Перейти до основного вмісту

Я хочу прибрати розтяжки, стрії, рубці, шрами

Лазеропорація

Одним з головних показників доглянутості є гладка пружна шкіра, позбавлена будь-яких недоліків. Над таким результатом працюють косметологи і пластичні хірурги. Естетичне сприйняття красивого обличчя і тіла порушують стрії, шрами і інша рубцова тканина.

Розтяжки і шрами, що представляють собою скупчення сполучної тканини, утворюються в результаті травм, хірургічного втручання, запального процесу (наприклад, постакне). Різкий набір або скидання ваги часто призводить до розриву еластичних волокон, на місці яких утворюються стрії.

У будь-якому випадку, зараз існує безліч варіантів боротьби з такою косметичної проблемою. Визначитися з найбільш придатною процедурою допоможе кваліфікований фахівець, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

Лазеропорація - дієва методика омолодження шкіри. Суть даної технології полягає в стимуляції низькоенергетичним лазером клітин. При цьому між клітинами утворюються мікрощілини, в які безін'єкційним методом вводяться активні речовини, що руйнують шкірні ущільнення. Більш того, процедура передбачає прогрів тканини, що стимулює клітини фібробласти активніше проводити колаген та еластин.

Іншими словами, лазеропорація підвищує проникність мембран жирових клітин за рахунок створення мікроскопічних пір, тобто міжклітинний простір простіше заповнюється рідким жиром. Звідси він відводиться лімфатичною системою.

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - методика впливу лазера на поверхневі шари дерми, спрямована на вирівнювання рельєфу шкіри. Цей спосіб прекрасно справляється із завданням видалення стрій, шрамів, рубців.

При проникненні лазера в поверхневі шари епідермісу з клітин починає активно випаровуватися вода, що сприяє руйнуванню пошкоджених шарів дерми і регенерації оновленої шкіри. Інакше кажучи, в результаті лазерної шліфовки видаляються ороговілі шари шкірного покриву, а також розгладжуються зморшки, рубці та інші косметологічні проблеми.

Ефект від процедури помітний відразу по її закінченню. Більш того, з кожним наступним сеансом результат посилюється.

Біоревіталізація

Ще один спосіб вирівняти рельєф шкіри, зробивши менш помітними шрами, стрії і рубці - біоревіталізація. Це ін'єкційна технологія, суть якої полягає у введенні під шкіру спеціальних коктейлів, що містять гіалуронову кислоту. В результаті курсу процедур шкіра виглядає такою, що відпочила і посвіжіла, оскільки її загальний стан значно поліпшується.

Препарати на основі гіалуронової кислоти допомагають зволожити дерму, відновити природний тургор, стимулювати синтез еластину і колагену, активізувати ріст клітин. Більш того, в епідермісі починає активніше вироблятися власна гіалуронова кислота і інші складові міжклітинної матриксу.

Коктейлі, що вводяться під шкіру, запускають процеси регенерації дерми, від чого шкіра стає більш пружною і підтягнутою, а рубці і розтяжки - менш помітними. Дієвість процедури помітна після першого сеансу.

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – безпечна, високоефективна і універсальна PRP-терапія. Дана методика передбачає введення в глибокі шари епідермісу плазми пацієнта, насиченою тромбоцитами, і звільненої від еритроцитів і лейкоцитів. Тромбоцити прискорюють процеси загоєння пошкоджених тканин, оновлення клітин і відновленню щільності тканин. Вони покращують обмінні процеси у верхніх шарах дерми, пружність і еластичність шкіри.

Плазмоліфтинг допомагає вирішити багато косметичні проблеми, в тому числі, наявність шрамів і стрій. Вже після першої процедури поліпшується живлення і обмін речовин в тканинах і клітинах шкіри, посилено виробляється колаген. Виходячи з цього, шкіра не тільки краще виглядає, але і підвищується її опірність до зовнішніх і внутрішніх факторів, що робить негативний вплив.

