні і обмінні процеси.

На проблемну зону в даному випадку виявляється вплив хімічними кислотами, механічними приладами, інноваційними апаратами. В результаті такого впливу поверхневий шар дерми очищається від ороговілих клітин, а з клітин виводяться токсини. При цьому оболонка клітин навмисно руйнується, так як це допомагає прискорити регенерацію тканин.

Головний «плюс» серединного пілінгу - стимуляція утворення колагенових волокон, що відповідають за пружність і молодість шкіри.

RF Eximia

Унікальний апарат для косметологічних процедур Eximia відрізняється своєю функціональністю. З його допомогою можна досить швидко і ефективно позбутися від зморшок, що утворилися навколо рота. Для цього застосовується радіоліфтінг, дія якого спрямована на відновлення каркаса з колагенових волокон.

Суть методики RF ліфтингу полягає в тому, що на тканині епідермісу впливають радіохвильові імпульси. Цей процес супроводжується нагріванням тканин до 65 ° С. При такій температурі молекули колагену скручуються в спіралі, що проявляється у вигляді ліфтингу і вирівнювання рельєфу шкіри.

Переваги процедури RF Eximia:

 • ефект від процедури помітний відразу ж після її завершення, більш того, він посилюється з кожним наступним сеансом;
 • курс може включати від 6 до 12 процедур. Їх точна кількість визначається дерматологом, виходячи зі стану шкіри пацієнта;
 • даний вид ліфтингу омолоджує шкіру, причому, цей ефект накопичується і поліпшується від процедури до процедури. У підсумку, шкіра стає підтягнутою і такий її стан зберігається протягом півроку.

RF EndyMed

Радіочастотний ліфтинг - ще один ефективний засіб боротьби зі зморшками, що утворилися навколо губ. Дана методика поєднує в собі відразу дві технології - фракційну шліфування і термоліфтингу. Для її реалізації використовується інноваційний апарат EndyMed. Саме з його допомогою можна впливати на глибокі шари епідермісу, за рахунок чого:

 • вирівнюється рельєф шкіри;
 • відновлюється пружність дерми.

Фракційний RF ліфтинг - безболісна процедура, незважаючи на нагрів шкіри, який виникає в процесі її виконання. Підвищена температура сприяє утворенню колагену і еластину, що забезпечують омолодження дерми.

Ефект від RF EndyMed багато в чому залежить від професіоналізму дерматолога, адже саме він відповідає за розподіл радіочастотного випромінювання в епідермісі. Щоб позбутися від зморшок, потрібно пройти цілий курс процедур, хоча помітне поліпшення шкіри спостерігається вже після першої процедури.

Ендомасаж

Зробити шкіру навколо губ підтягнутою і пружною, розгладивши при цьому зморшки, допоможе ендомасаж. В ході виконання цієї процедури чиниться сильний вплив на з'єднувальну тканину, через що відбувається стимуляція обмінних процесів і відновлення природного тургору.

Курс ендомасажу активізує процес утворення фібробластів, що відповідають за вироблення колагенових волокон. Завдяки такій дії чітко проявляється ефект ліфтингу, який сприяє омолодженню обличчя.

Основні характеристики ендомасажу:

 • ефективність - яскраво виражені зморшки навколо губ стають практично непомітними, а якість шкіри значно поліпшується;
 • безболісність - пацієнт протягом всієї процедури відчуває себе комфортно і безпечно;
 • фізіологічність - розгладження зморшок відбувається природньо.

Алмазна мікродермабразія Hydra Facial 1 зона

Повернути шкірі пружність, позбавивши її від ненависних зморшок навколо губ, допоможе Hydra Facial. Вже після одного сеансу спостерігається омолоджуючий ефект. Усунення будь-яких косметологічних проблем в цьому випадку здійснюється комплексно. До речі, алмазна мікродермабразія є основною процедурою Hydra Facial. Це м'який пілінг особи, що сприяє видаленню ороговілих клітин і регенерації дерми.

Діамантову мікродермабразію повинен виконувати досвідчений дерматолог. Переваги цієї процедури:

 • комфорт - мікродермабразія протікає безболісно і безпечно для пацієнта;
 • відсутність реабілітаційного періоду;
 • миттєвий результат - щоб помітити поліпшення стану шкіри, досить однієї процедури. При проходженні повного курсу Hydra Facial обличчя стає оксамитовим, а зморшки зникають;
 • універсальність - ця процедура підходить для пацієнтів з будь-яким типом шкіри.

Мікродермабразія Eximia

Мікродермабразія – процедура, дія якої спрямована на відлущування ороговілих клітин з поверхні шкіри, що сприяє вирівнюванню її рельєфу і підвищенню пружності. Особливість даної методики полягає в використанні інноваційного апарату Eximia.

Мікродермабразія – різновид механічного пілінгу, який надає м'який вплив на шкіру. При цьому в процесі процедури:

 • дерма ефективно очищається від ороговілих частинок;
 • наявні зморшки розгладжуються;
 • усувається гіперпігментація;
 • по її завершенню в епідермісі прискорюється утворення еластину і колагену, що відповідають за молодість шкіри.

В ході виконання мікродермабразії пацієнт відчуває себе комфортно і безпечно, тому тут не використовується анестезія. Ще один значний «плюс» процедури - відсутність необхідності в реабілітаційному періоді. Для прискореного відновлення шкіри фахівцем застосовуються спеціальні сироватки, які наносяться на оброблену зону.

Слід зазначити, що час і інтенсивність впливу апарату визначається і контролюється досвідченим дерматологом.

Ліфтингові процедури косметики Danne DMK США

Зменшити вираженість зморшок навколо рота допоможуть також ліфтингові процедури з косметичними засобами американської торгової марки Danne DMK. Ця натуральна лікувальна косметика володіє ферментативним механізмом впливу на шкіру, в результаті якого з клітин і міжклітинної простору епідермісу видаляються токсини.

Засоби DMK допомагають прискорити процеси утворення ферментів, що містяться в дермі, і стимулювати судинну і лімфатичну систему. Ліфтинговий ефект проявляється за рахунок інтенсивного насичення клітин киснем і всілякими поживними речовинами. Вплив косметики даного бренду виявляється поетапно:

 • усунення косметичних недоліків - проводиться за допомогою пілінгів;
 • відновлення водно-ліпідного балансу - досягається використанням фракційних масел і рослинних екстрактів;
 • захист отриманого ефекту від негативних факторів навколишнього середовища - цю функцію забезпечують спеціальні антиоксиданти;
 • збереження результату - засоби лінійки DMK для домашнього догляду допоможуть зберегти шкіру пружною протягом тривалого періоду.

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Зморшки навколо рота усуваються шляхом введення в цю зону гіалуронової кислоти. Ця ін'єкційна методика дає можливість всього за одну процедуру усунути глибокі складки шкіри.

Гіалуронова кислота допомагає омолодити шкіру обличчя, забезпечує активацію регенерації клітин епідермісу і зволоження дерми. Результати однієї процедури зберігаються протягом року, втім, цей період для кожної людини індивідуальний.

Суть даної методики полягає в тому, що філери, що містять гіалуронову кислоту, вводяться в виражені зморшки. Потім корисні компоненти препарату рівномірно розподіляються по проблемній ділянці. З часу гіалуронова кислота розпадається, а продукти розпаду виводяться з організму природним чином.

Серед безлічі переваг гіалуронової кислоти особливо виділяють:

 • можливість активізувати процеси самоомолодження;
 • можливість відновлювати об'єм тканин.
Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!