Перейти до основного вмісту

Я хочу прибрати носогубні складки

Контурна пластика

Носогубні складки на обличчі проявляються в залежності від вікових змін шкіри. Звичайно, глибокі борозни не додають краси, тому багато жінок і чоловіки прагнуть будь-якими методами їх позбутися і в рішенні цієї проблеми сучасна медицина досягла хороших результатів.

New-Note_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2-300x296

Контурна пластика – методика вирівнюючого рельєфу шкіри без операційного втручання. Вона передбачає відновлення обсягів за рахунок введення під шкіру філерів. За допомогою філерів можна сформувати фіброзну тканину або самостійно заповнити бракуючий об'єм в проблемній зоні.

Після проведення процедури обличчя помітно підтягується, шкіра стає еластичною і пружною, усуваються навіть найглибші зморшки. Слід зазначити, що контурна пластика безпечна, безболісна і ефективна.

Біоревіталізація

Досить швидко і безболісно позбутися від глибоких носогубних складок допоможе курс біоревіталізації - ін'єкційної технології, в рамках якої під шкіру вводяться коктейлі на основі гіалуронової кислоти. При цьому можна розраховувати на те, що шкіра після таких процедур стане виглядати такою, що відпочила, зволоженою і омолодженою.

Спеціальні коктейлі, що містять гіалуронову кислоту, чудово зволожують шкіру, відновлюють природний тургор, прискорюють вироблення колагену і еластину, стимулюють синтез клітин. Більш того, завдяки їм в епідермісі починає більш активно вироблятися власна гіалуронова кислота і інші компоненти міжклітинного матриксу.

Препарати, що використовуються для ін'єкцій, активізують регенераційні процеси, за рахунок яких не тільки зникає носогубних складка, а й поліпшується якість шкіри в цілому.

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – PRP-терапія, що характеризується своєю дієвістю, універсальністю і безпекою. В рамках даної процедури в глибокі шари епідермісу вводиться плазма пацієнта, збагачена тромбоцитами, завдяки яким швидше відбувається загоєння пошкоджених тканин, оновлення клітин і відновлення щільності дерми. Як результат, шкіра по завершенню процедури стає більш пружною і еластичною.

New-Note_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2_2-300x168

Плазмоліфтинг – відмінний засіб боротьби з віковими змінами шкіри (зморшками) і різними косметологічними проблемами. Він забезпечує краще проникнення в клітини епідермісу корисних речовин, за рахунок чого активізується вироблення колагену, який відповідає за молодість шкіри. Процедура також підвищує опір дерми до факторів, що робить негативний вплив як зсередини, так і зовні.

Дія PRP-терапії направлена на стимулювання природного омолодження шкіри. Щоб її ефект по-справжньому здивував, пацієнту потрібно пройти курс процедур.

Мезотерапія

Мезотерапія користується особливою популярністю в сучасній естетичній медицині, оскільки вона є високоефективною, безболісною і безпечною. Це ін'єкційна методика, що передбачає введення під шкіру препаратів, в яких міститься гіалуронова кислота, мінерали, вітаміни, амінокислоти та інші корисні для дерми речовини.

Розкішний склад використовуваних препаратів активує природні процеси в епідермісі, що дозволяють поліпшити загальний стан шкіри, усунути зморшки, підвищити тонус і тургор. Відпочив і сяючим особа стає вже після однієї процедури. Для кращого результату потрібно курс мезотерапії, який призначається дерматологом.

Пілінг поверхневий

Одним з найбільш безпечних способів позбавлення від носо-губної складки є поверхневий пілінг. Ця методика здійснюється апаратним, механічним або хімічним способом, причому, вплив виявляється тільки на поверхневий шар дерми з метою активізації обмінних процесів в клітинах. Очищення шкіри від ороговілих клітин допомагає вирівняти рельєф шкіри і, отже, розгладити зморшки.