PRP-терапія запускає природні процеси омолодження, завдяки яким поліпшується якість шкіри, тому пацієнти, які пройшли курс процедур, спостерігають, як їх шкіра стає більш гладкою, пружною і зволоженою.

Мезотерапія

У прагненні домогтися ідеальної поверхні шкіри без шрамів, рубців, розтяжок допоможе мезотерапія. Ця методика передбачає введення в епідерміс особливих коктейлів, насичених корисними для шкіри речовинами, які стимулюють клітини шкіри більш активно виробляти колаген та еластин.

Процедура мезотерапії здійснюється комфортно і безпечно для пацієнта, так як амінокислоти і нуклеїнові кислоти, вітаміни і мінерали вводяться в епідерміс неглибоко. Підбір складу і кількості препарату здійснюється кваліфікованим фахівцем, який забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. При цьому враховується стан шкіри і те, які саме косметичні проблеми пацієнт бажає виправити.

Безболісність процедури забезпечується спеціальними естетами. Мезотерапія максимально акуратно впливає на проблемні ділянки шкіри, що виключає додаткові навантаження на організм.

Мезоролери

Мезоролер-терапія – ручна мезотерапія, що здійснюється за допомогою спеціального ролера. До переваг використання мезороллера відноситься:

 • дієвість - завдяки конструкційним особливостям приладу в епідерміс проникає достатня кількість препарату, що містить мінерали, амінокислоти, вітаміни;
 • безпека - поверхневий шар шкіри в процесі процедури не видаляється, отже, нижні шари знаходяться в цілковитій безпеці;
 • простота в експлуатації та догляді;
 • безболісність - мезоролер акуратно впливає на шкіру, тому пацієнт відчуває себе комфортно без місцевих анестетиків.

Застосування даного приладу дозволяє позбутися не тільки від шрамів і стрій, але і від гіперпігментації, зморшок і т.д. Позитивний результат помітний після однієї процедури, так що її швидкодію також можна віднести до переваг мезоролер-терапії.

Пілінг поверхневий

Поверхневий пілінг – найбільш безпечна методика впливу хімічних препаратів, лазера, ультразвуку на роговий шар шкіри і кілька більш глибоких шарів клітин з метою прискорення процесів клітинного оновлення. Фактори, що впливають на ороговілі клітини дерми сприяють зменшенню і вирівнюванню рельєфу шкіри, від чого поліпшується її колір і стан в цілому.

При впливі хімічного, механічного або фізичного пілінгу клітини епідермісу починають швидше оновлюватися, тобто прискорюються процеси їх розподілу. До того ж, відбувається стимуляція нервових закінчень, що знаходяться в дермі, отже, активніше утворюються фібробласти, які відповідають за вироблення колагену і еластину.

Під час проведення процедури пацієнт відчуває себе абсолютно комфортно, а по її завершенню не потрібно реабілітація. Якість шкіри поліпшується після першого сеансу, звичайно, для більш вираженого ефекту необхідно пройти цілий курс процедур.

Пілінг серединний

Ще одна косметологічна процедура, за допомогою якої можна усунути з поверхні шкіри розтяжки і рубці - серединний пілінг. Це методика видалення ороговілих клітин епідермісу, активізації відновлювальних процесів і відновлення шкіри.

Суть серединного пілінгу полягає у впливі на шкіру спеціальними апаратами, механічними пристосуваннями і хімічними речовинами. В результаті цього з клітин випаровується рідина, а ороговілі клітини видаляються разом з поверхневим шаром дерми. Оболонки клітин навмисно руйнуються, щоб стимулювати регенераційні діяльність епідермісу.

Даний вид пілінгу активізує відновлення клітин і прискорює вироблення колагену, що заповнює оновлений шар дерми. Курс таких процедур допомагає повністю усунути шрами і стрії.