Хімічні кислоти, різноманітні апарати та механічні пристрої стимулюють оновлення клітин і нервових закінчень, розташованих в епідермісі, в результаті чого фібробласти, які відповідають за вироблення еластину і колагену, утворюються набагато швидше.

Поверхневий пілінг викликає у пацієнта лише приємні відчуття. Після нього не буде потрібна реабілітація, так як шкірі потрібно зовсім небагато часу, щоб відновитися після такої процедури.

Пілінг серединний

Вирішити проблему яскраво вираженою носогубной складки вдасться шляхом проходження курсу процедур серединного пілінгу. Дана методика передбачає очищення шкіри від поверхневого ороговілого шару клітин, а також активізацію відновлювальних і обмінних процесів.

На шкіру пацієнта при серединному пілінгу впливають або спеціальними апаратами, або механічними пристроями, або хімічними речовинами. У будь-якому випадку, з клітин епідермісу випаровується рідина і видаляються ороговілі частинки. При цьому навмисно руйнується оболонка клітин, щоб посилити регенераційні процеси дерми.

В результаті, серединний пілінг стимулює відновлення колагенових волокон, які заповнюють оновлений шар епідермісу.

RF Eximia

Інноваційний апарат Eximia виконує безліч процедур, в тому числі, і радіоліфтінг. RF ліфтинг відновлює каркас колагенових волокон. Його суть полягає у впливі радіохвильових імпульсів на тканини епідермісу. При цьому тканинні структури, включаючи колаген та еластин, нагріваються до 65 ° С. Це призводить до згортання молекул колагену в спіралі, за рахунок чого забезпечується неймовірно сильний ліфтинговий ефект.

Результати процедури RF Eximia помітні відразу ж по її завершенню і з кожним наступним сеансом отриманий ефект посилюється. Курс може містити від 6 до 12 процедур (це визначає косметолог, відштовхуючись від індивідуальних особливостей пацієнта). Омолодження таким способом має накопичувальний ефект, який проявляється на протязі півроку після проходження курсу.

Після RF ліфтингу шкіра стає підтягнутою, а зморшки на ній розгладжуються.

RF EndyMed

RF ліфтинг поєднує в собі фракційне шліфування і термоліфтінг. Для реалізації даної процедури використовується унікальний апарат EndyMed. Він впливає на глибокі шари епідермісу, що сприяє вирівнюванню рельєфу і відновленню пружності шкіри.

Процедура фракційного радіохвильового ліфтингу проходить безболісно для пацієнта, незважаючи на нагрів, який виникає при цьому. Нагрівання стимулює процес утворення колагенових волокон, позитивно позначаються на якості шкіри. Розподіл радіочастотного випромінювання контролює фахівець.

Зменшення вираженості зморшок в носогубной області помітно навіть після першої процедури. Для закріплення такого результату і його посилення необхідно пройти курс RF ліфтингу.

Ендомасаж

Ендомасаж – процедура, спрямована на боротьбу з ожирінням, проте, вона допомагає зробити шкіру більш пружною і підтягнутою. З цього випливає, що за допомогою такого виду масажу можна зменшити глибину носогубной складки.

Дана методика робить сильний вплив на з'єднувальну тканину, а це сприяє відновленню обмінних процесів і поліпшення пружності шкіри. Курс ендомасажа прискорює утворення фібробластів в епідермісі, які відповідальні за вироблення еластину і колагену. Поліпшення функціонування фібробластів проявляється в прекрасному ліфтинговий ефект, за рахунок чого обличчя виглядає омолодженим і свіжішим.

«Плюси» ендомасажу:

 • ефективність - носогубні складки в результаті проходження курсу процедур стають практично непомітними. Це підтверджують багато пацієнтів, випробували ендомасаж на собі;
 • комфортність - процедура абсолютно безболісна, тому пацієнт під час неї відчуває себе чудово;
 • фізіологічність - всі результати процедури досягаються природним шляхом.

Алмазна мікродермабразія Hydra Facial 1 зона

Проблему глибоких носогубних складок відмінно вирішує інноваційна процедура Hydra Facial. Це технологія ревіталізації дерми, що стала популярною завдяки миттєвому ефекту. Будь-які косметологічні проблеми в даному випадку усуваються комплексно.

Алмазна мікродермабразія - одна з основних процедур Hydra Facial, що припускає щадний механічний пілінг обличчя, основна мета якого полягає у видаленні ороговілих клітин шкіри і її регенерації. Процедура проводиться професійним дерматокосметологом. До її переваг належить:

 • комфорт пацієнта, яка забезпечується безболісністю мікродермабразії;
 • відсутність необхідності в реабілітації;
 • безпека для здоров'я пацієнта;
 • ввидимий моментальний ефект - після завершення всього однієї процедури помітно розгладжуються зморшки, а шкіра стає оксамитовою. Посилити отриманий результат допоможе індивідуально підібраний курс процедур;
 • можливість застосувати мікродермабразію для пацієнтів з різними типами шкіри.

Мікродермабразія Eximia

Дія мікродермабразії направлена на відлущування ороговілого шару клітин дерми, в результаті чого шкіра підтягується, стає гладкою і пружною. Вона виконується на інноваційному апараті Eximia.

За своєю суттю Мікродермабразія - м'який механічний пілінг, що рятує шкіру від рогових клітин і стимулює її регенерацію, розгладжує зморшки і усуває гіперпігментацію. Однак основний її «плюс» полягає в поліпшенні процесів вироблення колагену і еластину, які забезпечують омолодження шкіри.

Мікродермабразія Eximia абсолютно безпечна і безболісна для пацієнта. У процесі її виконання не використовується анестезія, а по завершенню процедури не потрібно реабілітація. Інтенсивність і період дії апарату контролюється кваліфікованим фахівцем. На оброблені ділянки обличчя наносяться спеціальні сироватки, що прискорюють відновлення дерми.

Ліфтингові процедури косметики Danne DMK США

Зробити носогубну складку менш помітною можна також за допомогою ліфтингових процедур, в процесі яких використовуються косметичні засоби Danne DMK. Відмінна особливість цієї продукції - ферментативний механізм впливу, результат якого проявляється в очищенні клітин і міжклітинної простору епідермісу від токсинів.

Процедури з ефектом ліфтингу стимулюють утворення ферментів, які знаходяться в шкірі, а також активізують лімфатичну і судинну систему, за рахунок чого клітини більш інтенсивно насичуються киснем і різними живильними елементами. Вони діють поетапно:

 • спочатку усуваються косметичні недоліки шкіри - для цього використовуються різні пілінги;
 • потім відновлюється водно-ліпідний баланс дерми - в даному випадку застосовуються фракціоновані масла і рослинні екстракти;
 • отриманий результат захищається від зовнішніх факторів за допомогою спеціальних антиоксидантів;
 • для збереження ефекту від всіх процедур на більш тривалий період необхідно використовувати засоби DMK, призначені для домашнього догляду.

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Введення гіалуронової кислоти в носогубні складки - прекрасне рішення проблеми зморшок в цій зоні. Дана методика дозволяє всього за одну процедуру вирівняти найглибші борозни. Вона передбачає введення під шкіру філерів, які абсолютно безпечні для пацієнтів і це підтверджено відповідними сертифікатами.

Гіалуронова кислота сприяє омолодженню обличчя, стимулює регенерацію клітин епідермісу, зволожує шкіру. Ефект від процедури зберігається протягом практично року (цей період залежить від індивідуальних особливостей кожного пацієнта).

Суть даної продцедури полягає у введенні філерів в добре виражені носогубні складки, після чого гіалуронова кислота рівномірно розподіляється по проблемній зоні. Згодом гіалуронова кислота розпадається і виводиться з організму природним шляхом.

Головні переваги ін'єкцій гіалуронової кислоти - активізація процесів самоомоложенія і відновлення початкового об'єму тканин.

Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!