RF Eximia

Eximia – інноваційний апарат, який виконує цілий комплекс процедур, серед яких лазеропорація, радіоліфтінг, радіоліфт міні і алмазна мікродермабразія. Для усунення шрамів, рубців, стрій найбільше підійде RF ліфтинг.

Суть даного виду ліфтітнга полягає в наступному: імпульси, проходячи через тканини епідермісу, зустрічають опір, що викликає нагрівання тканинних структур. Нагрівається також еластин і колаген, що мають білкову природу. В результаті молекули колагену згортаються в спіралі, за рахунок чого шкіра відмінно підтягується.

Радіочастотний вплив стимулює процес ліполізу - розщеплення жиру на гліцерин і жирні кислоти. Продукти розпаду без особливої складності виводяться з організму через печінку.

Позитивні зміни пацієнти бачать відразу після процедури. При цьому ефект значно посилюється після курсу RF ліфтингу.

RF EndyMed

Фракційний RF ліфтинг - технологія, що поєднує кілька методик: фракційне шліфування і термоліфтінг. Для реалізації даної процедури використовується апарат торгової марки EndyMed. Він впливає на глибокі шари епідермісу таким чином, що в результаті вирівнюється рельєф шкіри, відновлюється її щільність і пружність.

В процесі RF ліфтингу відбувається нагрів шкіри до терапевтичної температури, яка прискорює утворення колагенових волокон матриксу шкіри. При цьому рівномірний розподіл радіочастотного випромінювання контролюється фахівцем. Саме тому пацієнт не відчуває дискомфорт під час процедури. До того ж, шкіра відновлюється набагато швидше, ніж після інших процедур глибокого пілінгу.

Ендомасаж

Ендермологія є унікальною технологією лікування ожиріння і целюліту. Дана методика впливає на всі ланки формування целюліту, а також стимулює сполучну тканину, за рахунок чого скорочується число жирових клітин, відновлюються обмінні процеси, поліпшується пружність шкіри. При цьому стрії стають менш помітними.

Курс процедур ендомасажу активізує утворення фібробластів - клітин, що відповідають за вироблення колагену і еластину. Активне функціонування фібробластів дозволяє створити новий каркас шкіри, тобто повернути їй здоровий вигляд.

В естетичній медицині ендомасаж вважається:

 • ефективним - відмінні результати підтверджують клінічні дослідження і відгуки пацієнтів;
 • комфортним - незважаючи на безболісність процедури, вона надає досить глибокий вплив, а це дає можливість не тільки отримати бажаний результат, але і задоволення від процесу;
 • фізіологічним - естетичний результат, загальнозміцнюючий і оздоровчий ефект досягається природним чином.

Антицелюлітні обгортання

Антицелюлітні обгортання – процедури, що допомагають позбутися целюліту, підтягнути і омолодити шкіру, поліпшивши при цьому лімфоток і живлення клітин корисними речовинами. Для більш вираженого ефекту вони комбінуються з апаратними та ін'єкційними процедурами, масажами і т.д.

Залежно від механізму впливу обгортання можуть бути:

 • холодними - їх дія спрямована на поліпшення лімфодренажу шкіри. У цьому випадку судини і капіляри звужуються, отже, шлаки і токсини за допомогою крові і лімфи направляються в очисні органи;
 • гарячими - більше підходять для проблемних зон з щільним жировим шаром. В цьому випадку шлаки і токсини виводяться через розширені пори.

Зменшення целюліту і розтяжок, поліпшення стану шкіри - гарантований результат антицелюлітних обгортань за умови систематичного їх виконання.

Ручні масажі

Стрії з'являються на тілі в результаті:

 • генетичної схильності;
 • вагітності та грудного годування;
 • гормональних змін;
 • прийому певних лікарських препаратів;
 • захворювань ендокринної системи.

Боротися з цією проблемою ефективно допомагає ручний масаж, що активізує регенеративні процеси і поліпшує кровообіг в організмі. Щоб домогтися бажаного ефекту, потрібно курс процедур, які необхідно регулярно відвідувати, оскільки позбутися від розтяжок не так просто. Для посилення результатів від ручного масажу рекомендується додатково проводити пілінги, обгортання та інше.

Ручний масаж - прекрасний засіб профілактики стрій. Техніка його виконання включає щипкові руху і виключає розтягування шкіри, інакше проблема лише посилиться. При цьому використовуються різні масла.

Алмазна мікродермабразія Hydra Facial 1 зона

Hydrafacial – інноваційна процедура ревіталізації шкіри, яка отримала популярність за рахунок миттєвого ефекту. Вона передбачає комплексний підхід до вирішення косметологічних проблем, тому завжди включає кілька етапів. Одним з них є алмазна мікродермабразія - м'який механічний пілінг, мета якого зводиться до видалення рогових часток шкіри. При цьому використовуються спеціальні насадки з різною огранкою.

Дана процедура має ряд незаперечних переваг:

 • безболісність, що забезпечує пацієнту комфорт;
 • відсутність реабілітації;
 • безпека - все технології пройшли клінічні дослідження, їх якість підтверджена стандартами США;
 • моментальний результат - рельєф шкіри згладжується, поверхня стає оксамитовою і сяючою зсередини вже після однієї процедури. Після курсу процедур шкіра очищається, оздоровлюється і омолоджується;
 • універсальність - дана процедура підходить для всіх типів шкіри.

Мікродермабразія Eximia

Вирівняти рельєф і поліпшити колір шкіри можна шляхом мікродермабразії - механічного пілінгу, який передбачає зняття ороговілого шару клітин за допомогою спеціального апарату. Дану процедуру можна виконати на обладнанні Eximia.

Мікродермабразія – апаратне шліфування поверхневого шару дерми. Відлущувальним елементом в даному випадку може стати:

 • оксид алюмінію - він подається на шкіру під тиском, після чого всмоктується апаратом разом з віддаленими частками шкіри;
 • алмазний пил - ним покритий накінечник приладу. Такий варіант забезпечує більш щадне очищення.

Підібрати один з перерахованих вище варіантів, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта, може лише фахівець.

Серед переваг мікродермабразії слід виділити абсолютну безболісність, оперативність виконання, відсутність реабілітаційного періоду. Для усунення з поверхні шкіри шрамів, рубців, стрій потрібно курс процедур.

Ліфтингові процедури косметики Danne DMK США

Для пацієнтів, які бажають швидко і безболісно позбутися від шрамів, розтяжок, рубців, американська компанія DMK впродовж сорока років створює ефективні косметичні засоби. Продукція цього бренду допомагає не тільки усунути косметичні недоліки, але і поліпшити якість шкіри в цілому.

Особливістю професійної косметики Danne DMK є ферментативний механізм впливу, спрямований на виведення твердих і газоподібних токсинів з клітин і міжклітинної простору шкіри. Така терапія активізує ферменти, що містяться в шкірному покриві пацієнта. При цьому стимулюється судинна і лімфатична системи, за рахунок чого клітини епідермісу отримують більше поживних речовин і кисню, а також з дерми відводяться продукти розпаду.

Процедури, що виконуються із застосуванням косметичних засобів DMK, передбачають:

 • усунення патології за допомогою ферментів, кислотних і лужних пілінгів;
 • відновлення водно-ліпідного балансу шкіри - для цього використовуються натуральні фракціоновані масла і водні рослинні екстракти;
 • захист отриманого результату від негативного впливу навколишнього середовища за допомогою антиоксидантів, розроблених і запатентованих фахівцями компанії;
 • збереження ефекту - продовжити результат від процедур вдасться шляхом застосування засобів лінії DMK для домашнього догляду.
Записатися на процедуру можна або на сайті, або по телефону!